1

Téma: Prečo nás to tak láka?

Prečo tak veľmi túžime po tom aby nám bol partnerkami odopieraný orgazmus? Veď po ňom všetci túžime. A kto povie že nie ten podľa mňa klame.Tak prečo nás tak veľmi vzrušuje keď nám je odopieraný? Áno, keď je dlhšiu dobu odopieraný a potom je dovolený tak odpoveďou by bolo že je potom omnoho lepší a intenzívnejší. A aj tá doba kedy je odopieraný je síce čiastočne utrpenie no je to aj veľmi vzrušujúce. No úprimne. Keby vám vaša partnerka povedala, že už nikdy orgazmus ako ho poznáte nezažijete a jediné čo budete mať je občasný milking prostaty, koľkí z vás by do toho išli? Verím že by sa našlo veľa takých ktorí by s tým súhlasili. Ale prečo? Veď to v podstate nie je vôbec to čo by sme chceli. Alebo je to tým že by sme neverili v to že skutočne "už nikdy"?

2

Re: Prečo nás to tak láka?

Tak budu pokračovat trochu filozoficky. Bude to asi o podstatě úchyláctví. Tu vidím v tom, že někoho přitahují a vzrušují věci nebo prožitky, které obecně nejsou vnímány kladně. Třeba bolest, deprivace, zajetí, posluhování. Ani ty věci, které mezi fetiši nejsou legální, nejsou nic kladného, ani bych je tady nevyjmenovával. No a tím bych asi vysvětlil i to, že někoho vzrušuje odpírání orgasmu.

Kromě toho samozřejmě "občasný" orgasmus je mnohem intenzivnější zážitek oproti orgasmu každodennímu. Podobný rozdíl bude třeba u piva - když si občas dáte jedno na žízeň a nebo když ho pijete denně od rána do večera.

3

Naprostý souhlas - dobře shrnuto a když už jsme u tohoto tématu, napadlo někdy někoho z Vás, kde úchylky odpovídající zde nejrozšířenější orientaci u jednotlivých nositelů vznikly? Nejednou jsem se tímto tématem zaobíral a jsem přesvědčen, že jsou získané nějakým nepříliš pěkným zážitkem kdesi v ranném dětství. Osobně příliš nevěřím, že se jedná o vrozené sexuální preference.

Možná by zde každý, koho toto téma zajímá, mohl představit svoji teorii.

4

Já tedy za sebe a myslím že i za Paní jsme k pásu a odpírání přišli vlastně náhodou ,první měsíce to bylo jen takové zkoušení a spíš sranda , ale pak se něco poměrně pomalu začalo měnit a Paní pochopila že kdo má klíč má na vrch a mě to hrozně začalo vzrušovat. Už nemáme dané žádné termíny podmíněné úkoly jsem prostě zamčený a hotovo a když Paní chce tak odemkne. Ty dny a měsíce očekávání že třeba zítra jsou skvělé.

Nevím tedy jak porovnat časté odmítání orgasmu a odmítání piva ? Ale myslím že bez orgasmu se dá přežít.

5

Myslím, že cílem odpírání si orgazmu ve vztahu není odměna kdovíkalým bouřlivým uvolněním až to přijde, podle mě je to mnohem hlubší věc. Mám za to, že to souvisí s podvědomou potřebou připoutat si bezpečně partnerku - pokud mě zamkla a drží můj chtíč ve svých rukou, jsem její, nechce se mě vzdát. A je mi jedno, že za to platím svobodou. To se netýká jen PC, ale obecně submisivity etc.
Uvažuju o tom, že je to možná regrese do dětství - podřizuju se matce, aby se o mě starala, aby mě nezapudila. A submisiv možná nevědomky tuhle strategii používá i v dospělosti a spojuje ji se sexuálním vztahem, protože to je analogická vazba k vazbě matka-dítě. Ale možná jsem úplně vedle...
Není tu někdo psycholog ?

6

Zdravím všechny příznivce odpírání orgasmů a zamykání :-)
Asi toho napíšu trochu víc, možná i tak nějak na oplátku ostatním členům, díky jejichž příběhům jsem zde získal zajímavé informace. A třeba moje řádky pomohou najít východisko někomu, kdo se nalézá v podobné situaci.
Rád bych ale ještě pochválil skvělé webové stránky cudnost.cz a poděkoval autorovi za jeho úsilí a čas strávený při jejich tvorbě a péči o ně. Opravdu skvělá a velmi užitečná práce! Objevil jsem je před cca dvěma lety při brouzdání na internetu. Nijak mne však tehdy nezaujaly, spíš zapůsobily mírně odpudivě a hned jsem z nich po přečtení některých "úchylných" příspěvků raději utekl.
Hledal jsem, jak přimět partnerku k častějšímu sexu, ale různé návody z 99% nefungují, ženy prostě vycítí, že chlap začíná oklikami takticky manévrovat za účelem rozhýbání sexuálního života a zaseknou se tuplem. Z toho co jsem právě zmínil je jistě patrné, v čem tkví můj problém. Odjakživa jsem sex potřeboval a chtěl častěji. Na začátku vztahu bylo vše parádní, skoro bych tehdy svojí budoucí ženu s trochou nadsázky zařadil mezi sexuálně velmi náruživé jedince. Ale po svatbě se začala situace poměrně rychle měnit, sexu výrazně ubylo a po narození dítěte, až na kratší a sexuálně šťastnější období, to šlo jak se říká - z kopce. Většina chlapů asi zná dobře ty neustálé výmluvy žen, jako třeba bolení hlavy, únava, menstruace a desítky či snad stovky dalších chytrých, logických a nezpochybnitelných důvodů, proč to dnes opět nepůjde. A nedej bože, když si dovolíme připomenout se, že bychom rádi měli sex častěji než třeba Vánoce. Po přečtení nějakých výzkumů jsem zjistil, že podle průměrného počtu milování v různých věkových kategoriích za rok, jsme spolu intimně žili prakticky jako starci.
Ženy to prostě umí, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají a pak, když je ruka v rukávě, utrum. Po dlouhých letech, když jsem na tento problém zavedl řeč, mi manželka vysvětlila, že cítila jak jsem to furt chtěl a čekal na to, což jí prý velmi odrazovalo a neměla díky tomu chuť se milovat skoro vůbec. Nevím, ale ať jsem projevil malinký, malý, průměrný či nadprůměrný zájem, ať jsem doma pomáhal jak se dalo, aby nebyla alepoň někdy unavená, nic nepomáhalo. Prostě na to očividně spíš nebyla, chtěla hlavně klid, on totiž ten sex taky něco vyžaduje, i když vše v postatě odedře chlap.
Nebudu zde rozvádět, jaký beznadějný loudil se ze mne stal, jak jsem celé roky trpěl, strádal z nedostatku intimity, usínal nešťastný a frustrovaný, s pocity, že jí na mě nezáleží, že mě už nemá ráda atd. Unikátní byly asi i noční poluce, které jsem zažíval ještě daleko po třicítce. Nevěru, o které jsem stále více přemýšlel, jsem nakonec nezrealizoval, ale sebeuspokojování mi už také později moc nedávalo. Potřebuji k tomu prostě druhou osobu. Tak jsem v té nespokojenosti nějak žil až do teď, když náhle jsem si řekl dost, vždyť takhle žít vedle choti už dál nemohu a nechci. Ale co s tím? Buď se probere a uzná konečně i moje potřeby, nebo se stěhuju pryč. Ale rozbít rozvodem vše, co jsme léta budovali? Návrhy zajít do poradny nezabraly, když je podle ní vše v cajku. V její nízké potřebě sexu neviděla problém, viděla ho ve mě.
Nedávno jsem tedy manželce odhodlaně řekl, že už mě nebaví stále marně loudit, že si připadám jako úchyl, který chce po své chudince manželce trochu sexu. Vyvětlil jsem jí svůj nový postoj k sexu, že jsem od teď rozhodnutý nevyvíjet žádné snahy, že nechám vše na ní, až bude mít chuť, jinak že mi je sex ukradený. Vzdal jsme se tímto vlastně nároku na pravidelný sex a světe div se, neuvěřitelně se mi ihned ulevilo. Opadlo napětí, pocity zklamání a najednou jsem byl pánem situace.
Manželka po těch slovech zpozorněla a začala se opět obhajovat, že jí nechápu, když je unavená a chce spát atd.
Zdá se, že moje řešení přišlo za minutu dvanáct, před hrozícím konfliktem a nepěkným koncem našeho manželství. Zajímavé bylo, že pár dní po tomto radikálním rozhodnutí jsem "náhodou" znovuobjevil toto fórum, jehož obsah mi potvrdil, že jsem se nevydal úplně špatným směrem. Jak jsem výše zmínil, první pocity po vzdání se byly nečekaně příjemné a osvobozující.
Pak už následovala koupě prvního pásu cudnosti (klícky), zvykání si na něj, prostě klasika, otlaky, mazání, problémy s noční erekcí, hledání ideálního modelu atd. A hlavně jsem odevzdal do správy manželky svůj sexuální život, své orgasmy, na nic netlačím, čekám, až ona sama rozhodne o tom, co se bude na poli sexu dít. Zavládnul u nás klid, objevila se romantika, jsem úslužnější, pozornější (to ona ale také), jakoby znovu zamilovaný, nehádáme se, je legrace... A kupodivu mi přestal vadit nedostatek sexu, paradoxně se těším, jak mi nyní bude odpírán orgasmus, minimálně po dobu dohodnutých 14 dnů. Poprosil jsem o to, aby mi pomohla to zvládnout třeba i tím, že na mě bude přísná a důsledná, když se dostaví krize a budu to chtít, jinak že se ta hra pokazí. Dnes jsem se manželky zeptal, zda mám skončit se zamykáním a vrátit se ke starému způsobu soužití. Nechce, a já si to už ani neumím představit, je nám nyní oběma podstatně lépe. Dalo by se říci, že si po 30 letech zase užíváme společné chvíle bez výčitek a napětí. Prostě se náš vztah změnil k lepšímu, vrátila se láska a vřelost. Dost možná se dostaví problémy a pochybnosti, třeba vystřízlivím a vykašlu se na to, ale zatím vidím toto snahu poměrně pozitivně (růžové brýle?)
Tolik o mé cestě k cudnosti, o jejímž průběhu možná někdy napíšu ještě nějaké další podrobnosti.

Zaujala mě otázka "Prečo nás to tak láká". Jako nováček se zhruba měsíční zkušeností s cudností a zamykáním si dovolím napsat svůj názor. Nemyslím si, že jde o úchylku, i když u někoho tomu tak může skutečně být. Spíše považuji odpírání orgasmu spolu se zamykáním do pásu za kreativní a vtipné řešení. Jak se říká, účel světí prostředky. Když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře, tedy muž se musí vydat k ženě, třeba i tímto způsobem. Osobně jsem hledal řešení problematického vztahu, přičemž zamykání, nyní už bohudík i rukama manželky, se mi v praxi ukazuje jako funkční metoda, která skutečně dokáže rychle zlepšit soužití dvou lidí, zharmonizovat ho a dostat ho na vyšší úroveň.
Proč řešit, že celé zamykání se zdá být tak trochu padlé na hlavu, když prostě funguje? Domnívám se, že po nějaké době mi bude stačit už jen "zamykání? v hlavě. Ale zatím mi ta legrační fyzická připomínka v podobě klícky v kalhotech vyhovuje a dosti usnadňuje dodržet předsevzetí. Nerad bych tento krásný čas něčím pokazil.

7

Proč po tom tak toužíme? Za mě jednoduchá odpověď. Prostě proto, že jako submisivní tvor toužím po opravdovém pocitu, že mi nějaká žena ovládá, že jsem naprosto v její moci, bez možnosti úniku a bez kompromisů. No a zamčení do CB mi právě tento pocit umožňuje naplno prožít a dává mi nejintenzivnější pocit nekompromisní odevzdanosti a ovládání, jaký jsem v DS schopný zažít!

8

Krásně jsi to napsal, st76.