Téma: Věrný a bez klece

Klec, to co tu každý zná a o čem ví. Ale co když zamčený nejsi? Co přijde pak? Miluju svého subíka. Miluju jeho doteky a líbání na celém těle. Teď zamčený není, nemůže. Jsou tu hádky. Jenže mě extrémně přitahuje naštvaný a rozčilený. Jsem Vlhká jako nikdy.Přitahuje mě pocit že i on si může semnou dělat co chce. Chci ho. Ty jeho záda a to jak mi to dokáže udělat. Pusou dokáže to co nikdo jiný. Miluju každý jeho dotek. Chtěla bych ho potrestat za každý odpor co mi vzdoruje ale otázka jestli by i bez klece o to stál. Sedím na sedačce vlhká a přeju si jen nějakého dotyku. Vezmi mě za vlasy a dej mi co proto. Ať i já si to pamatuju. Neboj, vrátím ti to při nejbližší příležitosti. I já chci občas tvrdý sex. Cítit tě uvnitř sebe a vědět že jsme tu jeden pro druhého.Chci tě cítit v sobě, jak přirážíš a jak mi tvuj penisi nedokáže vzdorovat.Vezmi si mě tvrdě jak hrdlo ráčí...prostě a jednoduše šukej mě. Subík (on ví o koho jde :-*). Je večer a ty usínáš. Já tu sedím plná touhy a nadržená. Ty skoro spíš a mě nezbývá než si pomoct sama. Ráno si za to budeš nadávat ale já nemůžu jinak. Moc chci abys byl ve mě. Moc. Prosit tě nebudu. Však si mi dal v Vánocům vibrátor. Vystaćím si. Přijď se podívat pokud nespíš. Jezdím pomalu tak jak mi to jindy děláš ty, vzrušená a skoro na vrcholu. Už budu. S myšlenkou na tebe se udělám a přeju si ať si příště u toho. Nebudeš mi to dělat ty,. (Za trest) ale budeš se dívat jak si to dělám sama. Ať víš jaké to je když spíš:-*... Dobrou noc a já si to jdu udělat. Pošlu ti video. Miluju tě:-*

2

Re: Věrný a bez klece

Paní Patricna.aktak,
musím přiznat, že toto Vaše vyznání touhy subíkovi na mě zapůsobilo především svojí maximální čistotou vztahu a upřímností !!
Klobouk dolů :-)