1

Téma: CBHanz: Můj začátek

Váženi zamčení kolegové,
procházel jsem toto fórum několik měsíců a zjistil jsem, že můj příběh je velmi podobný těm, které zde často popisujete. Je mi 56 let, s mojí partnerkou jsem od roku 2003, čili letos 17 let. Je to krásná, naprosto úžasná žena. První roky našeho vztahu byly, co se týká sexu fantastické. Jen jsme se na sebe podívali a okamžitě nastala sexuální bouře. Já tuto nádhernou ženu miluji stále stejně, ne li ještě více, než v začátcích našeho vztahu.
Bohužel v posledních letech a hlavně měsících došlo k tomu, že jsem neměl vůbec žádný zájem o sex s mojí Paní. Do noci u televize, počítač s BDSM pornem, masturbace, fantazie vždyť to všichni znáte. Potom jsem náhodou objevil tohle  fórum a začal ho pročítat. Nejsem v BDSM úplně nezkušený, zkusil jsem i roli dominanta, ale zjistil jsem že jsem spíš submisivní v erotickém smyslu.
Ve zdejším bazaru jsem objevil a zakoupil kovový krátký Evotion s kroužkem 38 mm. Narval jsem ho na sebe a málem jsem ho už nesundal. Objednal jsem zde kovový kroužek 43 mm a klícka seděla velmi dobře. Zkoušel jsem si jí nasazovat napřed na krátkou dobu, potom i na déle, ale vždy jen na pár hodin.
Mám rád i hrátky s análními kolíky, výprasky, roubíky a i nasazená klícka mě velmi vzrušuje. Moje Paní to tušila, teď vím, že i věděla. V červnu 2019 jsem si nechal udělat PA piercing, v září pak piercing obou bradavek. V žaludu teď mám kroužek 5x1 6mm v bradakách kroužky 2x14 mm. Přes to všechno všechno a snahu nás obou sex až do tohoto víkendu nefungoval. Vím, že z mojí viny. Samozřejmě, že jsme zkoušeli i podpůrné prostředky - Viagra ,Kamagra, ale v mém případě to smrdělo velkým průšvihem. Léčím se s vysokým tlakem, takže jsme toho hodně rychle nechali.
Moje krásná a zbožňovaná paní má ráda dlouhé mazlení, masáže, lízání kundičky a pak milování. Při milování dosáhne několika orgasmů a při závěrečném má ráda, když do ní stříkám. Jsem také holičem její kundičky, protože zastává názor, že na ženském těle nemá být ani chloupek. Můj penis, koule, anál a jeho okolí musí být vyholené také. O to se starám já, nebo na její přání chodím na brazilskou depilaci.
Po přečtení mnoha příběhů zdejších zamčených kolegů a jeiich klíčnic jsem tuto neděli ráno sebral veškerou svojí zbylou odvahu.
Nasadil klícku, zamkl a klíčky spolu s dopisem od Paní klíčnice Ailin ( které tímto velice děkuji a skládám velikou a hlubokou poklonu) jsem předal své milované Paní. Pro ty kteří nevědí o jaký dopis se jedná, jde o velice krásný, vysvětlující dopis pro partnerky a ženy. Odkaz zde: http://m.chastity-stories.webnode.cz/news/dopis-zene/.
Paní si vyslechla mé vysvětlení, přikázala, abych se svlékl a prohlédla si mě a viděl jsem záblesk v jejích očích. Vzala si klíče, přečetla si dopis, já šel zatím něco dělat, ale moc mi to od ruky nešlo. Poté si mě zavolala a při kávě jsme si dopis přečetli znovu a diskutovali a vzájemně si vysvětlovali téměř každou větu. Já jsem měl pocit, že mám vedle sebe někoho úplně jináho a já nejsem já. Klec mi byla sakra malá, paní na stůl položila oba klíče. jeden jsme společně zapečetili do obálky a je uložen doma pro případ zdravotní indispozice. Dílnu a obchod mám vlastně doma a o obálce víme oba, dcery už s námi nebydlí. Než jsem obálku uložil na domluvené místo, druhý klíč nebyl. Zmizel. Na můj dotaz kde je, mi bylo odpovězeno, že se nemám starat. Vnitřně jsem se roztřásl a málem jsem ptákem kovový Evotion roztrhl.
Odjeli jsme na chatu posekat, zasázet, poklidit. Ani slovo o klíčku, jestli odemkne a kdy, jenom úsměvy a Paní zářila jak sluníčko. Samé letmé hlazení, polibky a občas mi přejela ručkou přes klec: " Netlačí tě to tam lásko?"
Určitě mě to tam netlačilo !!!
Navečer jsme přijeli domů, hned do hospůdky na dvě pivka, samozřejmě s Miláčkem, no byly čtyři, pak jsem zjistil proč. Miláček mě má přečtenýho, po třetím musím na malou. Jdu tam a málem zapomenu. K mušli radši ne, pěkně na holčičku, není praxe. Miláčkův zářivý usměv: " Všechno v pořádku lásko?".
Kde se to v ní bere? Co jsem to v ní probudil? Já jí nepoznávám, co mě ještě čeká? Já jí tak strašně miluju! Pokud Vás to bude zajímat napíšu příště, jak to pokračovalo, už musím jít něco dělat

2

Re: CBHanz: Můj začátek

To je moc hezký příběh. Ať vám to klape.

3

Re: CBHanz: Můj začátek

Děkuji, moc mě Tvůj komentář potěšil, jak budu mít čas, napíšu, co se dělo dál.Zatím začínáme, nesmím na Miláčka moc chvátat, ale sama říkala, že by se jí hodil hezký červený bičík a že ho spolu vybereme a objednáme. Bojím,bojím. Jsme oba dost zaměstnaní, takže na naše hraní nemáme tolik času. Ty i páni kolegové tady opravdu mají pravdu: Pokud chceš, stačí pár dní v klícce a vidím i sám na sobě, že pokud oba partneři chtějí, je ten vztah někde úplně úplně jinde.

4

Re: CBHanz: Můj začátek

Ahoj, píšeš že jsi šel do piercingu, plánuješ klicku se zámkem přes piercing ?

5

Re: CBHanz: Můj začátek

Ano, mám kovový kratky Evotion a mám zde u Vojta objednany spodní díl pro PA piercing.

6

Re: CBHanz: Můj začátek

Držím palce, včera jsem dopis ukázal svoji Paní.
Pak se chvilku nervozně třásl, ale dobrý.
Ten dopis se dá použít k vzájemné komunikaci i po několika měsících zamykání.
Takže děkuju!

Ještě otázka: takže od neděle 7/6 zamčený v kleci nepřetržitě?

"Náš" bičík je z klasického obchodu s jezdeckými potřebami. Není červený, ale službu odvede dobře.

7

Re: CBHanz: Můj začátek

To Medvidek. Zamčeny jsem od 7.6. Každý večer hygiena-pod dohledem Miláčka umýt, hned zamknout a odevzdat klíček. Pak Lásku pomazlit, namasirovat,  vylízat a spinkat. Paní má sex se mnou moc rada, ale ne na rychlo, takže smůla, možná dnes, možná zítra. Včera se ani nezminila o odemčení a když jsem se nesmele zeptal, odpověděla ať se jen poradně vyplachnu, odmykat se nebude. Směl jsem Miláčka umýt, namasirovat, lizat ne, protože by se vzrušila s mohla by mě chtít odemknout . Při přemlouvání jsem si vysloužil 20 bicikem. Co se týká dopisu ženě, za ten nedekuj mě, ale Paní klicnici Ailine. Můj Miláček chce bičík s červenou barvou, bude ho mít.

8

Re: CBHanz: Můj začátek

Je to krásné potkat něco po čem v podvědomí toužíme a nedokážem to popsat a najednou je to tady u nás to trvalo 27 let. A po třech letech puberta???

9

Re: CBHanz: Můj začátek

Asi je nás víc kterým paní dovolily žít tak jak si to představujeme ale je to pravda?????

10

Re: CBHanz: Můj začátek

Krásný příběh. Přeji vám mnoho vzrušení v zamykání.

11

Re: CBHanz: Můj začátek

Moc Vám všem dekuji za komentáře a diskuze.
Pro laststatný: Moje Paní je velmi rozumná a otevřená žena. Můj řekneme coming out minulou neděli otevřel stavidla něčeho, z čeho jsem moc šťastný. Moje Láska v sobě objevila dominu v erotickém smyslu. V běžném životě jsme rovnocenní partneři, umíme si vyměnit názory, já pracuji sám na sebe a hodně mě mrzelo, co se v našem vztahu děje. Předáním dopisu od Paní Ailin a klíčů od pc doslo k necemu uzasnému. Opět si spolu hrajeme, ja Miláčka obletuji a rozkrajel bych se pro Ni. Co provede kousek železa a chuť si hrát.
Pro Paní Xenu: Hodně jsem si tu toho o Vás přečetl a jste oba i s Tlapikem moji inspirací. Moje Paní ví, ze toto fórum existuje, některé příspěvky čteme spolu a moc nás to baví. Já si Vás paní Xeno velmi vážím a Tlapikovi v dobrém závidím. Moje Láska se tu zatím nechce prezentovat, ale myslím, že k tomu pomalu dospěje. Vy máte velkou fantazii a krásně si hrajete. Já bych na jedné straně byl velice rád, aby použila Vaše nápady a zkušenosti. Na druhou stranu se toho trochu bojím. Přeji Vám oběma, ať Vás to i nadále baví.

12

Re: CBHanz: Můj začátek

CBHanz: Tvá slova nás velmi potěšila. Že jsme inspirací? Právě proto jsme každého rádi vpustili blíže do naší ložnice. A je velmi milé, když to někoho oslovilo. Za to díky.

Tvá láska třeba časem mezi nás zavítá. Třeba ženská zvědavost jí zláká a ráda jí přivítám. Je zde málo klíčnic, tudíž každá nová je vřele vítána.
Ráda budu číst váš příběh a třeba se někdy poznáme na nějakém sraze i osobně.

13

Re: CBHanz: Můj začátek

Moc vám děkuji za odpověď Paní Xeno. Moje Zlatíčko se učí být klíčnice, zjišťuje, že klíč od mého Evotionu v jejím vlastnictví zásadně změnil mé chování k Ní a velmi se do té role vžívá chce si hrát. Já jsem samozřejmě velmi rád, ale vím, že všemu musím nechat dostatek času. Pokud se to povede, budu velmi rád, když se s mojí Paní rozdělíte o své bohaté zkušenosti. Jak jsem podle Vašich příspěvků již poznal, pro mě to určitě nebude úplně příjemné, ale Miláčka to začíná velmi bavit. Samozřejmě Vás velice rád poznám, ale k tomu povede ještě dlouhá cesta.

14

Re: CBHanz: Můj začátek

Nikdy bych nevěřila, jak může kousek kovu změnit vaše chování k nám. Stačí mít klíček u sebe a právě na viditelném místě, aby drahá polovička vždy věděla, kdo tomu šéfuje. Je to vše tak návykové a pak když vidím, že stačí jeden přísný pohled a už kmitá a chce se mi rozdat, jen ať jsem spokojená. To je tak fascinující přece, že je pochopitelné že se to tvé lásce začíná zamlouvat. A věř, že bude hůř.  Zda v sobě najde skryté vlohy, bude se vše stupňovat a ještě víc vás to bude spojovat.
A co jste ještě zaměření krom zamykání?

15

Re: CBHanz: Můj začátek

CBHanz: Opravdu hezký příběh. A moc Ti to přeji. Tvá Paní je super, že to vzala takhle.
Myslím, že málokterá "vanilka" by to hned přijala takto a hned se vžila do role.
Pro některé ženy je klícka prostě pasé.
Přitom ta vaše oddanost, po zamčení do klícky, je opravdu úžasná. Je to tak milé, když se starate o každou maličkost, která by nás ženy mohla potěšit smile

16

Re: CBHanz: Můj začátek

Tak jsem se konečně dostal ke kompu a mohu pokračovat. Napřed odpověď pro Paní Xenu :
To,jak se ke k mojí Lásce chovám po týdnu zamčení Jí utvrzuje v tom, že jdeme správnou cestou. Jsem zamčený od neděle 7.6. Je to přesně tak, jak se zde píše. Chci být Miláčkovi nablízku, dotýkat se Jí a je to vzájemné. Když mě políbí a při tom zakroutí s piercema v bradavkách, málem ohnu i ocelovou klec.
  V pátek večer jsem Miláčka umyl a pak namasíroval. Pak jsme byl odemčen a umýt a vyholit. Láska se chtěla milovat se vším všudy. Dříve jsme se milovali  opravdu často, ale takové zemětřesení jsme snad nezažili ani jednou. Pak jsme si povídali a moje budoucnost je velmi zajímavá.
  Bude hůř, Paní začíná přitvrzovat, zřejmě si něco přečetla. Já jsem submisivní, Láska je dominantní a zjišťuje, že se jí to líbí čím dál tím víc. Už mi založila trestné konto, budu muset cvičit pod jejím dohledem, nebejt hubatej, neptat se na klíček a tak podobně.
V pátek navečer byl výlet na kole ke kamarádovi do hospůdky. Samozřejmě jsem si naběhnul na vidle:
Dojedeme, opíráme kola, Lásce svítí oči a ptá se: "Miláčku všechno v pořádku?" A já hlupák říkám že ano. Ona už se nepokrytě směje a :"Tak ani na kolo tě nemusím odmykat, to jsem ráda!" Je to Zlatíčko. moc jí miluju
V sobotu ráno si Zlatíčko všimlo, že mu narostly chloupky, tak si ode mě nechalo vyholit  podpaždí, kundičku i nožičky a pak namasírovat kokosovým olejem. Na mou otázku, jestli nevyzkouší zámek od klícky, aby nezreznul mi jich hned 5 přidala. Musel jsem přinést komp a objednali jsme růžový bičík, černočervený kožený bičík a červený roubík.
Takže Paní Xeno, ano máte pravdu stupňuje se to.
Pro Paní Janet: Já jsem moc rád, jak to moje Láska vzala, opravdu si hrajeme a snažím se dělat,co jí na očích vidím a i trochu zlobit, aby si mohla vymýšlet tresty.

17

Re: CBHanz: Můj začátek

CBHanz: Moc pěkný příběh, taktéž jsem se velmi rád začetl. Držím vám oběma palce, nechť vydrží kouzlo zamčeného světa. Dle dosavadních prožitků jste na skvělé cestě. Zároveň jste dalším příkladem, že i po velmi dlouhém vztahu se stále dají objevovat nové věci a znovu zažehnout již téměř vyhaslou jiskru. Moc vám to přeji.