1

Téma: Nové zboží pro milovníky análních hrátek

Vážení příznivci Cudnosti, ale tentokrát spíš análních hrátek,

mám pro vás něco nového. Před nějakým časem kamarádka rušila sexshop a nabídla mi, jestli od ní nechci odkoupit nějaké zboží. Zděsil jsem se toho "vanilkového" sortimentu, ale nakonec mě v tom úděsu napadlo pomoct jí aspoň odkupem všeho, co tam měla z kategorie análních hrátek. Pro vás. Dal jsem těch pár krabic do sklepa a právě dneska jsem se dostal k tomu, že jsem je ze sklepa zase vytáhl a na Cudnosti najdete novou kategorii LIKVIDACE (slovenští přátelé LIKVIDÁCIA).

Račte se podívat a chtěl bych vám o těch věcičkách něco takhle bokem říct. Jsou všechny od značky California Exotics Novelties, což je americká firma zaručující nějakou úroveň a kvalitu. Přestože přiznává výrobu v Číně, takhle to holt už dneska chodí. Každý ten kousek je nový, nerozbalený a zabalený buď v plastovém průhledném blisteru nebo v papírové krabičce a zataveném igelitu. Nechtěl jsem to míchat s tím, co nabízím ve výprodeji, tak proto jsem to oddělil a pojmenoval jsem to právě likvidace. Ceny jsem nastavil velmi příznivé a až se to všechno vyprodá, tak už to nebudu mít možnost sehnat znova. U toho výprodeje možnost dalších kusů přece jen je.

Všech těchto amerických zázraků mám kolem 8-10 kusů od každého, tak chvilku popřemýšlejte, ale moc dlouho raději s objednáním neotálejte.

A pak jsem tam našel ještě jednu věc, kterou mám bohužel jen v jednom exempláři a kterou bych vám chtěl nabídnout tady přes fórum. Jde o dildo na bradu. Dá se v pohodě sehnat v sexshopech, ale už dlouho jsme tady neměli žádnou aukci. Tak pokud byste měli zájem, zakládám ji ZDE.

Co vy na to? Jsem tu pro vaše případné dotazy.

Díky za vaši přízeň a pozornost :-)

Vojta