1

Téma: vit: Naše domácí hry

Už tu dlouho přispívám, ale často jsou to jen jednotlivá témata a reakce. Rozhodl jsem se založit tohle téma, jako inspiraci. Měli by to být jen malé zážitky z našeho života.

V sobotu jsem byt už 12dní v klícce a bez orgasmu. Ráno jsem si probudil Paní, jemným mazlením a polibky. Šeptal jsem jí, jak bych si jí chtěl vzít zezadu a tvrdě ošukat a vystříkat se do ní. Že bych jí chtě ošukat i do zadečku a přitom jsem ji hladil prcinku. Ona jen „to ty nemůžeš“ a hrála si s řetízkem okolo krku. (má na něm klíček). Dost jí to vzrušovalo a mě taky, ale chtěla si povídat. Co se jí zdálo atd. Pak jsem se dostali i k tomu, že jsme už dlouho nezkoušeli piss. Říkal jsem jí, že toužím být pod ní a ten pocit je velice dominantní. Ona na to, že je to pěkná prasečinka, ale nechala se přemluvit. Dohodli jsme se, co si kdo asi představuje a šli jsme do koupelny.

V koupelně mě hned přikázala, abych se svlékl a sundal si klec. Ona se také svlékla a pustila horkou vodu. Snažil jsem se , co nejrychleji být připraven. „Sedni si do sprchy, ty moje prase“, řekla přísně, ale jemně. Sedl jsem si na zadek a rozkročil nohy. Mezi nohami mě krásně trčel penis postavený do max polohy. Nalitý lesklí žalud s vymačkanou mřížkou od klece, vypadal jak míč. Moje Bohyně vstoupila do sprchy. Byla nádherná. Ten pohled odspoda, je božský. Nádherná velká prsa, klenuté boky a skvostná oholená prcinka. Začala si nohou hrát s penisem. Bylo to fantastické. Hladil jsem si lýtka a stehna a střídavě koukal na mého ptáka a na její prcinku. Pak se trochu opláchla vodou a přistrčila prcinku blíž ke mně. Hned jsem jí začal lízat. Milují ji lízat. Rukou mi přitlačila hlavu ke zdi a prcinku přiblížila k puse. Po chvilce mi načůrala do pusy a na tvář. Bylo to ponižující, dominantní a božské. Hned jak přestala jsem jí začal vylízávat a vysávat. Sice mi dala příkaz, abych jí vylízal, ale to už jsem jí jemně sál prcinku. Bylo to božské. Hladil jsem jí mokrý zadeček a lízal. Začala na mně stékat pěna a to je většinou konec hraní. Když jsem odtáhl hlavu, tak mne přišlápla penis nohou, dala mi houbičku s pěnou a řekla , abych jí umyl. Mačkala mi penis a já jí mydlil, odspoda nahoru, přes prcinku a prdýlku až pod prsa. Více mne přišlápla, já sykl „ a teď druhou. Vyměnila nohy a opakovalo se to. „Teď si ho pořádně vydrbej ty“. Opláchla se a já se věnoval drbání. Lehce mě do něj kopla se slovy „ nehoň si ho“ a vysprchovala mi ho ledovou vodou.

Pak si přitlačila mojí hlavy do klína a já byl v nebi. Lízal jsem jí jak o život, sál poštěváček a rukama mazlil zadeček. Už hodně vzdychala, když se otočila a přitáhla si hlavy mezi půlky. Hned jsem jí lízal prdelku. Krásně mi klouzali její mokré půlky po tváři. Jemně jí vsával řitní otvůrek, lízal ho dokola i přes. Přimáčkla mi hlavu ke zdi a dusila mě svou nádhernou prdelkou. Několikrát mě nechala nadechnout a znova přimáčkla. Pak se zase otočila a to už jsem do ní zavedl i prstík lízal jí a dráždil G bod. Netrvalo dlouho a udělala se. „Vylízej mi jí“ zavelela a já zajel hlavou mezi stehna a bral jí jazykem od prdelky až nahoru, jemně vysál štěrbinku a všechnu její šťávu.

Nechal mě se ve sprše postavit a já jí děkoval , líbal a hladil prsa. Otočila se ke mně zády a přitlačila mě nádhernou mokrou prdelkou ke stěně. Pinďour se tlačil mezi její půlky. Vlnila se a jemně přirážela s penisem mezi stehny. Asi už jsem dost vzdychal, když se otočila a osprchovala mi ho ledovou vodou. Dost mě to vzpamatovalo, ale penis zůstal jak kámen. Nastavila zase teplou a honila mi ho rukou pod vodou. Už to na mne zase přicházelo, a zase ledová voda. Opakovala to ještě dvakrát. Srdce mi bušilo, vzrušení na maximu a ani pokažený orgasmus. „Stačí a teď zpátky do klece“.

Když jsem mou Bohyni sušil, tak jsem se jemně a vášnivě líbali. Ještě volným stojícím penisem jsem se o ní třel a hladil jí prsa. „Klekni si a osuš mi nožičky“ jemně přikázala a já hned klečel. Po sušení mi znova navedla hlavu k její prdelce, já jí roztáhl půlku a znova jí sál a vylízával prdýlku. Je to úžasný, ponižující a submisivní pocit. Otočila se a opřela zády o ručníky na stěně dala mi jenu nohu na rameno a jí to znovu udělal prstem a pusou. Znova jí nakonec vylízal a vysál. Byl jsem šťastný a moje Bohyně vypadala moc spokojeně.

Koukám, že jsem se moc rozepsal, ale i tak jsem spoustu drobných pocitů, vůní, chutí, bolestí adt. jsem vynechal. Když jsem zamčený pro mou Paní, tak vše vnímám stonásobně a vše si umím vychutnat. Když to mám popsat , tak se to na papír nevejde. Zbytek soboty a neděli si nechám na jindy.

Budu rád za každou reakci, inspiraci i podobné zážitky.

2

Re: vit: Naše domácí hry

Nooo super niekto mal zaujímavý víkend dom zvedavý na pokračovanie

3

V sobotu po odpolední kávě zmizeli děti ven a my zůstali doma sami. Paní se položila na sedačku s nohami ke mně a odpočívala. Povídali jsme si. Pak si paní vytáhla kousek nového řetízku z podtrička a hned mě začalo rychleji bít srdce (má na něm klíček). Koukal jsem na ni se vzrušením. Pak jen ukázala prstem do svého rozkroku v leginách. Hladil jsem jí nohy a líbal je a pomalu stoupal k jejímu rozkroku. Líbal jsem jí mušličku přes leginy. Hlavu mi přitlačila k prcince a stiskla stehny. Zhluboka jsem dýchal a nasával jemnou vůni mušličky. Pak mě pustila a já ji líbal bříško a snažil se jí svléknout leginy. To nedovolila, tak jsem jí dál líbal a stoupal ke krku. Nádherně jí voněli vlasy a já ji líbal na krk a přitom jí povídal, jak bych ho do ní chtěl pomalu zasunout a postupně zrychlovat. Užíval bych si každý pomalý zásun a vytažení. Ona mi přitom štípala bradavky. Bylo to k zešílení vzrušující. Pak mi ho vyndala z kalhot a podepřela mi ho gumou od trenek. Prohlížela si ho, jak se mačká v kleci a žalud se cedí přes drátky ven. Dráždila mi žalud prsty. Přitáhla si mě za něj k puse a párkrát mě kousla do koulí. Stáhla si klec do svého rozkroku a mě tak zpět do misionářské polohy. Znova jsem jí šeptal jak jí chci. „Ale nemůže, broučku“ něžně mě pošeptala. Jemně jsem k ní přirážel klecí a ona mě začala provokovat. „Tak pojď“ , „No, přidej“, „Dělej“ A já přirážel jak o život. Říkal jsem jí, jak strašně chci stříkat, ale ona mě ubezpečila, že tohle mě určitě nečeká. Stále jsem se snažil, přirážel. Štípala mě do bradavek. Vyhrnul jsem jí tričko a mačkal a líbal prsa, jak kdybych jí vážně píchal, ale nic. Nakonec mě zastavila a vytáhla si mě za koule k sobě, aby si ho zase prohledala. Byla na něm jen kapka lásky. „Tak to ještě stříkat  nepotřebuješ, broučku“. Pak mě poslala dodělat práci na zahradě a sama se pustila do své. Mě se tep zpomalil až za dlouho potom.

4

Pomaly sa to stupňuje ale vidím to len ak možno na pokazený orgazmus možno pekne sa stebou hra a vie čo robi

5

Zatím jsem nezvládl dostat na papír Václavský víkend. Byl naprosto plný super zážitků. Teď chci popsat dnešní noc a ráno. Večer maraton okolo rodiny, něž jsme se dostali do postele. Vypadalo to, že po víkendu si Paní bude chtít odpočinout.  Koukali jsme na TV Marz. Přes reklamy si poručila,  chtěla lízat prcinku a nebo prdelku. To miluji. Pak mě poslala si sundat klec, umýt a vzít si prášek na erekci. Občas si mě pohonila postavila a nechala ně na něj dívat. Sahat jsem nesměl. Jen občas jsem dostal prsty na nohou nebo rukou ke kouření a polykání. O reklamách jsem krásně zasunul na misionáře, ale pak mi poručila si vzít nástavec na penis. Mě jsem ho od ní trochu mokrého, tak to šlo super. Opatrně jsem ho do ní zasouval. V nástavci necítím vůbec nic. Je to frustrující. Mít ho v Paní a necítit to. Měl jsem ho nádherně velkého a opatrně zasouval. Koukal jsem se jí do očí, líbal krk a snažil se jí maximálně uspokojit. Pak chtěla zezadu, dával jsem si pozor, abych se nekoukal na její prdýlku a na to , jak do ní zajíždí můj veliký penis. Díky tomu jsem se víc nevzrušil a můj vrchol byl stále daleko. Zato paní se blížila. Pak ještě chtěla šukat na boku s jednou noho narovnanou a horní pokrčenou. A já v kleče okolo spodní nohy. Dá se tak dostat opravdu hluboko a směrovat přirážení dle požadavků. Prcal jsme jí , mačkal prsa, a zadek, ale neudělal se. Paní ano. Hned mě poslala si ho omýt ledovou vodou.
Musel jsem si ho postavit ležet vedle ní. Po chvíli zase chtěla lízat a zasunout. Šlo nám to nádherně. Ještě se to několikrát opakovalo, ale jen na chvilku a nic. Usnuli jsme. V noci mě probudila a chtěla lízat zadeček, pak prcinku. Nemohl jsem se k prcince dostat, měla nohy přes sebe a tak jsem jí zase olízal prdelku. Následoval přísný trest. Chtěla prciku a ne zadek. Musel jsem si jít na hodinu lehnout na pelíšek psa před postel. Ležel jsem tam nahý se stojícím ptákem schoulený a čekal co bude. Ještě jsem nic podobného nezažil. Bylo to ponižující. Asi po půl hodině jsem směl podmínečně do postele a do pyžama. Byl jsem plný vjemů a zážitků.
Ráno po prvním budíku jsme se probraly. Já měl minimálně po měsíci volnou ranní erekci. Toužil jsem ho do ní zasunout. Ale nejdřív chtěla olízat. Pak chtěla přinést velkého uměláka s přísavkou a roubík s penisem. Těšil jsem se, že bude chtít mít jednoho v prcince a druhého s zadečku. Musel jsem zase trénovat kouření. Nejdříve na menším od roubíku a potom i od velkého. Poslala mě klečet před postel , aby na mě lépe mohla. Pak mě přikázala , abych si velkého nageloval. No už jsem si byl téměř jistý že to bude jinak. Už min rok jsem neměl uměláka v zadku a tenhle je opravdu velký. „Přilep si ho na zem a nasedni.“ Jen jsem si stačil trochu nagelovat zadek, naštěstí opravdovým lubrikantem a už mě na něj tlačila. Sedla si na postel naproti mně a tlačila mě za ramena dolu. Moc času, na to abych na tak velký úd zvykl jsem opravdu neměl. I tak mi z toho pěkně stál můj úd, se kterým si Paní hrála nohou. Diktovala, tempo a i pozice. Chvíli v kleče, pak zase na bobek a zase do kleku. Stáhla mi hlavo do rozkroku a lízal jsem jí naprosto mokrou lasturku. Mohl jsem jí hladit nádherná prsa, koukat na její prcinku a hopkat , jak chtěla. Několikrát jsem musel dosednout až na koule uměláka. Bylo to nezkutečně ponižující, takhle před ní klečet a píchat si zadek. Trvalo to docela dlouhou. Jak si hrála nohama s penisem, tak jsem hlásil, že se udělám, ale nepřestala a já jí postříkal nohu a zem. Musel jsem vysednout a vše slízat a uklidit. Bylo to naprosto ponižující a vzrušující. Svou Paní za to naprosto miluji a zbožňuji.
Máte to někdo doma podobné? Děkuji za každý koment.

6

Moc hezky si to doma užíváte. Ještě nám napiš co jste dělali minulý víkend. Máš už zase nasazenou klícku?

7

Klícku mám 7/24. Sundavá se jen pro její potěšení :-)

8

Minulý víken toho bylo moc.  Už v pátek večer jsem si hráli s návlekem na penis. To jsem trochu popsal v tématu https://forum.cudnost.cz/topic/2319/odd … vrcholeni/
Hodně si má paní hrála s mojí bolestí.  U nás  má bolest dvě formy. Jedna výchovná a druhá pro její potěšení a udržení nadvlády. Jsem moc rád, když mě pošle do koupelny  a jen tak mi seřeže zadek nebo prsa. Bolí to, mám často i mokré či ale je to pro její radost a moje ponížení. Líbí se mi , jak se naučila zvyšovat okolo toho to napětí. Dopředu to chystat a říkat mi co mi udělá. To napětí, strach a odevzdání tím mnohem víc narůstá. O víkendy mi lila vosk na klec. Po letech se k tomu zase vrátila. Ta celá procedura je zdlouhavá a napětí stoupá. Nejdříve zapálit svíčky a hlídat je kdy už bude dost vosku. Pak na příkaz se svléknout, podepřít si klec ve stoje a koukat se jak se chystá na obnažený žalud v kleci a koule lít vosk. Vidět dopředu každou kapku a muset pevně držet. To že to pálí a štípe je nakonec nepodstatné. Je to o její nadvládě a dominanci. Pak počkat až to vystydne, klenout si a vystavit zadek nahoru a čekat a čekat a pak najednou bolest a pálení, které teče přes řit na koule. Celý jsem se chvěl a potil vzrušením. Vyfotila mi zadek politý voskem a vypadal jak pocákaný od semene. Moc je jí to líbilo.
Na druhou stranu, včera ráno jsem měl orgasmus, potupný, ani né moc silný, ale normální orgasmus s výstřikem. Ani jsme vlastně o něj moc nestál. Disciplína šla okamžitě dolu. Ještě ráno jsem prý byl na Paní arogantní a nepříjemný a večer se nechtěl tulit. Tak mě čeká výchovný výprask. Ten bude určitě hodně bolet.

9

Romantika po našem: V pondělí v noci jsme si zalezly do teplého venkovního bazénku. Ona krásná nahá , nevzala si ani klíček a já jen klec. Nádherně jsem se venku v teplé vodě  mazlili, objímal jsem jí, hladil, masíroval, lízal prcinku i prdelku, prstil jsem jí obě dírky, byla nadšená, ona mě mazlila a hladila cucala klec a koule k zešílení vzrušující i její prsty zabloudili do mého zadku.  Mezi tím jsem si dávali pauzy, při kterých jsme si povídali o tom , co se nám v sexu líbí a co by jsme chtěli vyzkoušet. Už plánovala jak proběhne příští návštěva Bulla, tak jsem musel trénovat kouření na jejích prstech u nohou. Nádhera a romantika po našem. Nakonec jsem jí ještě v posteli  lízal dokud vyčerpáním neusnula.

10

Víkendový úkol: Jeden z mnoha úkolů co jsem o víkendu dostal byl anální kolík. Musel jsem odvést oběd našim, ale na cestu jsem dostal do zadku kovový anální kolík ve tvaru penisu, ale místo lubrikantu Alpa gel hřejivý. Sešvihala mi prsa bičíkem a i ta natřela Alpou. Cestou jsem se dost potil a vzpomínal s obrovskou vděčností a pokorou na mou Bohyni. Doma jsem ji pořád prosil, abych si ho už mohl vyndat, ale musel jsem to vydržet přes oběd. Po kávě, když mi ho vyndavala,  musel jsem byt v kleče s vyšpuleným zadkem, tak mi bolavý zadek kovovým penisem ještě ošukala. Líbal jsem jí nohy a děkoval , jak se o mne stará. Miluji její péči.  Stala se z ní opravdová Bohyně.
Děkuji za každý koment a sdílení vašich zážitků.

11

Moc hezky tě připravuje na bulla až přijede a jak pozoruji tvou paní asi tě “ sblížení” s ním nemine. Jak se přitom cítíš když tě paní ošuká zadek? Je to již lepší než před pár týdny, kdy se ti svěřila se svou představou?

12

No, jaké to je? Už jsem něco psal i sem: https://forum.cudnost.cz/topic/2328/nucena-bisexualita/
Už jsem s tím asi smířený. Jen nevím kdy a jak. O můj zadek asi nepůjde. Paní chce abych Bulla rozkouřil a v některých polohách se jim oběma orálně věnoval. Asi se i na konci postaral o semeno. No jaké to je. Jsem čistě hetero a chlapské tělo se mi spíš hnusí, nemluvě o penisu. Úplně nesnáším chlupatý chlapy. Náš Kluk naštěstí moc chlupatý není, ale stejně je to děsivá představa. Ani nevím, jestli to bude Kluk, nebo někdo jiný. Navíc se ode mne žádá, abych u kouření byl aktivní, usměvavý a pokorný. Je to děsivá představa plná ponížení a studu. Ale chce to po mě má Bohyně a tím je to dané. Budu jí rád dělat radost a doufám, že jí ostudu neudělám.
Co se týká šukání zadku, tak to má Paní moc nedělá. Musím se před ní šukat většinou sám. To je snad ještě víc ponižující.
Koberec: a ty s tím máš nějaké zkušenosti? Předem děkuji za další reakce a zkušenosti.

13

Ne, já jsem spíše ten na které tě tvoje paní připravuje(Bull), ale jsem čistě hetero a od chlapa bych to nechtěl. Ale váš příběh mě zaujal a proto na něj reaguji.

14

Děkuji za reakci. Škoda, budeme někoho shánět.

15

Večer plný pochval: Včera, jsem si večer zase zalezly ven do horkého bazénku a moc krásně si to tam užívali. Dlouho jsem se věnoval, její nádhernám prsům. Seděli jsme , ona na mě a já jí šeptal sexy návrhy a lichotky a masíroval jí prsa. Tak moc u masáže prsou dlouho nevzdychala. Chválila, mě, jak pěkně to s jejími prsy umím. Pak spousta lízaní, prstění, hlazení a mačkání a spousta jejího vzrušení, no prostě nádhera. Mě strčil prst za kroužek klece a vodila si mě po bazénku, drtila mě koule, ale i kouřila klec. Moc krásně se věnovala mým bradavkám, sála je a cucala a nakones i hodně pokousala. Strkala mi prsty ruky do pusy a krku a chválila, jak jsem se zlepšil a je vidět, že na to myslím. Povídala mi, jak bych musel rozkouřit Bulla a pak ležet pod její prcinkou a koukat, jak kí šuká, lízat jí poštěváček a olizovat štávu z prcinky a ona by občas poslala penis Bulla do mých úst a krku. Bylo to všecko super. Pak jsme se přesumuly do postýlky a celou jsem si jí namazal tělovým mlékem. Nechala si líbat nohy, zadecek a pak se nechala dlouho , opravdu dlouho lízat. Ještě si mě asi třikrát v noci probudila, abych jí olízal, že je vzrušená, ale vždy jen chvilku a spát. Nádhera.
Začal jsem i s tím, že bych chtěl, abychom si spolu koupili moderní strapless, aby mě mohla ojíždět a přitom si užívat. Ona moc ojíždění mého zadku ráda nemá, protože jí to moc nevzrušuje a má pocit, že si to moc užívám já víc něž ona.  Nejdříve nechtěla, že mám slíbený trest a ještě chci něco navíc, ale po chvíli řekla, že až k mým narozeninám. A hlavně, že si to ale půjdeme vybrat společně do sexshopu a  nechá si poradit od všech prodavaček, tak aby jí to dělalo dobře a tady manželovi to pořádně projelo prdel. Tak se můžu těšit i na ponižující nákup. Doufám, že se ještě budou nosit roušky.

16

Trest: Tak tohle byl bezkonkurenčně největší výprask, co jsem dostal. Ráno, jme nešli do práce a něco spolu zařizovaly. Přijeli jsme domů ještě dopoledne a děti ve škole, dům prázdný. Pobídla mě, „tak poprosíš o ten výprask, nebo to bude horší“.Poprosil jsem a přinesl do obýváku jezdecký bičík, opravdový, žádnou náhražku. „Okamžitě se svlékni a jdeme na to, chci si pak ještě zašukat“.
Ohnul jsem se přes křeslo a začalo to hned ztuha. 15 počítaných ran na půlky. Pak spousta dalších, hlavně mezi půlky, ale i přes obě naráz. Přísahám, že jsem brečel, potil se a držel se ze všech sil. Praskla mi i žilka v oku. Potil jsem se a držel a čekal na další a další rány. Pak ještě posledních  mezi půlky, to bylo strašný, ale po poslední. Musel jsem si rukama roztahovat zadek , aby se mohla trefit přesně na díru. Po poslední ráně jsem polevil a povolil svaly. To se jí moc líbilo a tak jsem ještě dostal nášup. Klepal jsem se a líbal její nohy.  Vzpomněla si ještě, na jeden prohřešek a dostal jsem ještě přes prsa. Koukal jsem se na ní, jak je krásně soustředěná a vzrušená. Byla tak dominantní, tak mocná, tak nádherná, byla Královna.
Budu moc rád, za každou reakci. Máte to někdo doma podobné?

17

Sex, lepší než zamlada: Po výprasku jsem se ještě chvěl. Dostal jsem klíček, abych si ho vyndal a umyl. Už když jsem za Paní utíkal do ložnice, tak se mi stavěl. Nečekala na mě nahá a roztoužená v posteli. Byla stále přísná a já jí musel přesně podle instrukcí pomalu svlékat. Chtěl jsem jí objímat, ale musel jsem si před ní kleknout a očuchat jí kalhotky, než jsem je mohl svléknout. Bylo to nezkutečně nádherné, ponižující a od ní dominantní. Pak jsem jí směl olízat prcinku ve stoje. Jo je úžasné, měla jí tak mokrou, pak si dala ještě nohu na moje rameno, abych se k ní lépe dostal.
Lehla si na postel a nechala si natřít nohy mlékem až k prdelce. Prdelce, jsem se musel věnovat vzpláš pečlivě. Stále ležela na zádech a opírala si nohy o mě a já jí koukal mezi nohy na nádhernou prcinku. Kolík mi stál jak kůl. Chtěla, abych jí promazal prdelku mlékem i zevnitř, opatrně jsem do ní zajel jedním prstem. Bože, jak já jsem jí chtěl šukat zadek. Konečně mě přikázala, abych ho do ní zasunul. Prcinku měla pořát tak mokoru, že tam vklouznul, jak do nůž do másla. Naprosto ovládala tempo a vše kolem. Věnoval jsem se jejím prsům a píchal jí přesně podle jejích přání. Já stále stál před postelí, pak si klekla a já šel zezadu. Po chvíli to na mě zase šlo. Koukal jsem se jí jen na hlavu, ale stejně jsem stoupal k vrcholu. Poručila mi, abych si vzal kondom a lubrikant. Zase si lehla a já se zase trochu vrátil na zem. Chtěla abych jí promazal prdýlku gelem. Boooožeee. To bych se mohl dostat do zadku. Chtěla, abych jí promazal i prstem uvnitř a opravdu mi přikázala, abych jí ho strčil do prdelky. Byl jsem moc opatrný, abych neudělal možná životní chybu. Pomaličku, jsem do ní tlačil žalud. Šlo to ,ale zastavil jsem se a raději vše konzultoval. Trochu jí to bolelo, tak jsem raději ještě projel prcinku a zkusil to za chvilku znova. To už jsem do ní zajel do půlky a čekal, jestli to půjde. „Šukej mě“. Opatrně jsem se v ní začal pohybovat. Měla jí uzoučkou. Úzkou má i prcinku, ale zadeček ještě o kousek užší. Pomalu jsem zrychloval, měl jsem strach, aby jí neublížil, tak opatrný jsem snad ještě nebyl. Ještě jsem ho několikrát vyndal a znova promazal, něž jsem si byl jistý, že je vše na jedničku. Prcali jsme , jak šílení, pak zase zezadu a já zase stoupal a ona nechtěla, abych přestal. Prosil jsem jí , abych se neudělal. Přikázala mi , abych jen vytekl, ale dovnitř. To se mi povedlo. Bylo to neuvěřitelné. Hodně soustředění a sebe-disciplíny. Jak kdybych zdolával Monteverest a kousek před koncem tam jen hodil vlaječku a ani se nerozhlédl a šel zase kousek dolů. Ješetě jednou se to opakovalo. Vytekl jsem dvakrát do její prdelky, do kondomu. Ještě jí chtěla chvilku projet a pak mě poslala si ho umýt.
Potkali jsem se na schodech. Mě pořád stál. Chtěla abych jí prcal v krkolomných polohách, většinou pro ní pohodlných, ale pro mne velice náročných. Pak jsem se dostali ke křesílku. Klekla si, já zezadu, chtěla střídat dírky, lízání, polohy asi po půl hodině jsme se dostali zase do postele. Střídání dírek a poloh pořád pokračovalo. Byla nadšená a moc spokojená. Poslala mě umýt si ho a položila mě na záda na postel. Vzala si ho i do pusy a říkala, abych koukal, jak se to má dělat. Svezla se úžasně i na koníčka. Já nikam nestoupal, ani to už nějak nešlo, jen jsem někde dost vysoko traverzoval. A pořád mi stál. Když na mě jezdila a já jí na-střídačku ojížděl zespoda. Začala s tím, že takhle, by si představovala trojku. Jestli mi to takhle půjde, tak můžu šukat společně s Klukem a vysvětlovala mi, kdo by kde byl. Bylo to neuvěřitelně vzrušující. Hlavně jí to moc vzrušovalo. Vždy když mi vysvětlila polohu a tempo, tak jsem zrychlil a pořádně jí v té poloze projel. Byla vyřízená. Pak jsme ještě střídali všechny možné polohy v posteli, ale vždy mi vysvětlovala, kde by byl Kluk. Už jsem nikam nestoupal, ale ani mi erekce neklesala. Začal jsem si připadat, jak její sexuální hračka. Ale ta nejšťastnější. Pořád vše prokládala lízáním dírek. Neopomněla mi připomenout, že dostat se jí do prdelky není jen tak, že je to něco moc výjimečného a úžasného a že mi to dnes dovolila, jen proto, že jsem dostal tolik na zadek a jí se to moc líbilo, že jsem se nebránil a držel. (Prostě si uvědomuji jak se víc a víc stávám jejím subem a ona vlastně taky) Už jsem se k výstřiku nepřiblížil a Bohyně už jen chtěla, abych jí znova natřel mlékem a pořád mi připomínala, jak moc to bylo výjimečné, že jsem mohl do jejího zadečku a musel jsem moc děkovat. Byl jsem moc šťastný a má paní spokojená. Dostal jsem ještě deset ran na zadek za první vytečení a deset na prsa za druhé. Do klece a do práce. Zadek v jednom ohni. Ještě teď mě pálí a svědí řiť a hoří celá prdel.
Budu rád za komentáře. A moc děkuji za soukromé komenty.

18

Nádherně si hrajete, mne a manželku berou stejné věci jako Vás. Jen by mne zajímalo jestli to máte takto pořád nebo jen někdy. Mohl bys prosím ještě napsat jestli jste šli kupovat ten dvojitý umelak a jak se tvářily prodavačky... wink  Díky za příspěvky a zamcenemu sexu zdar

19

Ahoj, a moc děkuji za reakci. Strapless jsme ještě vybírat nešli. Na to je ještě čas. Buď ho dostanu k narozeninám, nebo až k Vánocům. Záleží na tom, jak bude Paní chtít. Aktivní „šukání“ mého zadku jí moc nebere.
Jsem moc rád za reakci a jsem rád, že Vás berou podobné věci. Jsem rád, že v tom nejsem sám.

20

Venušiny kuličky: V sobotu ráno jsme si zase hráli v posteli. Mazlil jsem mou Paní hladil a pěstil, zatím co mi vyprávěla, jak by mě ponižovala v plánované čtyřce. ( má Paní, cizí Pán a jeho čubka a já čubka). Chtěla , abych i já vyprávěl, co bych chtěl. Tak jsem povídal o tom, jak by měla strapless a ojížděla by můj zadek. Že by v sobě měla druhý konec, který by jí vzrušoval. Docela se jí ta představa začala líbit. Nejdříve by , ale chtěla, abych jí ho pořádně kouřil. Chtěla by mě s ním dusit až by my tekli slzy a pak by mě ojela na všech čtyřech, jak čubku. Navrhl jsem jí, že to mužem zkusit i naším straonem, a do prcinky si může dát Venušiny kuličky. Chtěla je vidět a vyzkoušet, ty kuličky. Hned jsem jí je přinesl. Pohrála si s nimi. Chtěla je dát do kondomu a pak jsem si s nimi musel před ní pohrát a lízat je, jako by to byli koule Pána. Pak pořádně a dlouho lízat prcinku a už je tam měla. Zdálo se jí, že jí dost vyplňují a ťukání z prcinky bylo i slyšet. Chtěla, abych si ne ní nalehl na misionáře a dělal, že jí „šukám“. Líbilo se jí to a štípala mě do bradavek, abych přidal. Pak olízat mokrou prcinku a koutat , jak si jednu kuličku vatahuje a zase sama zasouvá. Pak mi nařídila, abych na ní vyšpulil zadek a dokonce jsem si ho směl i rychle nagelovat. Klečel jsem na zemi s hlavou na zemi a čekal s vyšpuleným zadkem. Párkrát mě přes něj plácla. Stoupla si nade mne  a koukal jsme , jak si z prcinky vytáhla kuličky v kondomu. Kondom byl hodně od jejího krámu a tak jak byli mi je zastrčila do zadku. Říkala mi, abych byl vděčný za to, jak mi je pěkně navlhčila. Prstem ještě posunula víc dovnitř. Pak si sundala gumičku z vlasů a provlékla jí provázkem od Venušiných kuliček a druhý konec obemkl mojí klec, abych je prý neztratil. Vyndala si svůj oblíbený jezdecký bičík a lehce mi sešvihala zadek. Plán byl ten, že s tím v zadku vyrazíme na výlet. Bylo to úžasné a ponižující zároveň. Naštěstí mi dovolila  ranní stolici a pak už mi je nezavedla. Tak i takhle si hrajeme.
Budu rád za každý komentář.

21

Moc pěkný

22

Rouška: Má Paní měla dnes super nápad. Ráno mi ovoněla roušku. Pěkně si s ní pomazlila prcinku. Vždy když jsem si jí musel nandat, tak jsem krásně cítil prcinku mé Bohyně. Nádhera, doporučuji.

23

Výprask: Včera jsem opravil, tedy zkrátil zlomenou pacičku. Je to bičík s malou ručičkou na konci. Paní jí chtěla ráno vyzkoušet, tak mi naplácala na prsa a zadek. Ale po chvíli jí to přišlo málo a chtěla do ložnice a jezdecký bičík. Dostal jsem velmi razantně přes prdel a křičel jsem do deky bolestí. Paní se to nelíbilo , že takhle jí to nebaví, abych u toho řval. Tak mi slíbila, že příště si ho odemknu a postavím a ona mi ho seřeže a pak hned zamkne. A jestli se mi nepostaví, tak mě seřeže koule. Máte s tím někdo zkušenosti? Se seřezáním penisu? Koule znám.

24

Ahoj, zkušenost nemám, jen je to můj sen, být seřezán přes pindika a kulky.

25

S tou rouškou to je skvělý nápad teda...! Ještě lepší by bylo kdyby ti místo roušky dala na hubu své použité kalhotky a šla se s tebou takto projít třeba do parku...