1

Téma: sotek.soltys: Začít či nezačit

Čaute,

Na začátku se trochu představím,
Je mi 26 let partnerka 25. Já jsem v sexu pro zkoušení nových věcí i pervérznich bohužel partnerka nikoli. Rozcházet se s ní nechci protože ji strašně moc miluju. Ví o mých tužbách (hrátky s mým analkem, její občasná dominance, taky ví o mojí zálibě v jejich kalhotkách) celkově mám daleko větší potřebu sexu než ona já bych mohl denně ale ji stačí jednou za 14 dni a taky kvůli frekvenci vznikají mezi nami konflikty. já taky trpím na předčasnou ejakulaci ale svou přítelkyni samozřejmě vždy udělám i jinak. Kdysi po tom co jsem se udělat jsem byl schopný pokračovat ale teď jsem závislý na masturbaci a potom co se hned udělám už mi nestojí protože si hodně "vypomáham tou masturbaci.

Tak jsem přítelkyni navrhl jako celkové řešení mé zamykání do pásu cudnosti že to třeba pomůže Jelikož čistě vůli nejsem schopný přestat masturbovat, žadonit o sex atd a tím zase vznikají konflikty. Proto jsem to navrhl že bych byl zamkly měl bych k vůli i mechanickou zábranu která by mě vždy "upozornila" že NE a bylo by jenom na partnerce kdy bude něco chtít tak mě pustí. Taky jsem ji řekl že by se tím naplnila má tužba být pro ní občasně submisivní.moc se na to netvářila že by ji to zajimalo atd. Tak jsme o tom mlčel. Po nějaké době zase nato navedl téma nakonec řekla že když to tak moc chci tak ať si pás koupím. Tak jsem ji ale řekl že nechci pokud skutečně nechce i ona a pokud by se nezapojila tak je to zbytečné. Na to se opět moc netvářila tak nevím jestli si tady pás koupit nebo ne.

Kuba

2

Re: sotek.soltys: Začít či nezačit

Kuba tvoja situácia veľmi pripomína tu moju smile. Prečítaj si moje vlákno. My sme začali s pasom až neskôr, minuly rok v marci, ja som mal 34, manželka 32. Bolo to najlepšie rozhodnutie aké sme v oblasti sexu mohli urobiť. Taktiež som submisívny, mám rad anal a podpätky. Nakoniec to dopadlo tak, že po dome mám úbor domácej služky, starám sa o čistotu, periem, umývam. Lady chodí po kávičkách, stara sa o seba a je šťastná. Lady nie je veľmi sexichtivá, ja som preto masturboval denne. Teraz som mal naposledy sex v novembri. Ináč mám “orgazmus” len cez anal. Nevedel som si to predstaviť, no je to omnoho úžasnejšie ako keď som sám doma masturboval. Milujeme sa, mojkame sa, manželka ma doma svoju slúžku a všetko je zase ako keď sme mali 18. Takže kupuj hneď )))

3

Já bych koupil u nás to začalo po 30 letech manželství náhodou a nikdy bych nevěřil co v té mojí vanilce je.

4

Jestli i ona tě má ráda, tak se zapojí i když na to neustále nemysli. Pokud má snahu úplná nula, tak se k tobě moc nehodí. Pitomě napsaný, ale tak to vidím

5

Já bych koupil není co ztratit.