1

Téma: neustálé odřeniny pod kroužkem

Ahoj, mám holytrainer v3 a mám problém s velikostí kroužku, druhý nejmenší je příliš malý ale další větší mi dovoluje příliš erekce a také mi dře kůži. Co se velikosti klícky týče mám 3. velikost která mi poměrně vyhovuje, nemám tam skoro žádný prostor a i se mi to tak líbí. Je to již moje 4. klícka a vždy jsem měnil kvůli dření v oblasti kroužku, samozřejmě dětský olejíček používám. Chtěl bych se zeptat co by jste mi poradil, případně jakou klícku ať už kovovou nebo i plastovou která by velikostně odpovídala zhruba tomu holytraineru v3 3.velikosti ale hlavně s pohodlným kroužkem který by mě nemusel tak dřít. Vím že klícek je mnoho a je čistě individuální komu co sedne ale kdyby jste přeci jen měli nějáký tip co dělat byl bych vám za něj moc vděčný. Co jsem se koukal tak mne docela zaujala klícka Captor kratší.

2

Re: neustálé odřeniny pod kroužkem

Od olejíčku jsem velmi rychle přešel na vazelínu. Olej se po chvíli vstřebá a dřeš, vazelína vydrží hodně dlouhou dobu funkční.
Další problém jsem měl s plastem, i po opravdu pořádném ostranění všech hran a vyleštěmní, stejně pořád malinko dřel. Tenhle problém zmizel až s použítím kovovového kroužku.

PC musíš najít sám co ti bude vyhovovat.
Já sem přes 5 různejch kousků skončil nakonec s kovovým HT2 Small s Skovým kroužkem, který mi nejlíp sedí pro dlouhodobé nošení.

3

Souhlasím s vazelínou - vydrží déle.
I rada s kovovým kroužkem je správná, umělohmotné vždy trošku tahají, a musím si je natírat několikrát denně.
Některé klícky mají kovovou i plastovou verzi (Captor, AirCage, ...)
Plast je lehčí...
Pro některé plastové klícky je možno koupit kovový kroužek - to poskytne dobrý kroužek a lehkou klec.
Pro Holytrainer existuje taky: https://www.cudnost.cz/jednotlive-dily/ … er-kovove/.
A mne taky začnou tahat chloupky, když nestíhám nebo nemám dovoleno se holit (jako třeba teď).

4

Super pohodlný kroužek mají třeba klícky Colorbird 1 až 3.

5

Ano to mohu potvrdit.