1

Téma: Dominantní subina

Zdravím vechny ve spolek. Na toto forum jsem narazila náhodou, když jsem googlila návody pro začínající dominu, tak bych ráda nadhodila téma.

Byla jsem vždycky silně submisivní a toužila po vztahu se starším Dominantním mužem - nicméně teď žiji s mladším, klukem, a tak nějak "přirozeně" na sobě začínám pociťovat jakési dominantní tendence. Vidím se často v situaci, kdy ho trestám za různé prohřešky, líbí se mi představa, že mi slouží a dělá dobře. Navíc mě vzrušuje, že bych pak třeba našla nějakého staršího dom muže a ten by mi dal co proto, za to že takhle využívám někoho slabšího.

Noo jenže nevím, jak začít a jestli na to vůbec je. Často říká, že je rád, že máme rovnoprávný vztah. Uvažuji, že začnu tím, že mu dám vyplnit otrocký dotazník, ale hodně řeším, jestli to vůbec takhle chci...

2

Re: Dominantní subina

Ahoj, vítám tě :-). To je nádherná představa. Určitě se nesnaž své pocity a touhy potlačovat, stejně nakonec vyjdou na světlo a je lepší s tím partnera postupně seznamovat. Určitě vyzkoušej partnera na týden ideálně na 14 dní zamknout a jeho sex a vzrušení a orgasmy zcela řídit. Uvidíš, jak ho to změní. Po čase to zopakovat a ono se mu to možná zalíbí taky. Nakonec bude Sub-Cucold v kleci pod Dominantní klíčnicí, která si užívá tvrdý sex jinde a bude nejšťastnější, když mu dovolíš vylízat prcinku od Bullova semene.  Za výprasky ti bude líbat nohy a uctívat tě jak bohyni.

3

Re: Dominantní subina

ahoj,
nevím jestli se mám moc rozepisovat, ale já s přítelem funguji tak že on je v pásu ale dom/sub roli si měníme podle nálady, poslední dobou jsem spíš sub já, ale když mám náladu tak si to také vychutnám