1

Téma: Jak na to - pás cudnosti s uretrální trubičkou?

Jak se da naucit nosit pas cudnosti s urenthal trubickou?

2

Re: Jak na to - pás cudnosti s uretrální trubičkou?

Ahoj, opravil jsem ti nadpis tématu. Měl jsi to špatně napsané a nebylo patrné, o co jde konkrétně.

Jestli ještě nemáš vůbec praxi se zasouváním něčeho do močové trubice, tak bych ti chtěl doporučit stopper. Pro začátečníky perfektní věc a pro mě osobně strop, přes který dál nejdu.

Jinak mimo mou nabídku jsou ještě k sehnání různé dilatátory, od tenkých po silnější. A trénovat.

Jestli už tuhle fázi máš za sebou, tak si pořiď tu správnou klícku, jedna tady proběhla zrovna včera. K tomu nějaký lubrikant. A trénovat.

Nevím, jestli jsem ti poradil něco nového, tohle se dá normálně na netu zjistit. Kdyžtak se ptej konkrétněji.

3

Podle mně to lze jen na omezenou dobu, protože je to cizí těleso. Já mám jen délku těsně ke kroužku na varlata a dá se to vydržet do týdne a pak, když klec sundám, tak to citím. Většinou to nosím kratší dobu, tak to moc nevadí. Zkoušel jsem i uretrální silikonové tyčinky, ty šly hlouběji a dalo se to vydržet jen velmi omezeně, hlavně při pohobu byla cítit bolest.

4

Dekuju,ja myslel ztreba jen dva tri centimetry. Treba na 1den

5

Ahoj, taky jsem zkoušel něco podobného, kde byla nerezová trubička dlouhá asi 5cm a pro dlouhodobé nošení to není. Pro krátké hrátky docela dobrý. Je tam problém s pohybem. Při určitém pohybu to bylo dost bolestivé. Možná nějaká pružná ze silikonu, to by mohlo být lepší. Jen je problém při delší době s možností výskytu infekce, je to přece jen cizí těleso. Podobně jako s cévkou.

6

Měl jsem kovovoou tyčinku, okoli 3-4 cm dlouhou. Je to fakt jen na krátkodobé hraní. Největší problém byl změna poloh, místy to bylo fakt bolestivé, takže dlouhodobě určitě ne. Dále bacha na silikonové trubičky, bývají zakončené nějakým "šputnem". Je to spoj, takže je riziko s desinfekcí a taky s případným rozpojením..

7

Tak to jde a myslim to ani není třeba ani moc trénovat. Já mám trubičku pevnou, která jde zhruba ke kroužku kolem varlat, takže penis je na ni nasunutý, ale přiliš nehrozí, že by omezovala při pohybu. Dokonce mi stimulovala žalud zevnitř, takže na kratší hrátky úplně super, ale tohle může být subjektívní. Já jsem s ní vydržel 4 dny, ale musel jsem hodně mazat kroužek okolo varlat, muselo to pak stejně dolů. Fotky jsou u mého dotazu v poradně.