1

Téma: Kopi: Pokazený orgazmus a milking

Chcem sa pochváliť že som zažil svoj prvý pokazený orgazmus a najprv milking po 13tich dňoch odopieranie zdržanlivosti a vykendovom zamknutie v Captor klietke a všetko bolo úplne že neskutočne zaujímavé vzrušujúce a musím sa stým tu na tomto fóre pochváliť keďže moja práca mi zamykanie nedovoľuje a je to zložité no dokážem poslúchať a odolať a cez týždeň poslucham keď som mimo domu celý týždeň lebo pani to zistí že som odpustila z ventilu a cez week som zamknutý v Captore a po 13tich dňoch som po dlhom lizani keď boli moje gule v pranieri a dostával som po nich bicikom hrizla má do nich a skriabala mackala potom ma z himblera vyslobodila aby som ju mohol osukat až kým nevytiekla a ona teda tečie riadne no a potom si vzala do parády mňa v latexovych rukaviciach mi začala masírovať prostatu až zacolo zo mňa vytekať stavicka no a potom som sa musel dať na chrbát a začala ma nalubrukovanimy rukami masírovať jednou rukou mackala ťahala a drvila moje plné guľky a druhou mi honila natlakovane peeeeero no brutál hrala sa somnou pár minút a vtedy to prišlo už som cítil vrchol a vtedy skončila a zo mňa začalo prúdom vytekať dvojtýždňové semeno a pocity žiadne a hotovo koniec povedala utri sa a späť do klietky a ja som nevedel vôbec čo sa deje.

2

Re: Kopi: Pokazený orgazmus a milking

Tak to je dobře, že máš radost. Krásný příklad toho, jak hrátky mohou přinášet štěstí a uspokojení.

Nebo teda uspokojení...když ten orgamus byl pokažený. Hm? ;-)

3

Ďakujem no nebol som nadšený poviem pravdu lebo som mal v ten deň narodeniny ale vyšlo to super celé a teraz opäť uz šiesty deň nič a mám objednaný novú klietku ľahšiu tu od Vojty lebo tá sa mojej pani moc nepáči no a o a bola spokojná a to je hlavné

4

A te+d máš jaký Captor? Kovový? Ten je docela těžký, ale zase vydrží. Plastový Captor je podle mě geniální, ale čas od času něco praskne.

5

Mám kovovy dlhší ťažký 370g madam sa nepáči že mi nevidí na curaka no a po troch dňoch sa mi ani nevládal postaviť bol unavený ale je pohodlný Vojto poradil iný typ a už je objednaný neviem ako sa sem vkladajú fotky potom ukážem

6

Má len 200gpodobny spiderware dal by som foto ale som z toho blbý a ešte sa musím zdokonaliť v milking ale na prvýkrát to bolo podobné ako vo videách ak máš dáky dobrý tip budem len rád alebo niečo iné ja chcem skúsiť všetko

7

Ak máš chuť podeliť sa o ďalšie poznatky skúsenosti a informacie budem len rád možné aj cez správy atď a ty ako čo používaš tvoj vzťah máš len klicnici dominu či manželku dva v jednom?

8

Pane jo, tys to rozjel  :-)
Ty píšeš přes telefon, že? Prosím používej interpunkci, jinak se zprávy hrozne špatně čtou.

Dominu ani klíčnici nemám, zkušenosti s milkingem také ne. Mám zkušenosti s několika druhy klícek, proto jsem reagoval na tu tvoji poznámku o váze a výměně klícky.

9

Ano cez telefón a po slovensky preto to hádže rôzne slová a nezmysli občas pardon no hej si prví skym si píšem vlastne a som za to vďačný takže som otvorený všetkému

10

Ty máš aký pás cudnosti Captor je fakt ťažký po nosení som nemal šancu aby sa mi postavil

11

No však to buď rád, erekcie v klietke nie je dobrá.

Ja ich skúsil v priebehu čas viac. Začínal som s originálom CB6000, potom som prešiel na originál CB6000s. Ten som mal dosť dlho.

Potom som skúsil CB6000s kovový. Ten už nie je od originálneho výrobcu, ten je z Číny. U neho bol problém v tom, že nešlo o chirurgickú oceľ, ale o nejaký iný kov, ktorý sa síce na povrchu tváril ako že oceľ, ale vnútri to bolo kto vie čo, reagovalo to s močom a robili sa mi tam také biele kvaple . Musel preč.

Ďalej som skúsil niekoľko drôtových. Na cudnost.cz už nie sú v nabíce, ale jednalo sa o trochu väčšie variantu Minicage. Tam bol problém v spojení klietky a krúžku. Moc sa to viklalo a škrípalo vrecúško. Dlouyho som to nevydržal.

Ďalej som mal plastový Evotion. Tam bol luxusný integrovaný zámok. Klietka pohodlie, ale nasadiť si ju, to bola hrôza. Ale aj tam niekoľko mesiacov slúžila veľmi dobre. Jedinú výčitku by som mal na príliš otvorenú špičku.

Keď prišiel do módy BON4, odolal som a nekúpil som si ho. Potom ale prišiel Captor a tomu sa odolať nedalo. Kratšia verzia je pohodlná, svojím spôsobom aj bezpečná, farba nenápadná (ak si človek vyberie ružový priehľadný), proste za mňa zatiaľ najlepší klietka. Niekde som čítal, že snáď kovová verzia je zo skutočnej ocele, ale potvrdené to nemám.

12

Tak už si niečo vyskúšal takže sa zamikas sám na ako dlho a ako dlho si bol bez orgazmus

13

Sám se nezamykám, to nemá ten správný náboj. Ale měl jsem pár let někoho, s kým se dalo hrát.

Obecně, pokud chceš vědět něco o nás dříve zapojených, pročti toto forum. Prozradili jsme na sebe docela dost věcí.

14

Tak po dvoch týždňoch moja pani vedie 5:0na orgazmy a mne sa ušli iba dva pokazené pri prvom pokazenom som jej asistoval ja svojimi pocitmi a vyslo to no a po týždni znova ale uz si to režírovala sama a bolo to o niečom úplne iné proste ano super fuuu už to bude a bum koniec nič a len plno semená na bruchu a ustipacny úsmev mojej pani