1

Téma: Evotion - velikost klece

Dobry den, uvažují o koupi Evotionu ale potřeboval bych poradit s velikosti klece. Samozřejmě umím číst a rozměry znám... Na te kleci jsou ale z boku dvě takove dírky nad sebou po obou stranách, kde v jedné té dírce je takový zobáček, který to snad asi drží pohromadě? - to je vecicka na pripadne utažení klece, resp. zmenšení průměru klece? Nebo to je k něčemu jinému, nebo jen pro oko, takže prakticky k ničemu? Poraďte prosím, protože ja hledám už téměř cokoli na zmenšení klece, abych nemohl penis vytáhnout. Zvládnu to, protože mám penis v klidu o něco menší než jsou normální průměry kleci, jako třeba HT, Captor, CBxxxx, ktere uz jsem všechny zkusil, a to i v těch malých verzích. Díky tomu má penis prostor pro vysunuti když si taham za kůži nad kořenem penisu v podbrisku. Varlata ale spolehlive drží vždy, tedy vše kromě styku lze v pohode :-( Vyzkousim všechno kromě PA či jakémukoli propichovani, byť jen minimálnímu. Rady na tohle téma prosím NE, ačkoli je to jediná cesta ke 100% jistotě a nebolí to při vpichu ani při léčbě, tak proste NE... Díky!

2

Re: Evotion - velikost klece

Já mám evotion spolu s PA a jsem nadmíru spokojený, moje žena ještě víc, protože mi šlo taky podvádět a to ona nesnesla, takže teď je to vyřešené a všichni jsme happy. Ale teď k tvojí otézce, u klilcky evotion je průměr pořád stejný, otvory jsou tam zřejmě jenom pro efekt a průměr nijak zmenšit nejde, takže ty rozměry co se udávají jsou konečné a nepohneš s nima. Snad najít nějakou klícku která má menší průměr? Měl jsem dřív holytrainer a řekl bych že ten je o dost užší, ale možná je to jen zdání.