51

Re: Taky začínám

No přes týden se zamykám já sám, a třeba tento víkend jsem byl odemčený pořád, můj miláček to nevyžadoval. Není zas tak tvrdá že řekne zamknout a basta.

52

Xeno, buď rozumná. Nám (mě) to ze začátku taky trvalo, než jsem zvládnul první noc. Zase to bylo vykompenzované tím, že hned první skutečné zamčení bylo na dva měsíce.
Dej jim čas, věak oni se k tomu dopracují.

53

Ahoj Zenith30,

pořiď si kovový kroužek k HT, klícka se přestane viklat. Také jsem šel cestou plastového (potřeboval jsem nějakou kompaktní klícku do těsnějších kalhot), ale pak se mi stalo, že mi při neopatrném pohybu prolezlo varle..no žádnej hit. Rozhodl jsem se tedy pro kovový kroužek, no a když už jsem byl v tom nakupování, pořídil rovnou celé kovové HT. Až na tu hygienu paráda, opravdu pěkný kousek kovu, kde ani štípačky moc nezmůžou - fajn pocit smile

Zkusil jsem CB6000S (kov), Bon4s (kov) a plast/kov HT kratší a musím říct, že HT je na noční erekce aspoň pro mě zatím ten nejmilosrdnější. A už na začátku zamykání jsem noční erekce celkem zvládal, ale asi to bylo dost i o tom, že jsem věděl, že to lze, a že jsem si přál být zamčený 24h denně. Je tedy fakt, že jsem snad nikdy erekci nemusel rozcházet (max jsem se zašel vyčurat, když se mi zrovna chtělo), ani chladit, cvičit nebo podobné alotrie, které jsem se tady dočetl. A psal jsem to tady už několikrát, ale základem dobrého spánku (apoň pro mě) je těsné spodní prádlo, které nedovolí klícce přílišné oddálení od těla (či změnu úhlu) při pokusu o ztopoření.

Co prosím tě děláš za práci, pokud to tedy nění úplně tajné smile, že tam nemůžeš v plastovém HT? Přes detektory v něm projdeš, tak už mi napadá jen striptér smile Ale to by jsi se nemusel do práce vyspat, na což kladeš důraz, tak předpokládám, že to musí být něco hodně odpovědného. A pokud jsi letový dispečer, tak rámů se fakt neboj. Párkrát jsem na letišti VH něco dělal a krom tíživého pocitu u žaludku při kontrole ok smile

54

davidt: Já jsem rozumná až dost a čas jim dávám, je to jejich hra. Dávám jen radu, jak to překonat přes noc a jak zapojit i klíčnici.

55

Dělám svářeče, to není až tak hrozné, ale horší by to bylo ve společné sprše, to bych fakt nedal. HT mi sedí dobře, škoda že nezvládnu ještě menší kroužek, minule jsem ho zkoušel asi 2 hodiny a dost to pálilo. Jinak bycto sedělo fakt těsně, mám to utáhlé šroubkem, takže to fakt drží. Ale v noci mi tak stál až mi to šponovalo šourek. Určitě budu zkoušet dál.

56

Musíš mazat kulky, to dost pomáhá, ja teda problem nemam. Mel jsem s kovovym CB6000. Se současnou kovovou kleci bez problemu.

57

Jo to já mažu.

58

Tak konečně mi bylo po 40 dnech dopřáno uvolnění v podobě vyhonění od přítelkyně. Den na to jsem zasunul a do minuty se vystříkal, a to ráno i večer. Přítelkyně si chce trochu užít mého penisu než budu znovu zamčený, ještě nevím kdy ani na jak dlouho. Ale bez jejího svolení se udělat nesmím. Tak uvidíme kolik orgasmů mi povolí.