26

Re: ŠLAPKA, aneb zkrocení zlého muže

Bude pokračovanie? Veľmi sa teším až sa príbeh naplno rozbehne. :-)

27

Netrpělivci, prosím uklidněte se. Jestli se nudíte, můžete něco napsat sami. Těšíme se i na vaše povídky.

28

Super poviedka, tesim sa na pokracovanie, len obavam sa, ze autor na to nema cas, kedze uz pol roka nedal pokracovanie.

29

To naho,
povídku jsem onehdy ponechal neukončenou, byť jsem měl jasnou představu, jakým dalším směrem se bude děj ubírat, nicméně v té době jsem neměl čas na další psaní a nyní se mi pokračovat také nechce, protože kontinuita od posledních dílů u většiny tehdejších čtenářů nebude nejspíš zachována. Nicméně mám nápady na další dvě povídky, které chci výhledově realizovat. Toto téma již ve mně jaksi "vyexpirovalo". Trochu mě však zarazilo, že se tehdy nikdo nezeptal na prohlášení ihned v úvodu, a sice že je povídka sepsána na základě reálné, historické skutečnosti, za čímž si stojím.

30

No tak to si jednoznačně žádá bližší přiblížení. V realitě to tedy bylo jak? Skončilo to takhle neurčitě? To se mi nechce věřit. Určitě nejsem sám, kdo prosí za pokračování příběhu nebo aspoň přiblížení oné reálné zkušenosti.

31

To NovaCzech,

je to veľká škoda, že sa nedočkáme pokračovania. Ja osobne si myslím, že by sa pokračovania potešilo veľmi veľa čitateľov, aj keď je to už s odstupom času. Poviedka ma zaujímavý dej, dlho som nečítal tak dobre rozpracovanú poviedku. A to ich čítam aj v anglickom jazyku. Väčšinou je to vždy na téma manželia a pod. Ale táto ma dostala, by si zaslúžila pokračovanie. Ale to už asi ostane iba na fantázii čitateľov. Aj tak sa už teším na tvoje ďalšie poviedky.

32

Jen k té reálné předloze, na základě které jsem povídku vystavěl, byť jsem se zdaleka nedržel striktně skutečných událostí.

Podstata původní příhody spočívá hluboko ve 30. letech minulého století, kdy do ženského kárného tábora jednoho ze sibiřiských gulagů spadl při letecké hávárii pilot i se svým letadlem a snad ani neutrpěl žádná význmanější zranění, nicméně se ho bleskově zmocnily vězenkyně, které ho ukryly na tejném místě a tam ho proti jeho vůli sexuálně využívaly. Hlavou této ženské skupiny byla obávaná kriminálnice těšící se v lágru velkému respektu a právě ta, prodávala ostatním vězenkyním jeho služby. Byl takto využíván poměrně dlouhou dobu, než vše prasklo a on se dostal zpět na svobodu. Tak to je asi vše.

Neplánuji další pokračování, jaksi na to nemám kapacitu a nyní jsem se inspiroval jiným tématem, které chci výhledově zpracovat. Pokud by se chtěl někdo nedokončené povídky chopit a napsat pokračování, budu jen rád!