1

Téma: Rdream: Splněné sny, ovšem nenaplněné představy

Ahoj, zdravím všechny na fóru o cudnosti. Rád bych se také svěřil se svým příběhem. Jak to vše začalo?  Vše to u mne začalo cca před 5 lety, kdy jsem si ze zvědavosti zaplatil dominu. Přijel jsem k ní s nervozitou, ale i pln očekávání. Otevřela mi žena, o pár let starší než já, s velice příjemným hlasem a kamarádském vystupování. Nabídla mi čaj, povykládala si se mnou, proč tam jsem, co od toho čekám a domluvili se, co se smí a co ne. Nebyla to klasická domina, která by měla svou BDSM místnost, ale byl to moc příjemný byteček a já si to moc užil. Nikdy více jsem se již však nesetkali. Po pár zprávách s ní, mi totiž došlo, že jsem byl pro ni jen další klient a to se mi moc nelíbilo. 
S přítelkyní, kterou jsem si našel po tomhle zážitku, jsme si občas zkusili prohodit role, a oddali se strap on sexu, ale nic podobného jako pás jsme nezkoušeli. Byla oproti mně starší o 20 let a byla spíše na tvrdý sex, nebo lehké hrátky typu BDSM, avšak já musel být dominantní. Nějakou chvíli mne to bavilo, ale nebylo to přece jen ono.
Moje další, současná a doufám že už i stálá partnerka je úplné zlatíčko. Tím myslím, že se jí můžu svěřit s čímkoli co chci a ona to pro mne ráda udělá. Kdybych jí řekl, že chci mít pás cudnosti třeba 10 dní. Tak mne zamkne a dříve nepustí.  Zamčený bývám, vše to ale většinou bývá jen z mé strany. Svěřil jsem se jí, co bych rád vyzkoušel. Dlouze jsme o tom debatovali a říkala mi, že to není problém. Vše to bylo samozřejmě na téma cudnost a její dominanci vůči mě.  Několikrát už i k těm hrátkám došlo, ale je tu problém. Splní mi zkrátka úplně vše, ale….
Moje přítelkyně se na to zkrátka nehodí. Zahraje to sice velmi dobře, ovšem není to v ní. Jistě chápete co tím myslím. Zkoušeli jsme i prohodit role, kdy byl já dominantní… to také nebylo ono. Sex s ní je super, to ano, prohodíme i role, občas však potřebuji být vůči někomu submisivní, být cudný, sloužit někomu, ale s ní to zkrátka nemá to kouzlo a já nevím co s tím. Z její strany si to zkrátka neužiji a nenaplňuje mě to. Měli jste to také takhle a pak se to zlomilo?
Nechci, aby to teď vyznělo, jako seznamka z mojí strany. Nabídla mi, že si mám někoho na podobné hrátky najít, třeba nějaký pár nebo ženu, kterým budu sloužit v pásu nebo bez. S kým se občas sejdu ve svém volném čase…ale je to problém. Samy víte, jak se někdo takový špatně hledá.

2

Re: Rdream: Splněné sny, ovšem nenaplněné představy

Máš skvělou přítelkyni. Ochota tam z její strany, tak zbývá jí to jen naučit. Můžeš si zkusit najít někoho na online výcvik a přítelkyni mít jen jako dozor, vykonavatelku. Další možnost je role play, snadněji by se do toho mohla vžít. Ona taková třeba není, ale její "herní postava" ano.

Držím palce smile

3

Ahoj,u nás to bylo podobné,já sub toužící být v klícce ale mojí Paní dom.role moc neříkala.Začali jsme o tom spolu víc mluvit,občas jsem uvařil,pomohl s úklidem,namasíroval,koupil dárek,uspokojil.Zamčený jsem býval nepravidelně, často jsem svou Paní "uprosil".
A současnost:jsem trvale zamčený bez orgasmu,občas pokažený,domácnost je celá na mně.
Mám úžasnou Paní,která si díky mému zamykání pro sebe dokázala najít spoustu výhod i když není od přírody dominantní.
Přeju hodně štěstí a trpělivosti v objevování zamčeného světa.

4

Tak jsme se s přítelkyní domluvili, že budu zamčený vždy přes den a na noc budu odemčený. Že bych prý fňukal v noci, že mě to bolí. Příští týden bude celý pryč,tak jsem jí řekl, že bych mohl být ten týden zamčený celý v kuse než přijede. Na to mi odvětila,ať se zamykam sám a na noc se vždy pustím. Že mě v tom nebude nechávat i přes noc. Tak uvidím jak to dopadne. Každopádně, kdyby jste se někdo s podobnými zájmy, chtěl příští týden stavit a povykladat si o cudnosti, a i o čemkoli jiném. Budu rád. Jsem z jižní Moravy.

5

Tak jí zkus navrhnout, že to není ono, že můžeš přece honit i noci, tohle třeba fungovalo na tu moji, takže když jsem jel na týden já pryč, tak jsem jel opravdu zamčený na týden.

6

Ahoj, najít někoho naprosto ideálního pro soužití lze asi velmi těžko a dle vlastních představ takřka nereálné. To co máš teď, toho si važ! Myslím že pro velkou část lidí zde je nedosažitelné najít partnerku jakou máš ty. Ta holka tě miluje a udělá cokoli. Vše ostatní je jen v tom jak ji to vysvětlíš,  naučíš s jak si to srovnáš v hlavě. Žádná domina z nebe nespadne a někde se to ta holka musí naučit.

7

První noc byla hrozná v pásu cudnosti. Myslím si ale, že za to mohlo to nesnesitelné horko. Odemkl jsem se tedy v naději,že se aspoň trochu vyspím, ale nepomohlo. Ráno jsem si pás opět nasadil a opět v něm chodil celý den. Sice se tento týden zamykám sám,ale i tak je to pro mě velmi vzrušujíci. Snad to zvládnu, ten týden doma sám bez mé ženy a bez orgasmu. Chtěla to mě a já to vydržím. Doufám, že až se žena vrátí, budeme v tom pokračovat společně. Velmi mne baví nosit pás a nemoci se uspokojovat, tak jak jsem byl dříve zvyklí i několikrát denně. Dnes zkusím být v pásu celou noc, snad to bude lepší. Přesunul jsem se do chladnější místnosti.

8

Ahoj, ta cesta je dlouhá, ale buď rád že je tak chápavá a ochotná do tohohle všeho. Jak už bylo řečeno, žádná domina nespadla z nebe hotová s přesnou představou jak co má fungovat. Odkud z jižní moravy jsi? My jsme kousek od hodonína.

9

Ahoj, jsem kousek od Kyjova.

10

Tak to by jsme k sobě mohli být opravdu kousek.

11

Chápu to ale já bych zas měl jen ten divný pocit ikdyz by mě přítelkyně jen hlídala kdybych nějakou samozřejmě měl. Tak i tak bych to asi nedovolil mě by to v makovici nedalo a i tak bych to bral jako podvazeni moji slečně. Nevím proč ikdyby na to přistoupila tak já bych to dal ale jen na chvíli.