1

Téma: Můj 11cm penis vs přítelčino 25cm dildo

Ahoj,

nejsem zrovna největší, a má přítelkyně je ráda pořádně roztažená, má ráda fisting, a koupila si sama 25cm dildo, a před nějakou dobou přišla s tím že by mě měla ráda zamčeného, abych byl citlivější když to děláme a neměl takový problém se udělat v její kundičce (skoro vždycky mě musí dodělat rukou) a protože ji to vzrušuje. Experimentovali jsme s oddalováním orgasmu, a mě se to líbilo, ale když chtěla koupit pás cudnosti, tak jsem se lekl, a nic z toho nebylo. Nicméně od té doby mě celá ta myšlenka začala vzrušovat, a nevím, jak znovu toto téma načnout, přestože jsem si pás před nějakou dobou koupil a sedne mi. Nějaké rady?

2

Re: Můj 11cm penis vs přítelčino 25cm dildo

Když s tím sama začala, tak to snad tak těžké nebude. Prostě jí ukaž, co sis koupil, a uvidíš podle reakce. Třeba to přines a zeptej se: myslela jsi něco takového?

3

Souhlasím s davidt. Pokud to navrhla, ty jí jen vlastně splníš přání..

4

Ahoj, máš výhodu, že Tvoje partnerka to sama navrhla.
Dost z nás tady řeší/řešilo opačný případ, jak svou Paní (Bohyni, Lásku, ...) přesvědčit, aby nás zamykala/dohlížela nad naší cudností.
Jedna rada na začátek: začínejte zlehka, na krátko, pomalu prodlužovat, zvolna utahovat šrouby.
A jedno varování: je to návykové. Když mám ráno vyjít z ložnice nezamčený, tak se cítím "ne-svůj" a utíkám zpět poprosit o zamčení. A ta úleva, když mi Paní nasadí klícku!!!  A když nenasadí ona, nasadím si ji aspoň sám a Paní odevzdám klíček.

Co tak se uzamknout do klícky, ovázat ji velkou červenou stuhou a předložit sám sebe (a klíček samozřejmě - třeba na tácku) jak dárek? Každý den se jistě najde nejeden dobrý důvod k obdarování své Paní.

Držím palce!

5

Jsem ohledně celé té věci hrozně nervózní, hrozně mě to vzrušuje, ale zároveň úplně nevím jak to udělat.. Je to už dlouhá doba, co o tom mluvila, a v poslední době jsou naše životy trošku hektické, což na jednu stranu znamená, že tento typ submisivních fantazií mám častěji, ale zároveň oba dva máme čas a chuť na sex obecně výrazně méně než tenkrát, tak mi přijde že by to bylo hodně náhlé...

6

Tak najdi nějaký sexy obrázek zamčené ženské a pošli jí to. Ona ti na to odpoví, že to ani náhodou, že když někoho zamknout, tak tebe. A máš ji přesně tam, kde potřebuješ.

7

Nevím, to mi přijde divné.. jsem asi prostě jen z celé té věci příliš nervózní...

8

Aha, čili ono ani tak nejde o to jak to říct jí, ale abys to vůbec ze sebe dostal. Jó, tak to je těžký. Buď to chceš, a pak proto něco uděláš, nebo to zas tolik nechceš. Je to jen v tvý hlavě.

9

a co to udělat jako ten můj, zamkl se a klíček mi předal v krabičce na šperky.

10

Co ti pak běželo hlavou?

11

Pripájam sa k ostatným... buď v pohode, navrhla to ona.. v podstate si lucky man smile. Sprav vkusné foto ako ju máš nasadenú a pošli jej to s popisom kľúče sú tam a tam..

12

Na velikosti záleží-není problém koupit nástavec na penis..

13

Ahoj. Řešil jsem v sobě podobný problém.  Moc jsem toužil být zamčený a moc jsem chtěl být přemožen mou Paní, ale navenek jsem to nedokázal navrhnout, ani naznačit. Vyřešil jsem to založením nového komunikačního kanálu. Použil jsem Viber (normálně si píšeme na WatsAppu). Tak jsem jsem jí o tom napsal. Že toužím, aby mě přikázala, abych se zamkl, abych si před ní klekl a vylízal jí prcinku, aby mi napráskala a podobně. Na tomto kanálu jsem se svobodně vyjádřil, jak se mi co líbilo a podobně. Jinak jsem se mohl chovat normálně.
A s tou velikostí. Musím ti doporučit strapon. Přiděláš si nad svého zamčeného pinďu její velké dildo a budeš jí prcat jak o život a nebudeš to už chtít jinak a ona taky ne.