51

Re: příběh MladéDominy

to ano, a také mi to už napadlo, ale jde o že on se musí legálně dostávat na to místo.
kód je jen určení místa a důkaz že tam byl. legální překročení hranice je ta podmínka.

mám štěstí že se už naučil dobře s připínákem, takže co se týče zásunu odemykat nemusím, ale už mi chybí ten pocit mít ho v puse a mučit ho jazíčkem a nakonec vycucat i poslední kapačku. sad

52

mladadomina: Jaký typ klece používáte s přítelem? Něco tu z cudnosti, nebo něco jiného?

53

aktuáně máme kovovou cb6000s, kupoval jí přítel tak nevím jestli je od Vojty, ale je stejná co je tady:)

54

To je jedna z pohodlnějších smile Jak se mu v ní sportujete? Je docela těžká.

Mně v ní dělali problém noční erekce, jak tam má ty otvory po stranách tak při nočních erekcích se mi v nich skřípala kůže až do krve už po cca 3 dnech a nemohl jsem ji nosit dlouhodobě.

55

po hodně dlouhé době zdravím.

přišla jsem si pro názor, cestovali jsme po celé republice a na moravě nás napadlo že pošleme přítelův klíč poštou domu a že bude odemčen až se s ním setkáme doma. tak jsme klíček co nosím na řetízku na kotníku poslali (doma byl ještě jeden záložní). v úterý to byl týden co jsme ho poslali.
dopis ještě nepřišel a sms o možnosti vyzvednout také ne, ale sledování balíku tvrdí že jsem si dopis osobně převzala a infolinka mi zdělila, že neví kde dopis je big_smile
otázka je taková, mám počkat až pošta klíček doručí nebo sáhnout pro náhradní.

56

Tak to má přítel blbý. Pošta to ztratila.  Chystej náhradní.

57

Já bych jej potrápil, tím že bude zamčený napořád, dokud pošta nenajde klíček, a záložní maximálně použil na pořádné umytí a oholení. Ať z toho taky něco má ne? smile

58

tak před dovolenou byl po měcísi (co měl novou klec) “volný” vlastně jsem si ho jen oholila a vykouřila. přemýšlím že trhneme náš rekord 3měsíce. s připínśkem to už umíme oba, takže to by nemusel být problém.

to ještě chceme zkusit jeden pokus, pěstuji si dole chloupky a až vyrostou tak mi je přítel chce zkusit svázat a zkusím být také cudná smile

59

No stým kľúčom je to blbé no ale stým zviazanim chĺpkov tam dolu to je zaujímavý nápad nielen pre teba ale aj pre nás chlapov

60

Krásné hry.
Když vás to oba baví s připínákem, tak bych šel do rekordu. Chloupky si Paní nechala nárůst jen na chvílí. Chtěla abych se jí tam vystříkal a pak to z chloupků vylízal. Já nejsem vůbec na chloupky natož na semeno. Ale miluji svou dominantní Paní. Napište jak si to užíváte s připínákama. :-)

61

co by vás zajímalo co se týče našich přináků?

máme dva, každý svůj, oba mají vnější dildo 18/5cm. přítel používá svůj realistický, který má postroj který se dá přepnout nad klec, může ho nosit kdy chce, občas ho nosí jen tak a už jsem ho přistihla jak si ho i honí smile
já mám oboustranný duhový vnější 18/5 vnitřní 16/6 vnitřní se dá i odpojit, ale já ho používám ráda, jen mi vadí že se nedá nasadit naruby abych měla dildo jen vevnitř sad

pokusím se odpovědět na všechny dotazy

62

Moc děkuji, za tvou odpověď a krásný popis co doma máte. Dotazů mám strašně moc. Je to má nejoblíbenější praktika, co doma děláme. Zajímalo by mě naprosto všecko co s nimi děláte a jaké s tím máte zkušenosti. Nejvíce asi tvé vlastní zkušenosti, když ho máš u pasu sama. Jestli se u peggingu hodně vzrušíš, nebo dokonce i uděláš. Jak si svého přítele nejraději bereš a jaké polohy máš ráda. Jestli ti ho musí také kouřit. No a samozřejmě i jak se ti líbí, když si přítel bere tebe. Jestli mu ho taky musíš kouřit a v jakých polohách se ti to líbí, prostě všecko.
  Jak jsi psala, že jsi přistihla, přítele, jak si ho honí, tak to znám taky. Když jsem byl dlouho v kleci, tak se mi taky líbilo si s ním hrát. Někdy jsem měl pocit, že se tak i udělám, ale nejde to. Mentálně jsem byl vzrušený na maximum, ale vystříkat se nešlo. Několikrát jsem šukal svou Paní tak intenzivně, že jsem měl pocit, že se taky udělám a dokonce jsem ho z ní automaticky vytáhl a snažil se ho na ní vystříkat, ale byl to jen umělát.
  Mohla by jsi mi poslat odkaz na hračky, co doma máte?

63

zase po delší době.

pro doplnění informace, česká pošta dopis nedoručila a tak jsme po nějaké době pořídili nový zámeček, aspoň mám klíček který nepasuje do zámečku, aspoň mám jaký nosit na kotníku a opravdový mohl být v bezpečí doma.

ale máme další špatnou zkušenost s klíčkem ale teď trochu horší situaci, o víkendu jsme si hráli na posteli, odemkla jsem si přítele pohráli si pak jsme z klíčků sundala zámeček, zamkla a klíčky hodila za sebe a pronesla to už není potřeba, poté jsme si ještě hráli a usnuli, ráno jsem klíče hledala (dva klíče na kroužku s cca 10cm hlouhým růžovým šlahounem) a nepodalšilo se, měla jsem odsunutou i skříň, prohledala celou ložnici i chodbu kbybych se náhodou trefila do dveří a nic. tak to vypadá že se příteli splní doživotní zamčení big_smile

stalo se někomu něco podobného

64

Až takhle úplně záhadně do ztracena ne. Ale že zapomněla, kam klíček schovala a musela ho chvíli hledat, to ano.

65

Co to je za pohádky? 17ti letech kluk je dva měsíce zamčenej v pásu cucnosti jo? Pisatelka má opravdu fantazii, to zas jo.Tak ještě tu o Karkulce prosím.

66

Už jim není 17, jsou oba dospělí. A mladoudominu tu dobře známe a pohádky nepíše.

67

díky davidt,
neřeš ho, jen další který si přečetl něco o čem sám sní a pro něj je to opravdu jen pohádka.

ps: klíč jsem už našla, bal na druhé straně místnosti něž jsem myslela smile a k tomu západlí mezi lupena kdytky. ale od hry kdy jsem je stratila jsem ho nepoužila a společný cíl je odemčení až na silvestra a poté přemýšlíme o celém roce pod zámkem, přítel je rozhodnut je se toho obávám..

68

Celý rok jen on nebo oba?

69

neblázni, jen on, já mám problém s týdnem big_smile
tak jestli to zvládneme do 13.12.2021 tak to bude rok co jsem v sobě měla živý penis, takže z mé strany není potřeba odemykat. je schopen mi uspokojit jinak

70

A nechybí ti to? Jasně, že uspokojil lze různými způsoby, ale občas není nad klasiku.

71

ne, zásun živého mi nechybí, jen se bojím že mi bude chybět kouření které jsem si za dobu zamykání opravdu oblíbila a pocit kdy mi stříká na tělo. ale i když je pod zámkem tak mu dopřávám vytéct přes klec, nejčastěji peggign a poté mu vsěchno co vyteče pečlivě slížu

72

To s tím zásunem je stejné jako u nás.  Paní ho nepotřebuje. Ale chci se zeptat, ten rok pod zámkem pro přítele,  to myslíš rok bez orgasmu?
Protože tahle výzva u nas proběhla,  tak mě to zajímá.

73

ano, tím rokem myslím rok bez odemčení a bez erekce. zalíbila se nám požnos zamknout klec nýtem, ale to není jisté.

jak probíhal, je to reálné?

74

vy jste teda vážně odvážní. držím palce.

75

Můj názor zamknout na rok a žádné odemčení, bez erekce?! To by pro mě ztratilo smysl.. Však je právě potřeba dráždit, erekce aaaa nic.
Nechat být a zpět. Udržovat stále to napětí, vzrušení, doteky ptáka jsou mňam..
Bez toho bych to já nedala.. proto jsem to musela po 9 měsících ukončit.

Ale každý jsme jiný, vše, co se zamykání týká je individuální, tudíž co vyhovuje nám, nemusí vám. Tak zda chceš zanýtovat zámek? No, budu se těšit, zda napíšeš jak to u vás pokračuje.