1

Téma: tenzamceny: Proč začínám s PC

Ahoj ve spolek. Chtěl bych se podělit o důvody proč začínáme s PC a zároven zjistit jestli to má někdo podobně.

Pro PC jsem se rozhodl ne proto ze bych byl nějak zásadně submisivní ale spíš jako výraz lásky pro mou ženu.

Abych to vysvětlil jsem od přírody honič. Víceméně každý den, pokud jsme neměli sex jsem si ho musel vyhonit. Poslední dobou mám proto pocit že tím zanedbávám svou ženu. Někdy mě přišlo jednodušší si to udělat sám než mít sex. A to si moje polovočka nezaslouží. Proto jsem navrhl začít používat PC abych byl k dispozici pouze mé ženě. Nejde ani tak o dlouhodobé odpírání orgasmu jako spíš o  to aby ona dostala na ním kontrolu a byl jsem jí kdykoliv k dispozici připraven dopřát jí krásy sexu. Zároven doufáme že tím vzroste i její libido když si bude vědoma své kontroly nad mým potěšením.

Hodně jsem zde četl že pro většinu zde přítomných jde převážné o odepření orgasmu jako takového. V našem případě jde spíš o to abych měl orgasmus jen se svojí ženou.

Má to někdo nastaveno podobně?

Díky

2

Re: tenzamceny: Proč začínám s PC

ahoj, úplně stejně mi vysvětloval klec přítel když mi o ní poprvé řekl. že by se chtěl vzdát masturbace aby měl víc energie pro mě. moc ne mi to nezdálo, ale když si klec pořídil tak jsem souhlasila, a je to vlastně tak, odemikám ho vlastně jen když mám chuď, pro jeho smůlu ale na sperma a ne na sex. mám ho radši v puse než mezi nohama smile