1

Téma: Větší kroužek pro Holytrainer

Ahoj,
mám doma kovový HT. Dle mého skromného názoru je úchvatný a rádi bychom jej s manželkou používali. Jenže i ten největší kroužek je pro mě malý (délka klícky je asi v pořádku). Marně jsem se na internetu pídil po nějakém větším (alespoň 50x60 mm).
Takže se chci zeptat, jestli nevíte o někom, kdo by takový kroužek podle mustru dovedl vyrobit v odpovídající kvalitě.

Díky za odpovědi.

Lx60

2

Re: Větší kroužek pro Holytrainer

Velky krouzky byvaji velky. nasazujes dobre?

3

Ano, neboj. Zkoušel jsem to několikrát. Sedí dobře, ale je to dost těsné. Vznikají otoky a otlačeniny. Původně jsem měl plastový, ale neseděl mi materiál ani profilovaný kroužek. S HT je to lepší. Nedávno jsem to konzultoval se dvěma v této oblasti zkušenými Dámami a obě konstatovaly, že jsem prostě chlapák :-D
Chtěly mě původně zamknout koule klasickým visacím zámkem TOKOZ (největším jaký je) a nešlo to, protože třmen byl prostě úzký. Čímž se nechlubím, spíš si stěžuju. Ostatní subíci byli zamčení buď klasikou nebo nějakou minivariantou a já nic :-(

4

Jak to dopadlo, sehnal jsi tak veliky krouzek?
Me akorat napadlo, ze se delaji i pasy cudnosti, ktere drzi jen na piercingu, tam krouzek neni potreba, ale zase je potreba ten piercing.
Nebo je moznost si nechat udelat na zakazku. Jako treba tady http://www.chastitydevice4u.com/extrakey2.html . Ale ta cena je uz dost vysoka a k tomu bude clo, kdyz je to z Ameriky. ALe uz jsem o nich ruzne cetl ve forech, takze kvalita asi bude dobra.
Nebo je taky moznost (krome slevarny, kde pouzivaji chirurgickou ocel) najit firmu na 3D tisk. Tady treba pouzivaji nerezovou ocel 17-4 PH u ktere pisou, ze se pouziva v lekarstvi.
https://3dwiser.com/produkty/3d-tiskarn … #materials
Myslim si, ze by ten 3D tisk mohl vyjit levneji, protoze ta slevarna si nejspis stejne bude muset udelat 3D pocitacovy model a pak formu, kdyz bude muset ten vzorovy us zvetsovat.

5

alebo tiež niečo lacnejšie...
https://www.evotionwearables.com/custom … cage-bijou
https://lustlock.com/chastity-cage-for-piercings/

6

Oslovil jsem dva výrobce, kteří se zabývají kovářskou výrobou BDSM pomůcek, ale jeden s nerez ocelí nepracuje a druhý se mi už neozval...
Díky za odkazy, mrknu a popřemýšlím co s tím udělám.

7

Tady bych spíš nž výrobce pomůcek, zkusil nějakého dobrého svářeče s TIGem wink
Kroužek bych rozříznul proti zámku, opatrně od sebe rozehnul, tim zvětšíš průměr.
Když mezeru vyplníš třeba tavnou, omotáš elektrikářskou páskou, můžeš provizorně vyzkoušet jestli už máš velikost co ti bude vyhovovat.
Pak jen stačí mezeru zavařit, zabrousit a vyleštit.

8

RudaM: díky za radu, ale jak se pozná dobrý svářeč? big_smile
Rozříznout kroužek a roztáhnout by za pokus stálo. Ale spíš jsem měl představu, že by se zvedla délka kroužku než jeho šířka. U kroužku to asi zní divně, ale ona to není přesná kružnice. Výhodu HT vidím právě v tom profilovaném kroužku. Vyzkouším, kde byde lépe jej říznout.

9

Nerad bych ti kazil představu ale to zvětšení nevidím reálně těžko vyplnit mezeru sice nerez ale je to odlitek a špatně se sváří  zmenšení asi ano ale taky bych do toho nešel.

10

Myslím,že všechny klícky z Činy nebo alespoň co já měl v ruce tak to z nerezu nebylo. Je to nejspíš jen povrchová úprava. Kde jsi zjistil že nerez se špatně svařuje? Neznám lepší materiál na sváření.

11

2 lu.. Poptej se v hospodě, což teď bude problém wink
Kovovou HT2 už mám nějakej ten pátek trvale nasazenou, vyhovuje mi nejvíc.Je úplně jedno jestli se zvětší šířka nebo výška. Důležitý je že je víc místa. Natékání mi taky ze začátku dělalo dost problémů, obzvlášť když jsem chtěl mít klec trvale delší dobu. I s HT jsem měl problémy, v S kovém kroužku sem měl otoky, tak jsem doobědnával M. Asi po 14 dnech mě začal být M velký tak sem se vrátil k S a pohoda, asi bych teď po delší době neměl problém ho ještě trochu zmenšit.

2 la..
Spousta PC je svařenec několika odlitků.
Neříkám, že je to jednoduchý, proto je potřeba zkušenýho TIGaře, kterej umí drobný věci. Jinak se mu při prvním pokusu půlka kroužku rozteče. 

2 Fe..
Už sem to tu psal. Buď je PC z nerezu nebo je poniklovaný či pochromovaný.
Nerez poznáš jednoduše tak, že je vnitřek klece, zámku na kroužku kam se nedostanou s leštícím kotoučem matný. Pokovený PC je lesklý všude.

12

RudaM: je z nerezu, vnitřek je matný.
Někde na US stránkách jsem našel sekci FAQ, kde vysvětlovali, jak zjistit rozměr kroužku. Prostě změříš obvod a podle tabulky zjistíš rozměr. Já jsem se do tabulky nevešel. Proto to řeším takto.

13

Ahoj asi otázka na Vojtu mám ten nejmenší kroužek a potřeboval bych ještě menší, už jsem si objednával ten menší tady na cudnosti z plastu ale když se mi stáhli varlata tak ten plastový kroužek se ohnul a jedno varle vypadlo a mohl jsem klec sundat celou.

14

@Samodomo: To mě mrzí, ale bohužel žádné ještě menší kroužky nejsou. Jedině se poohlédnout po něčem ještě menším celkově, u čeho je i malá mezera mezi klíckou a kroužkem. Popřemýšlím.

15

2 Samodomo:
Na ali jde na HT objednat i menší kroužek (36mm).
https://www.aliexpress.com/item/4000393208779.html

Ale je fakt o dost menší než S. Zatím jsem nedostal odvahu ho vyzkoušet a nasadit.
Po tom co jsem jím procpal kulky a viděl jak málo místa o proti S zbývá, jsem vyměkl a vzdal to. Nerad bych skončil na pohotovosti s asistencí hasičů big_smile

16

tenhle bude asi ten samy. Ale tady jsou i konkretni rozmery

https://www.ebay.de/itm/Stainless-Steel … 3715010678

17

Cvaknul jsem ten mini kroužek spolu s S-kovým pro porovnání.

https://www.imgup.cz/images/2020/11/23/ring.th.jpg

18

Ahojte, po delší době se s vámi chci podělit o posunu. Nedařilo se mi poptat nikoho, kdo by mi upravil ocelový kroužek a tak jsem pátral jinde. Objevil jsem plastový MANCAGE, který nabízí jednak solidně dlouhé klícky (mám klícku 12cm) i s poměrně velkými kroužky - kromě klasiky 40 mm má i 55 mm a 60mm (!). V současné době nosím kroužek 55 mm a je to v pohodě. Žádně škrcení, otlaky a podobně. Jen mě štvou drážky po obvodu kroužku. Jde o to, že po několika hodinách (mám sedavé zaměstnání za volantem) se mi v těch místech začnou dělat otlaky. Napadlo mě je vyplnit nějakým tmelem nebo něčím takovým. Nemáte někdo zkušenosti s podobným tuningem? Co k tomu použít?

Díky za případné odpovědi. S dalšími zkušenostmi stran této klícky se rád podělím.
Lx

19

Já jsem řešil "kousavý" plastový kroužek u pásu stejné značky jeho omotáním elektrikářskou elastickou páskou. Nechápu, proč stále vyrábí kroužky a drážkami, které každého jenom otravují,vždyť si na ně kde kdo stěžuje. Snad je to kvůli zabránění smekání nebo aby jimi proudil vzduch k pokožce šourku, fakt nechápu.