1

Téma: Pás cudnosti k 28. výročí vztahu

Dobrý den a spokojenou neděli chci se podělit o první zážitky z PC ve středu 8.2. dorazil kurýrem cca ve 12,00 kovový holytrainer a hned první šok váha obrovská ale jinak nádhera. Vzrušením se mi třásli kolena i ruce. Jakmile se třes uklidnil šup kalhoty dolů a první zkouška nasazení dle rady zkušených namaštěno. Kroužek dobrý ale klec jelikož se pdvléká tak trochu boj ale zdařilo se zámeček klíče do kapsy a zpět pracovat. První pocity smíšené příjemné mi bylo uzamčení a nemožnost dotknout se penisu ale pocit že se každý kouká??? Druhá strana díky odtažený varlatům pocit nahoty?A pak přišlo to nejlepší konečně doma a nedočkavá manželka. PC bylo koupeno k 28 výročí společného života protože žena žárlí na můj fetish a to guma a latex PC byl kompromis když se oblečeš do gumy tak kdykoli ale budeš zamčenej jinak nemusíš to ti věřím. První otázka při vstupu do dveří tak kde ho máš. Ukázal jsem do rozkroku a pokrčil rameny přišla až ke mně políbila a sáhla do rozkroku velký úsměv a kalhoty dolů. Moment jen koukala pak potěžkala a ohmatala překvapilo jak je kov příjemně lesklí a teplý. Záměr byl splněn uznala že to sundat nejde a já můžu klidně do gumy a já šel. Ale mám asi další úchylku nechce se mi c klece ven. Líbí se mi že trpí v díře jako zvíře.