1

Téma: Někdo třetí ?

S manželkou už nějakou dobu experimentujeme s PC. Je to spíše spestření našich hrátek. Nejdéle mne manželka nechala zamčeného týden. Poslední dobou mne dráždí, že by si ráda pozvala nějakého pořádného nabíječe a nechala se přede mnou osouložit (já bych byl u toho zamčený v PC). Mne to také vzrušuje, ale zárověň nevím jak bych to zvládnul.
Máte s tím někdo nějakou zkušenost ?

2

Re: Někdo třetí ?

Ahoj, nebyl jsem primo u toho, ale mam z kusenost s tim ze me manzelka zamknula a odjela na rande s milencem. Pro me to byl krasny a silny zazitek, ktery pravidelne opakujeme. Uz jsem navrhoval opakovane , ze bych byl pritomen a zamknuty, ale dotycny milenec nesouhlasi, bohuzel.

3

Díky za info,
u nás je to zatím tak, že když jsem zamčený a manželku lížu, při tom mi vypráví, že si pozve pořádnýho nabíječe, před ním ji rozlížu a pak se bude jen dívat jak ji píchá jak u toho vzdychá a jak se jí to líbí. Manželka je dost na sex a líbí se jí velká péra. Říkala, že by chlapů mohlo být i více najednou. Jsem z toho hodně vzrušený a zároveň cítím bezmoc a obavy, kdyby to skutečně nastalo. Nemáš strach, že tě manželka opustí ?

4

Uvažujeme také o návštěvě swingers party, kde bych byl celou dobu zamčený v PC.

5

Obavy, ze me opusti nemam, alespon prozatim ne. Mame to nastaveno jako D/S vztah 24/7, ktery nam obema vyhovuje