1

Téma: Jak jste na tom s roubíky?

Chtěl bych se vás zeptat, jak jste na tom s roubíky. Čistě technicky.

- jestli se vám lépe osvědčily roubíky s kuličkou nebo s dildem nebo nějaké úplně jiné
- jestli při nákupu vybíráte podle rozměrů té kuličky nebo jen podle materiálu
- nebo jakékoliv další poznatky

Chystám se trochu rozšířit sortiment, ty roubíky s kuličkou co teď na Cudnosti nabízím, mají tu kuličku takových maximálních rozměrů (průměr 55mm), tak jestli byste ocenili i kuličku menší. Nebo třeba roubík s nějakým větším a delším dildem než toho prcka z mé současné nabídky. Nebo nesháníte třeba roubík nafukovací, s takovým tím pumpovacím balónkem? Ten mám taky osobně moc rád.

https://imgup.cz/images/2018/04/06/1aa059deccadce456.th.jpg

Díky předem za jakékoliv názory a náměty.

2

Re: Jak jste na tom s roubíky?

Nejradši mam bud rozbil s postrojem na hlavu a integrovanou maskou, kulička silikon 4,5 cm a potom nafukovaci s "motylkem" do pusy, pres ten opravdu nelze vůbec artikulovat. Ideálně tuzenska výroba ;-)

3

Určitě nafukovací, balonek či motýlek. těch není nikdy dost...za rozumnou cenu :-)

4

Mam spatne zkusesenosti s roubikem s oboustrannym dildem, presne ten typ co je v prodeji i tu. Pousti to nejakou hnusnou pikantni chemii, navic mi nedelal dobre kontakt s nyty, mel jsem na ne reakci. Musel jsem vymenit vnitrni dildo za kulicku a podlepit do kuzi, ted se da pouzivat bez problemu.

Jinak mame jeste klasickou kulicku, jednu mensi s postrojem kolem hlavy a pak jeden s tvrdou, ale perforovanou kulickou, da se v nem dychat za kazdych okolnosti.

Ted chci v nejblizsi dobe sehnat neco jako dentalni roubik (whitehead, jennings).

5

Já mám nejraději jako roubík pěkně použité kalhotky mojí manželky smile jinak je ale super postroj na hlavu s kuličkou.
Pěkné jaro všem smile

6

Já mám zkušenosti s postrojem s maskou a integrovaným roubíkem, který jsem nakonec kvůli lepší manipulaci odintegroval. Pak dají s řemínkem pod bradou navíc. Pak jen samotný kuličkový a nakonec jen kroužek. Dále použváme celoobličejovou masku s malým otvorem na dýchání ústy.

Nejvíc používáme ty kuličkové, ale když je potřeba, vždy se dal jazykem vytlačit, což mě vadí. Kulička je určitě menší, jak 5,5 cm. Nafukovací ani penisový jsem nezkoušel.

U kuličkových roubíků měla vždy kulička nějakou chut, ale šlo to vydržet. Postupem času se chut ztrácí, ale dochází i k opotřebení řemínků. A to je celkově asi nejveší problém většiny roubíků, hnusná chut a nekvalitní materiály.

7

No pokud nakoupíte u vyrobcu, kteří sazi na kvalitu a ne na cenu, tak roubik bude mit maximálně chuť gumy nebo silikonu, a to mne naopak rajcuje. Z aliexpressu to bide vždycky stat za starou bačkoru a jeste do sebe budete ládovat uvolňující e ftalaty atp...

8

pouzivame roubik s vnitrnim dildem a jsme oba moc spokojeni. Manzelka je rada, kdyz se s nim prvne podrazdi a pak mi ho da do pusy.

9

Maleslave: Tak kromě SAMA, máš nějaký tip?

10

Mám dva

Tenhle je českej: https://klucivnesnazich.tumblr.com/post … -czech-gag
Druhej v dalším odkazu.

S oběma mám dobré zkušenosti, výplň sice po čase splaskne, ale lze to docpat ...

11

Tohle je druhej https://klucivnesnazich.tumblr.com/post … zle-my-joy

taky je dobrej, dobře se nosí, lze časem docpat