1

Téma: bela: poslední začátek

Ahoj všichni zde ve fóru.
Rozhodl jsem se taky něco přispět a hlavně fóru taky něco vrátit. Nebýt zdejších příspěvků, nevím zda by jsme se ženou dostali tak daleko.
Začátky mé cudnosti a manželčino držení klíče začalo velmi těžce. Zkrátka jsme čtyři roky stále začínali a končili. Vždy z různých důvodů. Bolest, nemoc, nechtění pokračovat, špatná klícka, prostě jedna nebo druhá strany vždy něco vymyslela.
Nicméně jsme se vždy shodli že oba chceme vztah klíčnice a zamčený. Hlavně nás láká a lákalo cudný, vychovaný, oddaný versus klíčnice, madam, domina. Jen byl problém si vše srovnat a nějakým způsobem začít. No, řešení jsem vymyslel zdlouhavé ale u nás to funguje. Celý rok jsem sepisoval názory, rady a postupy dominantních žen. Vždy jsem napsal praktiku, popis praktiky a důležitost ve výchově. Za tímto účelem jsem procházel různá fóra, knihy a diskuse. Následně jsem se to snažil porovnat a sepsat. První srovnání bylo dle důležitosti ve výchově. Následně jsem to porovnal dle mého odhadu jak by má žena chtěla postupovat a posouvat se dál. Samozřejmě jak já se učím cudnosti a vychovanosti tak žena se učí jak vychovávat a ponižovat. Tedy jsem se toto naše učení zohlednit.
Z tohoto ročního snažení vzešla nová smlouva, příloha smlouvy a “přísady pro zkrocení vašeho slave”.
Smlouva obsahuje: samozřejmě vztah mezi námi, hlavní cíle, odzkoušený postupy výchovy, povely bez mluvení, krédo Paní a krédo otroka.
Příloha smlouvy: spíše sepsané hlášky dominantních žen vůči zamčeným mužům.
Přísady pro zkrocení: jde o 35 listů. List obsahuje, téma pro daný list a připomínka. Pokaždé když se list naučíme a tak nějak ho máme zažitý jdeme na další list.
Příklad první list:
téma tohoto stupně:
Cudnost:
Uzamkněte jeho genitálie, abyste zabránila přístupu. Zajistěte, že bude již stále cudný, volný pouze při hygieně ve Vaší přítomnosti. Tímto způsobem se jeho část těla stane Vaším majetkem a on si s ní nemůže hrát, což VŠICHNI muži dělají.
nezapomenout na:
Pamatujte, že když chcete, aby s vámi zacházel jako s královnou, musíte se jako královna chovat. Nakonec ultimátní cíl jakéhokoliv “slave” je uspokojení a spokojenost jeho MADAM.
Tak a nyní jak to funguje:
Jsem zamčen od 1. dubna 2021. Od té doby žádný orgazmus.
Mám slíbený pokažený orgazmus na manželčiny narozeniny 11.března. Je to těžké a bude stále těžší. Za tu dobu jsem byl 3x odemknut. Hlavně kvůli tomu že jsi žena chtěla se mnou pohrát. Samozřejmě bez mého tíženého výsledku a poté hned uzamknout.
Vzrušován v klítce na pokraj orgazmu skoro obden. Výprasky jak trestné tak výchovné jsou denně. Musím říci že výprasky jsou den ode dne tvrdší a stále více jsi to žena užívá. Mimo mé chápání je to že jsem rád když jsi to žena užije. Asi se mi postupně mění chápání. Skoro každý den svou paní mažu krémíčky od hlavy až po patičky. Pokud se ženě nelíbí uspokojení následuje trest. Skoro pořád nosím elektrický obojek na přirození. Musím říci že to je velmi dobré domlouvátko. Má lenost se tím velmi zmenšila. Dostal jsem na starosti kuchyň a vaření. Hlavní je úklid kuchyně. Nevím zda muž může splnit požadavky žen na úklid. Pokaždé se něco najde.
Musím říci že se žena našla a velmi jsi náš vztah užívá. Tedy užíváme si oba. Má klíčnice tvrdí že splynula s tímto životem a nikdy nedovolí odemčení a sundání klícky.

2

Re: bela: poslední začátek

Ahoj Bela,
co píšeš, zní pro mě velmi inspirativně, byť lecos mám ve svém vztahu s moji Paní nastavené velmi podobně. Prosím, můžeš uvést, jaký obojek na přirození nosíš? Jinak předpokládám, že Paní uspokojuješ převážně ústy, alespoň mi to máme takto nastaveno.
Držím palce ve tvé další převýchově!!

3

Ahoj, jedná se o obojek pro kočky a malá plemena Aetertek AT-211D Mini. Je relativně malý a lehký. Mohu jen doporučit. Paní uspokojuji ústy ale poslední dobou se začíná doma rozrůstat sbírka připínacích penisů. Poslední dobou je začátek ústy a konec pomocí připínáku.

4

Ahoj, moc se mi líbí, co píšeš. Moc rád vzpomínám na dobu, kdy jsem Paní směl uspokojovat připínákem. Dobré bylo i dildo s roubíkem, ale připínák u pasu je nejlepší. Rozmazlovat Paní pusou a pak si jí jemně vzít připínákem na misionáře a nepřestat jí při tom líbat, až nakonec do ní bušit smyslu zbavený na pokraji orgasmu a koukat se , jak se chvěje dalším a dalším orgasmem. A nakonec neuspokojený s penisem zmačkaným v kleci dostat výprask, za to, že jsem si dovolil jí šukat. Jo to je úžasné. A co ještě děláte? Čím tě bije?

5

Ahoj,
ten Aetertek AT-211D Mini se mi celkem zamlouvá, dá se to nosit bez sundání dlouhodobě a jak se to snese s vodou? Když ti Paní uštědří plnou dávku, nejdeš pak do kolen?

6

Nosím od rána do večera a bez větších problémů. Občas se skřípne kůže mez klícku a obojek ale jinak nic. Záleží dost na omístění a oblečení. Co se týče vody tak nevím. Do bazénu sundavám a večer na sprchu taky. Žena používá hodnotu výkonu 5. Více bych prý zatím nedal. Dost spíš využívá délku. Napomenutí krátká rána. Zlobení dlouhá rána. Pro pobavení spousta krátkých ran za sebou. No celkově mohu doporučit.

7

S podobnou hračkou mám taky zkušenosti. Mě stačili i vibrace, abych se lekl a zpozorněl. Ale jednou na mě Paní použila elektriku 11ku ,  když jsem jí pro něco šel do patra a šel jsem ze schodů hlavou dolu. Začali jsem na 1 a max bylo 11. Tedy 99, ale ta představa mě děsila. Když Paní měla v ruce ovladač, tak jsem byl hodně pozorný.

Mě by zajímalo, jak BELA  prožívá, když Paní dělá strapon. Pro mne to byl asi největší zážitek z našich her.

8

To je zajímavá otázka: když Paní dělám strapon. Musím říci že se to dost vyvíjí. Ze začátku to bylo fajn ale moje jediná myšlenka byla "snad se smiluje, odemkne klícku a já budu mít také zážitek". No postupem času mi docházelo že je to vážně. Já nic a veškerá energie v posteli bude směřována na mojí Paní. Velký zlom v mé hlavě byl když mi bylo sděleno "již jsem si na zvykla, a tvé přirození již k uspokojení nepotřebuji". To bylo jak rozsvícení žárovky. Od té doby, co mi to secvaklo jsem začal prožívat její orgazmy a snažím se stále zlepšovat. Poté mám takový "šťastný pocit". Zjistil jsem že když nejsem doma nebo žena řekne, nic nechci jsem unavená, tak mi to začíná chybět a jsem takový přešlý. Tedy ano, prožívám to velmi. Jsem z toho vnitřně uspokojený a přestávám řešit sebe.