1

Téma: Subul: Sotva jsme začali, žena ztratila klíček

Tak jsem pravé uzavřen první týden. Musím říct, ze se mi už vaří krev v žilách. Žena údajně ztratila klíče od integrovaného zámku. Tak jsem zvedavej jak to nakonec vyřešíme. Navrl jsem, ze objednám novou klicku na Číně. Klíček by mohl pasovat do stávajícího zámku. Jen nevím kdy mi přijde balíček.

2

Re: Subul: Sotva jsme začali, žena ztratila klíček

Ber, to jako zajímavý, začátek.Neříkej, že to minimálně někde v koutě, nevzrušuje ta představa, že by ho ztratila doopravdy tongue

3

Ta představa je velmi zajímavá, ze bych byl uzamcen napořád

4

Tak vidíš, třeba to žena pochopila, a jede tenhle scénář schválně, aby tě ještě vydráždila, Být tebou tak si moc velkou hlavu nedělám, že žena řekla, že ztratila klíč, ale užívám si to, a nech to plynout, jak se vyvine.

5

I když přijde jiná klec, tak klíček stejný nebude.

6

Stejně, jako všechny čínské klíče v integrovaných zámcích nejsou unikátní, tak nejsou ani všechny stejné. Pravděpodobnost dodání stejného je tak poměrně malá. Nicméně otevřít integrovaný zámek i bez klíče lze, návodů jsem tu tuším pár viděl (samozřejmě dojde ke zničení onoho mechanizmu).
Nicméně jak tu už padlo, zřejmě se jedná o hru ze strany klíčnice. Pochybuji, že rozumná Paní ztratí klíč od něčeho cenného wink

7

2 Anděl:
Mám 4 klece každá dorazila z jinýho zdroje a u 3 jsou stejný zámky wink

8

Nechci násilím zničit zámek. Nechávám to na ženě. Pokud klíč nebude pasovat, tak ji dam za úkol ať si sežene nějakého kamaráda, který zámek odvrta.