1

Téma: jozefanonym8: Adult sissy baby

Co hovorite na takúto hru... Mne dáva moja pani na noc plienku aby som sa nepomocil, keď som jej povedal s timto problém nemá povedala ze môžme sa staviť. Dostal som plienku a permanentný katéter.poradte nejaké napady

2

Re: jozefanonym8: Adult sissy baby

Já dostával plenu, když jsem byl dlouhodobě přikurtovaný k lůžku, ke gynekologickému křeslu, nebo uzamknutý v kleci.

3

dostavem kazdy vecer abdl plenu,igelitove kalhotky s laclem a plastovou kosilku,nekdy kazajku,body,dudlik s remeny a nekdy musim spat v pvc nafukovaci postylce s postranicemi.pani musim uspokojovat pouze oralne,jsem cuckold.nyni hledame realneho sympataka bulla na urovni co ma pochopeni.pokud najdeme,pani mi objedna klecove luzko,kde se mohu divat,,jak to pry ma vypadat,,pani krasna 30let,cernovlasa,stihla,4ky,dlouhe krasne nohy,sexy moooc

4

Ja zatiaľ bez oblečenia teda ak sa neráta plienka

5

jozefanonym8: možnosti jsou téměř nekonečné, záleží na tom, co komu z vás vyhovuje. Sub může třeba ztratit různá práva, která si pak dobrým chováním a různými úkoly získává zpět. A je na dominantním partnerovi, jak těžká ta pravidla nastaví. Nebo to může být vyjádření oddanosti suba, kdy sub nosí pleny z vlastní vůle. Může to být i součást dress code pro suba, kdykoli je doma. Pleny lze nařídit subovi i kamkoli na veřejnost (kino, nákupy, ...). U všeho je podstatná doba, po kterou je sub nucen plenu mít, čím delší, tím samozřejmě lepší. Nebo můžete zkusit něco směrem k ABDL, doplnit pleny vkusným šatníkem pro velké mimino a podle preferencí buď přidat restriktivní pomůcky, nebo "jen" ponechat na D/s dynamice a mít ty restrikce spíš psychologické. Části šatníku lze pak také nosit ven pod běžné oblečení. Jde použít nějaké prvky náhody (hod kostkou), které určí, co suba čeká, nebo jestli se vysvobodí z plen. Sub může najít na netu příběhy, které ho vzrušují, a odevzdat je dominantnímu parnerovi. Silným psychologickým prvkem může být i to, když má sub povinnost mít neustále na krku zavěšený dudlík (kromě práce, pokud nepracujete z domova; jinak to jde právě i na nákup, do kina atd., schovat pod svetr nebo bundu a mít na paměti, že sub není ten, kdo rozhoduje, kdy bude mít dudlík v puse místo na krku - ideální na procházky v přírodě). Lze změnit způsob oslovování, i na veřejnosti používat na suba "rodičovský" přístup, nechat ho ptát se na dovolení, když něco chce, vybírat mu jídlo, určovat, co bude mít na sobě.

Mluvte spolu o svých představách a nebojte se experimentovat.