1

Téma: Monalisa: cuckolding, umělé oplodnění...

Ahoj. U nás je to pro představu tak, že ačkoliv je on přirozeně dominantní, ale permanentně zamčený, podřizuje se v sexu on/když má ona chuť ona kdykoliv a s kýmkoliv chce dle jejího uvážení. Pak si o tom detailně si při našem sexu povídáme, přičemž je stále méně častější a už se víceméně zaměřujeme pouze na miminko ve stavu umělého oplodnění. Podotýkám, že jsme manželé a nějakou dobu se nám to nedaří. Proto jsme přistoupili i na variantu anonimního dárcovství- problém je u něj. Rodinu oba od srdce chceme a jsme připraveni tomu dát maximum, bude-lito v našich silách. Zajímá nás Vás názor. Jsme požitkáři, otevřeneni novému cuckold vztahu, ale vyloženě nikoho nehledáme.

2

Re: Monalisa: cuckolding, umělé oplodnění...

Hm, to je hodně ošemetné téma. Pokud správně rozumím, chcete dítě za každou cenu, takže uvažujete o dárci. Určitě bych varoval před možností, že byste se s dárcem znali. To by mohlo udělat, třeba až po letech, dost velké problémy. Anonymní dárcovství je asi s ohledem na budoucí průběh bezpečnější. Ale to je pouze můj názor a někdo to může vidět jinak.

3

Ověřené úsloví praví, že krev není voda. Zaděláte si na problém.

4

Já tam čtu "anonymní dárcovství", ale nějak mi to nejde dohromady s cuckold vztahem... Že by anonymní cuckolding hmm ?

5

Hm. Zajímavé a upřímně, v době kdy jsem byl dp cuckoldingu nejvíc zažraný, dohodli jsme se s tehdejší klíčnicí, že až bude čas na děti, nechá se oplodnit jiným mužem jako dovršení cuckoldingu. Tehdy jsme to řešili i v souvislosti s mojí sterilizací při sňatku, kterou jsem chtěl, a případnou kastrací po jejím oplodnění.

Ale je fakt, že tohle je strašně ošemetná záležitost. Chcete klasickou inseminaci anonymním dárcem na klinice, nebo se jedná o oplodnění nějakým milencem? Je on srozuměný s tím, že nebude mít své biologické děti? Jsou pro vás ještě nějaké možnosti jak třeba jeho kvalitu spermatu zlepšit? Mně se to nedávno povedlo, ale je možné, že on už tu možnost nemá.

Rád si přečtu něco víc a pokud bude v silách, poradím.

6

Oplodnenie "bullom" je iste rychlejsie a lacnejsie ako proces na klinike, lenze... Niekedy treba mysliet aj hlavou. A radsej si zvolit kliniku. ;-) Inac to nebudete mat pravne osetrene, a ak by ste sa niekedy rozisli, moze ti (zene) ostat na krku dieta, od ktoreho moze on dat ruky (a peniaze) prec, staci test DNA. Alebo proste muzovi casom klesne libido a zacne fungovat castejsie horny rozum a prestane sa mu pacit, ze sa stara o cudzie dieta. Je to tazka tema. Ale treba mysliet aj menej optimisticky a v dlhodobom horizonte. Klinika dokaze vytiahnut par dobry spermii takmer z hocikoho, a nasledne ich in vitro oplodnit a vlozit... smile

7

V první řadě všem (i těm co s námi nesouhlasí) děkuji za názor smile Za druhé, novým cuckold vztahem jsem nemyslela nutně mít dítě s milencem, ale jak jsem psala především anonymně přes dárce a dále toto "naše" dítě s manželem vychovávat a dát mu to nejlepší z nás. Samozřejmě, že on si je vědom, že by v takovém případě nebyl biologickým otcem, ale nemáme na vybranou. Za další jsem vděcna za rady ohledně klinik apod. Nicméně manžel je po bioléčbě (která mu velmi pomohla) kvůli ojedinělému onemocnění "na nule" a proto i po X vyšetřeních víme, že to nebude jen tak. Smířili jsme se proto s představou, že dítě, které tolik oba chceme, nebude na 100% z nás obou. Jsme ale oba pro založení rodiny a rádi bychom znali Váš názor na tuto "problematiku" i ve spojitosti s cuckold vztahem. Neznamená to ale, že bychom chtěli mít dítě s někým, koho známe. Jsme si vědomi právních následků a nechceme sobě a už vůbec ne díteti v budoucnu dělat jakékoliv problémy. Touto debatou jsem se chtěla spíše "zapsat" do Vaši komunity a sdílet s Vámi jak naše "pokroky/úspěchy/postřehy", tak si vyslechnout i Vaše názory a třeba si i ověřit, zda jdeme správnou cestou, nebo co na ní zlepšit wink Pro upřesnění- cuckold lifestyle je pro nás sexuálním zpestřením, ve kterém jsme se oba našli. Není to ale alfa a omega našeho vztahu jako celku. Milujeme se a nemáme v plánu se v budoucnu opouštět. Máme za sebou několik trojek, čtverek i sexu já bez něj s jiným, kdy on o tom věděl a pak jsme to rozebírali při našem ojedinělém sexu. Jsme s tím v pohodě a bereme to jako zábavu. Nicméně já mám větší sexuální apetit než on a i proto sem píšu smile

8

Tedy, chápu-li dobře,tak s oplodněním počítáte na klinice?

Za mě, jak jsem říkal výš, to kdysi bylo ve fázi plánování, že tehdejší klíčnice bude normálně s muži souložit bez ochrany a jeden z nich zaskóruje a já budu v rodném listě jako kdyby se nic nedělo.

9

Mna tema cuckoldingu berie, vratane oplodnenia. Tiez sme mali problem s pocatim. Ale riesili sme to prave klinikou. Ono, podla mna, na zaciatku ziaden par nema v plane sa opustat, ale aj tak sa to polovici parom stane. :-) Takze niekedy je dobre mat veci "papierovo" v poriadku. Drzim palce. :-)