1

Téma: Hledám ženu z Českobudějovicka

Inzerát od subikcb:

Jsem 35-letý bezdětný, nepromiskuitní, pracující nekuřák z Českých Budějovic. Myslím, že trochu zdravého selského rozumu jsem pobral a smysl pro homor mi není cizí. Ve volném čase se rád sejdu s rodinou a přáteli, věnuji se cyklistice, rád jezdím po výletech, baví mě vaření, mám rád dobré víno a hudbu, čtu knihy a občas vyrazím za kulturou. Nejsem gaučák ani hospodský povaleč. I když musím uznat, že občasný odpočinek na gauči se sklenkou dobrého vína a s dobrou knihou v ruce není na škodu.

Hledám ženu, nejlépe nekuřačku, která má podobné záliby, jež by nás spojovaly. Ženu, která je ráda dámou, je ráda hýčkána a své ženství si umí náležitě užít, ale doma, v soukromí, za zavřenými dveřmi je z ní vládkyně. Ženu s romantickým srdcem, ke které bych mohl vzhlížet jako ke své Bohyni, mohl ji zahrnout svým respektem a úctou. Ženu, která by mi to vše oplácela svou laskavostí a šarmem. Ženu, se kterou bychom postupně vybudovali pevný vztah a užívali si okamžiků života ve dvou ve dnech slunných i zamračených. Navenek normální pár, v soukromí jasně rozdělené role. Snad toho nechci tolik.

Kontakt: rj248@seznam.cz