26

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Odpověď je Ano, zajímalo :-)
Skvěle psaná literatura .. snad bude pokračování brzy.

27

Moc zajímavé čtení! Těším se na pokračování.

Jak jsem byl převychován na vzorného manžela – díl čtvrtý

Proběhlo několik dní. V převýchově jsem úspěšně pokročil. Výprasky jsem se už naučil snášet bez nutné misky pod penisem, za což jsem byl mojí Paní pochválen. Stejně tak jsem svojí Paní požádal, aby mě při výprasku již nepřivazovala, že se pokusím být při tom poslušný a budu hezky držet. A dařilo se mi to. Odměnou byl úsměv mé Paní, načež konstatovala: „Výborně, samečku. Postoupil jsi v převýchově. Teď už ti budu moci provádět výchovné výprasky nejen doma u stolu, ale úplně kdekoliv a kdykoliv to bude nezbytné. Pro tebe to bude mít velkou výhodu, protože budeš moci být potrestán za svoji chybu ihned na místě, čímž si ji lépe uvědomíš a rychleji se zdokonalíš.“
Nastal pátek. Na tento den však dlouho nezapomenu. Zapsal se mi do paměti jako černý a zlomový den mé převýchovy. Začalo to už ráno. Málem jsem zaspal, tudíž jsem do práce přijel těsně po začátku pracovní doby. Významný pohled kolegů mi přitom neunikl.
Okolo oběda mi od mé Paní přišla smska, ve které požadovala okamžité zaslání fotografie mého penisu, aby si byla jista, že se s klíckou nepokouším dělat něco nekalého. Už jsem se chystal jít na toaletu, kde bych úkol splnil, když v tom jsem byl zavolán na poradu. Trvala mnohem déle, než jsem předpokládal, takže jsem úkol nestihl. Druhou zprávu od Paní jsem obdržel o hodinu později, s textem: ‘Budu tě očekávat ve městě v 16:00‘. Věděl jsem, že tohle musím dodržet. Ihned po práci jsem tedy sednul do auta, ale zrovna byl dopravní kolaps a já na schůzku dorazil o 10 minut později. Jak jsem se obával, Paní již na místě nebyla. Nezbylo mi nic jiného, než odjet domů. Po celém těle jsem měl však velmi nepříjemný pocit, že mě doma nečeká nic dobrého. Potichu jsem otevřel dveře, přezul se a opatrně vklouzl do pokoje. Po tom, co jsem uviděl, se mi vyrazil pot na čele.
Uprostřed pokoje stála moje paní se založenýma rukama, mírně rozkročená. Oblečená v úzké, černé, upnuté minisukni. Na nekonečně dlouhých nohou v silonkách červené vysoké lodičky. Miniaturní nátělník rozhodně nedokázal zakrýt vyčnívající bradavky. Zpevněná atletická postava dokazovala pravidelnou návštěvu fitka. Při její  výšce 194 cm a ještě v podpatcích jsem se před takto vyzývavě oblečenou a tak vysokou ženou vedle ní se svými 173 cm strašně styděl. „No to snad nemyslíš vážně!“ rozkřikla se na mě. Zatmělo se mi před očima a okamžitě jsem pochopil. V  mžiku oka jsem se vysvlékl do naha, oblečení odhodil stranou a bez váhání, bosý, se jí vrhl k nohám. Začal jsem líbat její chodidla a mumlal jsem něco o prominutí a tak podobně. „Stoupni si!“ křikla na mě. „A pojď ke mě!“. Ihned jsem tak učinil. Surově, silou si mě přitiskla k sobě, chytla mě za bradu a zvrátila mi hlavu dozadu, abych se jí podíval do očí. Obličej jsem měl nalisován mezi jejími prsy, výš jsem nedosáhl. „Tak podívej se, miláčku, to, co jsi dnes provedl, je neodpustitelné,“ začala. Pak si všimla, jak jsem pod ní zkroucený. „Copak, máš problém se na mě dívat, takto zespodu, že ano? Jsem oproti tobě vysoká, že?“ usmála se. „Tak to s tím něco provedeme!“ řekla důrazně a kousek mě od sebe odstrčila. Pak udělala něco, co mě naprosto šokovalo. Podřepla si, jednou rukou mě chytla pod koleny, druhou okolo ramen a k mému překvapení si mě úplně v pohodě zvedla do náručí. Byl jsem rudý v obličeji, studem bych se propadnul. Nahý, nesen v náručí vysoké ženy, s klíckou na penise. Naprostá potupa. Rukou jsem ji musel obejmout okolo krku a přitiskl se jí na prsa. Víc už mě snad ponížit nemohla. „Vidím, že se v této pozici trochu stydíš, že ano? To nevadí. Ale dnes večer si, chlapečku, užiješ a to tvoje dnešní zaváhání ti nepřidá! Určitě se mě chceš zeptat proč. To ti povím za chvíli. Ale za to, co jsi mi dnes provedl, jsem na tebe skutečně naštvaná!“ oznámila mi rázně. Na výrazu v její tváři a podle intonace hlasu mi bylo jasné, že je na mě skutečně maximálně nazlobená. A že to, co říká, myslí naprosto vážně. Poté, co mě potupila držením v náručí, mě docela surově postavila zpátky na zem. Sáhla si pod sukni, tak abych to viděl a pomalu si sundala kalhotky. Sedla si na okraj židle, roztáhla nohy kousek od sebe a zavolala na mě: „Pojď sem! Kleknout a ohni se!“ Pochopil jsem. Bylo mi jasné, co bude následovat. Přišoural jsem se k jejím nohám, poslušně kleknul a ohnul jsem se jí přes koleno. Přitiskla mi kalhotky k nosu a přikázala: „Přivoň si!“ A chvíli mi je takto držela, abych se navnadil. Nasával jsem jejich vůni, která mě v tuto chvíli proti mé vůli i přes mé obavy z toho, co bude následovat, neskutečně vzrušovala. „Otevři pusu!“ přikázala mi po chvíli a zcela nekompromisně mi nacpala kalhotky do pusy. „Nechci, abys mi tu řval! Vychutnávej si je a jestli se budeš cukat, přidám ti jednou tolik ran! A myslím to vážně!“ Bylo mi jasné, že tady není co řešit. „Ohnout! Pořádně hlavu k zemi, vystrč zadek!“ zavelela. Jakmile jsem tak učinil, druhou nohou si mě zajistila sevřením mezi svá stehna. Byl jsem tak zajištěn mezi jejími nohami a připraven přijmout trest. Ze stolu vzala připravený pásek a začala mě trestat. Takový nářez jsem ještě nezažil. Střídala obě půlky, bez přestávky, vší silou. Bolest byla nesnesitelná, ran bylo nepočítaně. Řval jsem do roubíku, co to šlo. Cukal jsem se, ale držela mě pevně nohama. Jen jsem se snažil ze všech sil, abych se nepomočil. To by byl můj konec. Po nekonečně dlouhé době rány ustaly. Odložila pásek. „Stoupnout!“ rozkázala a uvolnila mě ze sevření nohou. Nebyl jsem toho však zpočátku schopen. Jen jsem se svalil na bok, ubrečený, seřezaný, s rudým zadkem, nahý. „Ukaž pusu!“ křikla a vyndala mi roubík. „No tak, bude to?“ zeptala se tvrdě. S obtížemi jsem vstal. Paní se postavila přímo přede mě. Opět díky její výškové převaze, navíc v lodičkách s vysokým podpatkem, jsem před ní stál ponížený, o hlavu menší a hleděl jí díky tomu pouze přímo prsa. „Děkuji, Paní,“ nezapomněl jsem poděkovat za trest. Paní se pousmála. „Jak jsem ti říkala, dnes si užiješ! A tímto tvým dnešním chováním sis navíc nepřidal. Slíbila jsem ti vysvětlení, čím bude dnešní večer pro tebe tak zajímavý. Dnes večer k nám totiž přijde velice milá návštěva a ty budeš pro nás středem pozornosti! Tak se snaž, ať si neuřízneš ostudu!“ Oznámila mi s úsměvem a sledovala, jak mi tuhne výraz v obličeji. „Promiňte, Paní, mohu se zeptat, kdo má přijít?“ otázal jsem se nesměle. „Uvidíš! Návštěvě ukážeš, co všechno už umíš a jak jsi pokročil v převýchově.  Můžu tě ujistit, že ode mě má návštěva dovoleno dělat si s tebou cokoliv, co uzná za vhodné. Ale musím tě k tomu, než budeš připuštěn, nejprve důkladně připravit, ať návštěvu co nejvíce potěšíš a je s tebou spokojená!“ Její odpověď mě příliš neuklidnila. „Tak šup, jdeme na to! Mazej do koupelny, hned jsem u tebe!“ řeka a přitom mě ještě jednou plácla páskem po rozpáleném zadku. Zaskučel jsem bolestí. Začal jsem tušit, že dnešní večer bude pro mě neobyčejný.
V koupelně jsem si stoupnul nahý do vany, se sklopenou hlavou a čekal na Paní. Ta přišla vzápětí, stále oblečená jako předtím. „Stůj pořádně!“ zavelela a chvíli si mě nahého prohlížela. „Rozkroč se!“ prozkoumala a prohmatala mi penis a varlata. Moje potupa pokračovala. „Otoč se, předklonit a roztáhni si oběma rukama půlky od sebe!“ a opět si důkladně prohlédla můj anál. „Stoupni si a drž, sundám ti klícku!“ Přitom bez řečí pustila studenou sprchu a namířila ji přímo na penis. Mírně jsem ucuknul. „Drž! Studená voda ti pomůže zůstat v klidu. Myslíš, že jsem zvědavá na to, aby se ti postavil?“ řekla vážně a bez úsměvu. „Sedni si na okraj vany a roztáhni nohy od sebe!“ Nachystala si holící soupravu. Téměř bezcitně mi vzala penis do ruky, prohlédla si ho ze všech stran, natřela pěnou a začala mi ho holit. Několika zkušenými tahy žiletkou mi ho postupně vyholila úplně dohladka. Protože reakce mého penisu na pohyby jejich prstů přitom na sebe často nedávaly dlouho čekat, musela mi ho několikrát zchladit studenou sprchou. Občas to však nepomohlo, tak v tom případě šla na jistotu a krátce mi stiskla varlata. Syknul jsem bolestí, ale snažil jsem se nevydat ani hlásku. Nakonec si rukou důkladně zkontrolovala, zda je dostatečně zbaven ochlupení. Až byla spokojená s jeho hladkostí, přikázala mi: „Teď si klekni na všechny čtyři a vystrč pořádně zadek!“ Udělal jsem, co požadovala a čekal, co bude. Díval jsem se do zdi a neodvažoval se otočit, abych Paní nenahněval. Chvíli něco hledala v krabici a pak jsem slyšel, jak manipuluje se sprchou. „Vystrč zadek a zatlač, dokud ti neřeknu dost!“ řekla. Udělal jsem to a cítil jsem, jak se mi zadek rozevírá. Paní to sledovala se zájmem. Vzápětí jsem ucítil velký tlak, jak se něco ohromného a chladivého dobývá do mého análu. Silně jsem zasténal. „Ticho, už to bude!“ okřikla mě. To něco velkého a dlouhého proniklo hrozně hluboko. Pojednou jsem uvnitř ucítil teplo. Došlo mi to. Paní použila anální nástavec na sprchu. Vyměnila jej za sprchovou hlavici, zasunula mi jej nadoraz, co ji jeho délka umožnila a teď mi zcela natvrdo provádí klystýr. „Tak, miláčku, už nemusíš tlačit, jen pěkně drž! Vyčistím tě i zevnitř. Tlak to byl na hranici snesitelnosti. Voda současně vytékala i ven, takže mě prostě jednoduše proplachovala zadek. Po chvíli jsem  začal prosit: „Prosím, Paní, prosím, už ne, už to nezvládnu!“ „To teda moc nevydržíš!“ řekla Paní posměšně. „Ještě chvíli a bude to!“ Když už byl tlak skoro nesnesitelný, konečně vytáhla nástavec ze zadku. Sotva nástavec vysunula ven, ihned mi strčila zpátky do análu celý svůj ukazováček. „Teď tě nechám chvíli takto uklidnit. Poté, jak ti prst vysunu, se můžeš uvolnit. Bude to jen zbytek vody! Neboj, svěrač se ti zase stáhne,“ usmála se. Prst tam držela zasunutý skoro minutu. Ani jsem nedutal, jen jsem vnímal tlak ukazováčku Paní v mém zadku. Cítil jsem, jak se mi svěrač opravdu vrací do původní velikosti. Poté mi pomalu začala vysunovat prst ze zadku. Jakmile byl celý ukazováček venku, zbytek vody ze mě vyšel bez mého ovlivnění. Paní se spokojeně pousmála. Vrátila sprchu do původního stavu a řekla: “Ještě tě celého umyji“. Načež vzala žínku, mýdlo a celého mě namydlila. Obzvlášť vekou pozornost věnovala okolí penisu a análu. Na tuto část těla si však žínku sundala a vše důkladně promydlila holou rukou. Na závěr mě komplet osprchovala. Podezřele delší dobu mi však sprchovala penis a jeho okolí, přičemž postupně čím dál víc chladnější vodou. Zprvu jsem tomu nevěnoval pozornost, netušil jsem, že to byl její záměr. Došlo mi to až vzápětí, když jsem začal pociťovat potřebu na malou. Začal jsem se trochu svíjet, na což Paní reagovala s úsměvem: „Copak se děje? Nechceš mi snad něco říci?“ „Ano, Paní, prosím, potřeboval bych se vymočit, můžu si odskočit?“ zeptal jsem se potichu a nesměle. „Vím, potřebuješ čůrat, že ano? No a co ti v tom brání?“ zeptala se Paní velmi pobaveně. „No, já tady, před Vámi, víte... já to nedokážu...“ začal jsem koktat. „No tak klidně začni čůrat, můžeš! Máš to dovoleno!“ zasmála se. Pochopil jsem, že na toaletu mě nepustí. Že se musím vymočit tady, přímo před zraky mé Paní. To byl pro mě nadlidský úkol. Snažil jsem se, co to šlo, ale stále ani kapka. Paní mě pobaveně sledovala a stále na mě pouštěla mírně chladnou vodu. „Copak, potřebuješ pomoct?“ zeptala se a zlehka uchopila můj měkký penis do ruky. „Uvolni se, podržím ti ho. Můžeš močit, nestyď se, já se budu jen dívat!“ pobídla mě a mírně mi začala masírovat spodní část penisu. Po chvíli, kdy stále moč nevycházela, řekla: „Ještě si ověřím, zda nepodvádíš.“ Trochu mi roztáhla půlky a zasunula mi ukazováček levé ruky do zadku až nadoraz, co nejvíc to šlo. A to tak, aby se dotýkal mé močové trubice zevnitř. „Takto budu cítit, zda skutečně povoluješ svěrač a že se snažíš močit!“ vysvětlila mi. Dělal jsem pro to maximum, ale za situace, kdy mi žena drží penis v ruce, prst druhé ruky má v mém análu, je velmi těžké se uvolnit a vymočit. „No, vidím, že snahu máš. Cítím, jak ti svěrač pulsuje a cuká ti i v penise, ale nějak ti to močení nejde,“ řekla nakonec. „Ale neboj, tohle vyřešíme později,“ dodala s úsměvem a pomalu vytáhla prst z mé zadnice.  „Teď se běž usušit, čekám tě v obýváku!“ řekla a odešla z koupelny.
Po krátké době jsem vyšel z koupelny. Umytý, vyholený, po klystýru a nahý jsem se dostavil do obýváku. Bylo zde příjemné teplo a světlo. Uprostřed místnosti jsem uviděl široké křeslo a na něm položený ručník. Naproti němu byla umístěna židle, na které seděla Paní, přičemž byla stále vyzývavě oblečená. Celého si mě prohlédla a viditelně byla se mnou spokojená. „Posaď se na křeslo přede mě, roztáhni nohy přes opěradlo a ruce si dej dozadu,“ řekla mi. Jak jsem to provedl, vstala ze židle a ruce a nohy mi důkladně přivázala ke křeslu tak, že jsem byl téměř bez možnosti pohybu. Na stolku vedle židle jsem si všimnul již známé krabice a nějaké plastové nádobky. „Roubíček ti dávat nebudu, vím, že jsi už docela vychovaný. Věřím, že budeš po celou dobu, co ti to budu dělat, hodný,“ usmála se na mě. „Snad jen, kdyby sis chtěl přivonět? Uklidnilo by tě to?“ zeptala se s úsměvem a naznačila prstem na svoje kalhotky. Jen jsem mlčky sklopil hlavu. „Hm, jak málo stačí samečkovi, aby se navnadil!“ zasmála se zeširoka. „Už tě nebudu víc trápit a pojď, přejdeme k věci.“
Sedla si zpět na židli přímo mezi moje roztažené nohy. Rukama mi přejela po vnitřní straně stehen od kolenou až k mému penisu. Ten začal hned reagovat a topořit. Klícku jsem v tuto chvíli neměl nasazenou. „Vidím, že se ještě neumíš příliš ovládat. Chápu, že tvoje reakce penisu jsou pro samečky, jako jsi ty, přirozené, ale já teď tvoji erekci nepotřebuji,“ řekla mi na vysvětlenou. „Nejprve se postarám, aby ti zase změknul.“ Rukou mi uchopila penis pevně do dlaně a velkou silou, jedním tahem mi stáhla předkožku směrem od žaludu až ke kořenu. Kůži držela maximálně napnutou. Syknul jsem bolestí. „Vidíš, už se zmenšuje!“ řekla pobaveně a stále držela penis v této vypjaté pozici. Žalud byl obnažený k prasknutí. Bolelo to, ale snažil jsem se nevydat ani hlásku. „V koupelně jsi měl nějaký problém s vymočením, tak to teď napravíme!“ řekla s úsměvem, přičemž penis držela stále stažený a napnutý. Otevřela víko krabice a vytáhla dlouhou, měkkou hadičku s uzávěrem na konci. Začal jsem tušit, co se mnou bude dělat. „Prosím, ne, to ne...“ snažil jsem se vyhnout cévkování. „Neboj, jen ti pomůžu vyprázdnit tvůj močový měchýř. Zpočátku to pro tebe bude dost nepříjemné i trochu bolestivé, ale pak se ti uleví od přetlaku, který máš!“ řekla pro vysvětlení.
Vzala plastovou injekční stříkačku a natáhla do ní trochu lubrikačního gelu. Dlaní levé ruky a spodními prsty mi pevně sevřela penis a palcem a ukazováčkem mi roztáhla dírku na jeho špičce co jen nejvíc to šlo. Trubičku na injekční stříkačce mi do ni zasunula až nadoraz a vytlačila její celý obsah dovnitř penisu. Trochu to zabolelo. Cítil jsem jak se mi gel plní a napíná konec močové trubice. Cuknul jsem sebou a syknul. „Nono, ty naděláš! To je jen začátek, tohle dělám jen proto, aby ti to nebylo nepříjemné, tak hezky drž a necukej se!“ okřikla mě. Stříkačku odložila a nachystala si onu hadičku. Její ústí přiložila na kraj dírky žaludu. Opět mi dvěma prsty roztáhla dírku. Byl jsem značně nervózní při pohledu na hadičku před mým penisem, přesto však určitým způsobem vzrušený. Neopovážil jsem se ani pohnout. Začala mi hadičku zasouvat do močové trubice. Sledoval jsem, jak postupně mizí v mých útrobách. Mírně to pálilo, ale díky lubrikantu se to dalo vydržet. Při průniku přes prostatu jsem s sebou zase cuknul. „Drž, samečku, první část máš za sebou. Teď ti ji budu zasouvat až před močový měchýř. Tam ucítíš trochu tlak a zvláštní pocit, ale pak už přijde úleva,“ popisovala, co mě čeká. Přitom stále zasouvala hadičku dovnitř a upřeně a se zájmem se mi dívala střídavě na penis a do očí. Přestože rukou stále svírala můj penis, topoření se naštěstí nedostavovalo. „A je to!“ oznámila mi, načež otočila uzávěrem na konci hadičky a já jen sledoval, jak ze mě vytéká moč do připravené plastové lahvičky, aniž bych mohl cokoliv ovlivnit. „Vidíš, byl jsi šikovný, už tě cévkuji. Jsem zvědavá, kolik tam toho budeš mít. Ani to nebolelo a už se ti ulevuje, že ano?“ zeptala se mě Paní a se zájmem sledovala, jak se lahvička plní nažloutlou, teplou tekutinou. „Ano, Paní,“ řekl jsem tiše a pozoroval tenký proud moči. Strašně jsem se styděl, ale nedovolil jsem se jakkoliv pohnout. Paní měla vše pod kontrolou. Postupně pramínek moči zeslábl, až ustal úplně. „A máš to za sebou!“ oznámila mi Paní. Odložila lahvičku s odebranou močí a začala mi hadičku postupně vysouvat. Docela to pálilo, takže jsem začal mírně kňučet. „Ticho!“ okřikla mě. Sledoval jsem jak mi hadička postupně vyjíždí z penisu. Připadala mi nekonečně dlouhá. Konečně byla celá venku. Paní mi otřela špičku žaludu od gelu a zbytků moči a pochválila mě: „hodný sameček, pěkně jsi držel. Snad ses nestyděl? Měl jsi tam toho hodně, večer bys s tím mohl mít před návštěvou problém. Teď ti nasadím zpět klícku, abys neměl nějaké roupy!“ Ani jsem se nenadál a po pár obratných pohybech prstů mé Paní jsem měl penis opět uzamčen v klícce. „Pojď ke mně,“ řekla Paní již klidným hlasem a pokynula mi. Postavil jsem se a sedl jsem si nahý na její příkaz na klín. Dala mi ruku pod nohy, trochu si mě na sebe naklonila a řekla: „doufám, že si dnes večer  neuděláš ostudu! Měl bys u mě velký problém!“ Sedla si do pohodlného křesla, uchopila ovladač od televize, pustila si oblíbený seriál. Podívala se na mě a zeptala se pobaveně: „Kde je tvoje místo?“ Hned jsem pochopil. Vstal jsem, sednul jsem si na zem k jejím nohám a začal je pomalu, dlouze hladit a masírovat.
Čas plynul, venku se mírně zešeřilo. V pokoji však bylo teplo a světlo. Bylo kolem šesté. Díky nastalé pohodě, stočený na koberci u nohou mé Paní, jsem skoro zapomněl, co mi Paní na dnešní večer slíbila.
Najednou u dveří zazvonil zvonek...
--------------------------------------------

... a zde se nacházím na rozcestí, jak dál: buď odmítnu otevřít dveře a tím ukončím povídání o tom, jak jsem byl převychován. Dosavadní díly tak mohou posloužit třeba jako reálná inspirace pro dominantní manželky, přítelkyně, klíčnice apod.
Anebo dveře půjdu otevřít tak, jak předpokládám, že mi Paní přikáže. Ale tím současně otevřu pomyslná dvířka pro popis dalšího vývoje událostí, které následovaly v mé převýchově. Ovšem to, co se mnou Paní dělala dál, co mi prováděla, jaké použila metody, již bylo pro mě často mnohem těžší zvládnout a mnohem více ponižující, než tomu bylo v dosavadním průběhu...
Takže zda bude pátý (a případně další díl) je na vás, čtenářích, jakou cestu zvolíte. Na vašich ohlasech (doufejme - a kéž by - spíš více kladných), na vaší zpětné vazbě atd., atd...

Moc hezké, určitě napiš další pokračování

30

To by nebylo pěkné takhle zklamat tu milou paní, jistě se chce pochlubit svým uměním vychovatelským.
A nás jsi nemyslel???
Já bych otevřel a užil si pozornosti návštěvy.

31

parádní počteníčko.

a za mě určitě otevřít ;-)

32

Paráda. Za mě určitě otevřít.

Dík za pozitivní zpětné vazby a kladné reakce! Zatím to vypadá, zájemci o otevření dveří návštěvě jsou (tedy včetně mě). Doufám, že se snad najdou i další, tedy ještě vyčkáme. Ale dopoředu můžu říct, že dveře jsem šel otevřít s obavami... tušil jsem, že to pro mě bude hodně náročný večer!

34

Ahoj. Určitě pokračuj, skvěle napsané.

35

Myslím, že není moc o čem přemýšlet. Skvěle napsané a rozhodně jít otevřít dveře a pokračovat.

36

A jestli Ti to otevření dveří bude moc dlouho trvat, tak si myslím, že dostaneš přidáno!
Tak šup šup ke dveřím!
A ne aby jsi Paní dělal ostudu!

Krásně psané, pokračuj, prosím!

37

Mě by hlavně zajímalo, kde tvoje paní k těm všem znalostem přišla. Byla by to zajímavá side-story. Protože ty její znalosti jsou trochu moc dokonalé a kazí to lehce na uvěritelnosti. Ale moc se těším na pokračování. Klec mám při čtení nabusenou k prasknutí smile

Dík za dotaz, rád vše upřesním: Jak jsem už jednou psal, povídkové díly jsou určitý mix. A to takto: Jednotlivé dílčí zážitky jsou skutečné. Ať už se jedná o výprask, milking, nesení v náručí, močení s pomocí, cévkování, situaci v restauraci atd. atd. Ty jsem skutečně prožil (a něco prožívám i opakovaně a vřele doporučuji, vím, o čem píšu!). Tedy prožité pocity jsou reálné a vše okolo je na základě reality. Rozhovory jsou úzce inspirovány tím, co manželka říká při "těchto" příležitostech. Celé je to však vloženo do jednoho uceleného příběhu (ten je již částečně upraven z mé hlavy), aby z toho vznikla povídka, tedy příběh. Jsem moc rád, že moje manželka (mimochodem je skutečně vysoká) je dominantní (a užívá si to) a je mnoha věcem v tomto ohledu nakloněna. Po někdy pomalém, ale naštěstí v závěru úspěšném přesvědčování z mé strany, naznačování z textů z internetu, péčko apod. (zde často bereme oba dva inspiraci) mnohé věci se mnou (a na mě) vyzkouší a kupodivu často ji to chytne až natolik, že se někdy nestačím divit...
...tolik k vysvětlení.
Mám tedy v tomto duchu psát dále?

39

Moc hezká povídka.
Pokračuj .

40

Určitě pokračuj

41

Skvěle napsáno - a jak autor @vychovaný_manžel napsal ve vysvětlení, přímé řeči dodávají tomu čtení úžasný náboj a vtahují nás do děje!
Jen tak dál - snad pramen nevyschne, jak tomu zatím vypadá u skvělých povídek "Co přinese život" nebo u přběhu "Cudnost v 90. letech minulého století", kde se to skvěle rozjelo ... a pak přišlo ticho.
Tedy přeji autorovi především elán a čas na psaní pokračování.

42

Teším sa na pokračovanie je to super

Jak jsem byl převychován na vzorného manžela – díl pátý

Po krátké pauze zazvonil zvonek ještě jednou. Paní se na mě podívala a usmála se: „Tak copak? Myslím, že bys měl jít otevřít, nebo ne?“ a hlavou pokývla ke dveřím. „Ano, Paní, už jdu. Ale, promiňte, mám tam jít takto nahý?“ otázal jsem se nesměle. „A jak jinak? Myslíš, že tato návštěva nikdy neviděla nahého muže?“ zasmála se. Pochopil jsem, že moc možností nemám. Vstal jsem tedy a značně nervózně jsem se přišoural ke dveřím. Vzal jsem za kliku a dveře otevřel. Podvědomě jsem se snažil za nimi přikrčit a ukrýt tak svoji nahotu, ale nebylo mi to nic platné. To, co jsem uviděl, mi vyrazilo dech. Za dveřmi stály dvě nádherné ženy. Vysoké, dlouhovlasé, oblečené v krátkých sukních, silonkách a lodičkách, tričkem s hlubokým výstřihem. Pravidelná návštěva fitka byla na jejich postavách zcela jasně vidět. Jednu z nich jsem poznal. Byla to Paní Katka, kterou jsme potkali s mojí Paní v restauraci a která si tam se mnou tak potupně pohrávala. Tehdy jsem si však jaksi nevšiml, že je až tak vysoká. Skoro jako moje Paní. Musela mít okolo 190 centimetrů. Druhá kráska byla mladší, černovlasá, ale i ona musela mít bez lodiček určitě dobrých 185 centimetrů, tedy skoro o 12 centimetrů víc, než já. V lodičkách tak byla ještě vyšší. Stál jsem před nimi ve dveřích zcela nahý, bosý a oproti nim se svými 173 centimetry jsem si připadal strašně malý. Sklopil jsem zrak a pozdravil: „Dobrý den, Paní, prosím, pojďte dál,“ pokynul jsem a uvolnil jim cestu. „Ahoj, já jsem Katka, ale my dva se už známe,“ usmála se na mě a podala mi zcela oficiálně ruku, jakoby se mezi námi v té restauraci nic nestalo. „Ahoj, já jsem Monika. Ráda tě poznávám, hodně jsem o tobě slyšela!“ řekla ta krásná mladá dáma a opět mi velmi slušně podala ruku. Mírně si přitom podřepla, aby se mi podívala rovně do očí a usmála se. Nad mojí nahotou se naprosto nepozastavily a nijak je to ani neudivilo. Braly ji zcela evidentně jako samozřejmost. „Prosím, Paní, chcete vyzout Vaše boty?“ zeptal jsem se nesměle. „Ne, děkujeme, jsi velmi milý, ale zůstaneme v lodičkách,“ odvětily a přešly do obýváku za mojí Paní.
„Ahoj holky, moc jsem se na vás obě těšila, prosím, posaďte se!“ vyzvala je. „Už jste se seznámily s mým manželem?“ otázala se jich. „Jasně,“ odpověděla Katka. „Mě tvůj manžel už zná a já jeho taky, mimochodem, i docela podrobně“ a spiklenecky na mě i na moji Paní mrkla, přičemž její pohled na zlomek sekundy sklouzl z očí do mého rozkroku a zase zpět. „A tato krásná mladá dáma je Monika,“ pokračovala. „Monika je naše společná kolegyně z práce. Je ještě dost mladá, má teprve dvacet roků. Říkala, že až bude jednou mít manžela, bude si ho chtít také preventivně vychovat, aby ji v budoucnu nezlobil jako ty anebo můj manžel. Moc se zajímala o tvoji převýchovu, tak jsme se s tvojí Paní rozhodly přivést ji sem. Tady názorně uvidí, jak se dá každý samec vychovat. V každém případě tě použijeme jako takový model na ukázku praktik pro Moniku, jak se jednotlivé úkony převýchovy na mužích provádějí. Mnoho z nich jsem použila i na svém manželovi a tak vím, které jsou účinné a jak na ně vy, muži, reagujete.“
Všechny tři dámy se pohodlně usadily do sedačky. Já jsem jim rychle připravil pohoštění, uvařil kávu, nosil vše na stůl a staral se o jejich pohodlí.
Moje Paní si lehce poklepala rukou na nohu, což byl povel pro mě, abych k ní hned přišel. Samozřejmě Katka i Monika si toho všimly a Katka pochvalně pokývala hlavou a Moniku na toto moje vzorné chování nenápadně upozornila. „Dámy mají určitě unavené nohy, však víš, co máš dělat, že?“ zeptala se mě a významně pokynula hlavou směrem dolů. Hned jsem pochopil. Kleknul jsem si nejprve před Katku a začal jí přes silonky masírovat lýtka. Vzápětí jsem totéž, na střídačku, prováděl i Monice.
„Pozoruji, že tvůj manžel je velmi snaživý a že převýchova probíhá úspěšně,“ pochvalně začala hovor Katka. „Jani, vidím, že máš manžela stále pod zámkem. To je samozřejmě v pořádku a je to zásadní pro jeho převýchovu. Ostatně, Moniko, tím také musíš začít. Ale prosím, pro dnešek ho osvoboď od klícky, rády bychom viděly jeho penis v celé jeho funkci. Navíc jeho penis budeme potřebovat i pro pár ukázek tady pro Moniku,“ požádala mojí Paní Katka. „A věřím tomu, že to tvůj sameček také ocení, že ano?“ usmála se na mě. Pokorně jsem přikývl. „Máš pravdu, Katko, pro dnešek ho pustím na volno,“ uznala moje Paní. Vzala klíček a odemkla mi za dohledu Katky a Moniky penis z klícky.
„A pověz nám,“ teď se podívala pro změnu na mě, „dostáváš preventivní výprasky?“ pokračovala Katka. „Ano, každý den deset, a když něco provedu, tak mi Paní přidá podle toho, jak sama uzná za vhodné,“ odpověděl jsem. „A ještě se při tom pomočuješ?“ ptala se Katka, tentokrát již více na tělo. „Víš, Moniko, oni muži ten výprask zkraje občas nevydrží, povolí svěrač a trochu si učůrnou, proto se ho ptám,“ vysvětlila Monice Katka svůj dotaz. Začal jsem se strašně stydět, hlavně před Monikou, která moji odpověď dychtivě očekávala. „Už ne, Paní Katko, ale ze začátku jsem se bohužel skoro vždy pomočil,“ řekl jsem provinile. „Ale teď už opravdu ne, už to vydržím celé!“ řekl jsem rádoby hrdě na svoji obhajobu a krátce, nesměle pohlédl na Moniku. ‚A co milking? Už tě tvoje Paní podojila?“ zeptala se laškovně Paní Katka. Zrudnul jsem v obličeji, sklopil zrak a váhal s odpovědí. „No tak se nestyď a pověz nám to.“ „Ano, dnes mi moje Paní udělala masáž prostaty a vytekl jsem při tom,“ hlesnul jsem a ani jsem se nebyl schopen podívat se na kteroukoliv z dam. „A kolik jsi nadojil?“ pokračovala se zájmem Katka. Monika mi přímo visela na rtech. „Deset mililitrů,“ řekl jsem tiše. „Teda! Ty jsi výkonný sameček! To je opravdu hodně! To můj manžel se sebe poprvé vytlačil stěží osm!“ zajásala pochvalně Katka. „Doufám, že jsi se neudělal?“ pokračovala. „Ne, Paní Katko, orgasmus jsem neměl, jen mi vyteklo sperma,“ odpověděl jsem se sklopeným zrakem skoro neslyšně.
„Ostatně, Moniko, víš, jak si můžeš zkontrolovat, jestli tvůj přítel při milkingu nedosáhl orgasmu?“ zeptala se Katka. „Jak? To by mě zajímalo,“ odpověděla Monika. „Víš, jakmile muži dosáhnou orgasmu, nejsou určitý čas schopni znovu běžné plné erekce. A toho můžeš využít. Prostě po milkingu se ho pokusíš jednoduše vzrušit a uvidíš, jestli se mu postaví, nebo ne,“ usmála se Katka. „Jestli chceš, ukážu ti to názorně a pak si to můžeš hned i vyzkoušet,“ významně mrkla na mě a zpátky na Moniku. „No jasně, ukaž!“ usmála se Monika. Katka se podívala na mě a přikázala mi: „ Pojď sem, stoupni si přede mě a jen se na mě dívej, vše ostatní nech na mě!“ Pohodlně se usadila do pohovky, vyhrnula si už tak krátkou sukni, mírně roztáhla nohy v silonkách. Jednou rukou si odhrnula docela miniaturní kalhotky na stranu. Uviděl jsem její pičku v celé její kráse. Prsty druhé ruky si ji roztáhla do šířky tak, abych mohl vidět i kousek dovnitř a zlehka si začala honila klitoris. Přitom se mi upřeně dívala do očí. Bylo na ni vidět, že to dělá především s úmyslem mě maximálně vzrušit. Přivírala oči, mírně vzdychala a pohupovala se v bocích. Bylo vidět, že si to postupně začíná užívat i sama. Tento pohled se nedal vydržet. I když jsem se snažil, abych se ovládl, nešlo to. Penis mi začal proti mé vůli topořit, před očima všech tří dam, provázený jejich smíchem. Během několika sekund, bohužel, se mi úplně postavil. Styděl jsem se před nimi, byl jsem rudý v obličeji, ale pohled na Paní Katku mě přiváděl k šílenství. „Výborně, sameček dosáhl plné erekce, vidíš to? To znamená, že orgasmus při milkingu opravdu neměl“ poučila Moniku. Dala nohy k sobě, urovnala si sukni, napila se kávy a tvářila se, jakoby se nic nestalo. Měl jsem pocit, jakoby byl jejich dosavadní rozhovor pouze přerušen malou ukázkou něčeho zcela běžného. „To, že tady samečkovi dostavila tak rychle erekce, znamená, že při milkingu mu semeno pouze vyteklo, nedosáhl orgasmu a je tedy stále nadržený. Byl tak svojí Paní jen podojen, neboli pouze zbaven semene. To je nutné mu dělat pro zdraví jeho prostaty, když je dlouhodobě uzamčen v klícce z důvodu jeho převýchovy,“ vysvětlila Monice Paní Katka. Penis mi však ještě stále stál. „Jani, prosím tě, zbav ho té erekce, ať si to může Monika vyzkoušet sama,“ řekla mojí Paní Katka. „To víš, že ano, pojď sem!“ podívala se na mě moje Paní. Přistoupil jsem k ní. Paní mě sáhla mezi nohy a stiskla varlata. Zakňoural jsem a poklesl v kolenou, zatímco ona je stále stlačovala. Její stisk povolil až po několika sekundách, až byl penis v původní velikosti. Monika i Katka vše sledovaly při popíjení kávy a velmi se u toho bavily. „Tak teď ty,“ vyzvala Katka Moniku. Ta se usmála, poklepala si rukou z boku na nohu, což byla opět výzva pro mě a řekla: „Pojď sem, samečku, taky si to vyzkouším!“ Poslechl jsem a přistoupil k ní. Penis jsem měl po drcení varlat ještě stále ovislý a měkký. Monika si pročísla vlasy a vyzývavě si přede mnou stáhla kalhotky, na rozdíl od Katky až ke kotníkům. Katka i moje Paní jí tento nápad ihned pochválily. Roztáhla si široce nohy, chodidla zvedla až na pohovku, takže jsem měl ničím nerušený výhled na její pičku, téměř až dovnitř. Už to mi stačilo, abych pocítil, že to zase nevydržím. Penis se mi mírně zvednul. Obě dámy si toho ihned všimly a usmály se. Monika začala přede mnou zcela bez okolků onanovat, přičemž se mi upřeně dívala do očí. Skoro se zdálo, že se přede mnou udělá. Tohle nešlo vydržet. Můj penis se ztopořil snad za pár sekund. Jakmile jsem dosáhl plné erekce, Monika si toho všimla, ihned přestala a dala se do velkého smíchu. Vzápětí si oblékla zpět kalhotky a urovnala se, jako by se nic nestalo. Obě dámy jí zatleskaly a všechny tři se velmi bavily. „Ten musí být nadržený!“ pronesla zvesela Monika. „Kdy jsi naposledy stříkal?“ zeptala se mě. „Víte, nevím to přesně, Paní Moniko, ale asi před čtrnácti dny, pak už jsem měl ejakulaci od mé Paní zakázanou,“ odpověděl jsem posmutněle. Do toho se vložila Katka: „Chudáčku, je to vidět. Ale jsi velmi poslušný, snášíš to dobře. Musím tvojí Paní pochválit! Tvoje převýchova je na dobré cestě!“
„Tak už tě nebudeme více trápit. Pojďte, holky, zahrajeme si takovou jednu společenskou hru, co vy na to?“ zeptala se nahlas a s jiskrou v oku Katka.
„Dobrý nápad! A co je to za hru?“ otázala se moje Paní. „Nazvala bych ji ‘hledej svoji Paní‘. Pravidla jsou jednoduchá: Muž se obeznámí s vůní pohlaví všech přítomných žen. Pak musí poslepu přiřadit, která vůně patří které ženě. Má na to šest pokusů u každé ženy. Na závěr za všechna chybná určení obdrží trest.“ „Výborně, to bude zajímavé!“ zajásaly dámy, zatleskaly a nedočkavě začaly hru připravovat.
Posadily mě na židli doprostřed pokoje. „Dej ruce dozadu!“ vyzvala mě moje Paní. „Pro jistotu ti je svážu, abys neměl možnost si jimi pomáhat.“
Ruce mi svázala šátkem a navíc mi pro jistotu podobně svázala i nohy. „Teď ti dáme očichat určitou část oblečení, abys poznal naše vůně.“
Nejprve si přede mě stoupla moje Paní. Sáhla si pod sukni, stáhla si kalhotky a složila si je do úhledného čtverečku tak, aby strana, kterou přiléhala k pičce, byla na jeho povrchu. Poté mi tento balíček přiložila k nosu a řekla: „Moji vůni už sice znáš z dřívějška, ale přesto si ji pěkně očichej a zapamatuj si ji!“ Držela mi jej u nosu přes půl minuty, zatímco já nasával jeho aroma. Snažil jsem si tuto vůni v hlavě spojit s mojí Paní.
Pak ke mě přistoupila Katka. Kalhotky si stáhla teprve až přede mnou, aby jejich vůně byla co nejvíce koncentrovaná. Opět si je složila vnitřní vrstvou ven a tu část, co se před pár sekundami dotýkala její pičky, nyní přiložila k mému nosu. Byl jsem překvapen, jak odlišná byla jejich vůně. Trochu nakyslejší, na pozadí mírně s příchutí moči, ale vzrušovala mě však úplně stejně, jako vůně mojí Paní. Opět půl minuty, opět jsem nasával vůni a snažil se ji přiřadit k Paní Katce.
Nakonec ke mě přišla Monika a udělala totéž. Po dobu, co mi držela její kalhotky jejich vnitřní stranou u nosu, jsem si to, jak voní, přiřazoval k Paní Monice. Její vůně byla příjemně pižmová, opět tam musela někde být kapka moče, ale méně výraznější, než u paní Katky. Kalhotky měla krásně teplé a o trochu vlhčí, než Paní Katka. Pravděpodobně to byl následek jejího předchozího vzrušení, které viditelně dotáhla dále, než Katka.
„Tak začneme?“ zeptala se moje Paní ostatních dam a přistoupila ke mě zezadu. Zavázala mi oči šátkem. Od té chvíle jsem nic neviděl. V místnosti se rozhostilo nečekané ticho. Netušil, jsem ani, kdo kde stojí.
Náhle jsem ucítil, jak si těsně přede mě jedna z dam obkročmo stoupla. Vzápětí jsem ucítil dotek pičky na mých ústech a nose. Bylo jasně poznat, že dotyčná dáma si ji navíc roztáhla prsty doširoka tak, abych měl k ní a k jejímu klitorisu co nejlepší přístup. Čichal jsem její vůni a jazykem olizoval co nejvíce jejího sekretu, abych jej mohl ochutnat a rozpoznat, která Paní to je. Občas jsem se jazykem dotkl i klitorisu. Přestože jsem cítil, že se mírně zvětšil, což znamenalo, že jsem ji začal nechtěně vzrušovat, dotyčná dáma nevydala ani hlásku, abych nepoznal její totožnost. „Toto je Paní Katka, prosím,“ vyřknul jsem nakonec. Neozval se žádný hlas, jen jsem cítil, jak se dotyčná dáma vzdálila a vzápětí se přede mě, stejným způsobem, obkročmo, stoupla druhá Paní. Opět přitiskla svoji pičku na má ústa a nos. Tentokrát mnohem těsněji. Opět jsem ji očichal a nasál do svých úst. Její sekret chutnal jinak, ale rovněž velmi příjemně. Snažil jsem se jej porovnat s vůní, kterou jsem cítil při očichávání kalhotek. Bylo to však velmi těžké vše si srovnat. I tvar pičky měla jiný. „Toto musí být moje Paní, prosím,“ vyřknul jsem další verdikt. Opět ticho, bez odezvy. Takto jsem očichal a jazykem vylízal pičky opakovaně, celkem osmnáctkrát, od každé dámy šestkrát. Snažil jsem se je vždy vydráždit lízáním klitorisu s nadějí, že se některá z nich projeví hlasově, čímž by se mi rozpoznávání usnadnilo. Na jazyku i ústech jsem podle zvlhčení piček cítil, že jsou dámy postupně čím dál více vzrušené. Pičky mi strkaly k obličeji po pár opakováních již téměř silou, což mě v jejich vzrušení ještě více utvrzovalo. Přestože ke konci byly již naprosto mokré a s naběhlými klitorisy, všechny dámy se bohužel ovládly a nedaly mi žádnou možnost poznat je podle hlasu. Po osmnáctém kole se konečně ozvala moje Paní: „Tak, samečku, máme vše zapsáno, jak jsi nás poznával. No, není to žádná sláva, ale snažil ses!“ Trochu mi z toho zatrnulo. Šátek z očí mi však ještě nesundaly. Najednou jsem uslyšel, jak popošly kousek stranou a něco si šuškaly. Nerozuměl jsem jim, jen jsem slyšel místy takový potutelný, podezřelý smích. Po krátké chvilce se vrátily ke mně a moje Paní mi sdělila: „Dohodly jsme se, že hru ještě vylepšíme o dalších osmnáct kol, jen s menším vylepšením. Pro tebe se nic nemění, úkol budeš mít stejný, tedy jednoduše poznat svoji Paní.“
Netušil jsem, co se bude dít, nic jsem neviděl, nic víc mi neřekly. Opět se rozhostilo ticho. První z nich se opět obkročmo postavila těsně přede mě. Jen to bylo tak trochu jinak, než předtím. V čem byla ta změna, jsem poznal velice brzy. Dotyčná dáma se mi opět přitiskla na pusu i nos, jen nikoliv pičkou, ale svojí zadnicí. Předtím se hluboce předklonila a roztáhla si rukama co nejvíce obě půlky od sebe, takže jsem měl přímý přístup jazykem i nosem až k jejímu análnímu otvoru. Obě půlky její zadnice se mi jen lehce opřely z obou stran o tvář. Poznat, která z dam to je, již bylo velmi těžké. Chuť zadnice byla sice opět velmi vzrušující, ale zcela jiná, než vůně kalhotek, u kterých se to ještě rozpoznávat jakžtakž dalo. Snažil jsem se očichávat i zasouvat jazyk co nejhlouběji dovnitř otvoru. Nakonec jsem spíš tipnul: „Toto je určitě Paní Monika, prosím.“ Dámy se potichu vyměnily a totéž se opakovalo znovu. Chuť i vůně této dámy byla zcela jiná, byť opět velmi příjemná. Jazykem jsem rejdil uvnitř otvoru co to šlo a snažil se porovnat aroma. „Toto je Paní Katka, prosím.“ A takto jsem opět očichal a jazykem vylízal jejich zadní otvory celkem osmnáctkrát. Poté mi konečně sundaly šátek z očí. Všechny tři dámy stály naproti mě. Byly již zpátky oblečené, v sukních i silonkách, jakoby se nic nedělo. „Máme to vše vyhodnocené, tak poslouchej, jak jsi dopadl!“ řekla mi moje Paní. „První kolo: Katka 3 chyby, Monika 4 chyby, já 3 chyby. V druhém kole celkem 10 chyb,“ konstatovala. „Není to špatné, ale i tak si užiješ! Tak doufám, že mi neuděláš ostudu!“ usmála se. „Všem hezky poděkuj, tak, jak jsem tě to naučila!“ přikázala mi moje Paní. „Ano, prosím,“ odpověděl jsem. Pokleknul jsem a postupně jsem všem třem dámám objal lýtka a políbil obě nohy a každé řekl: „Děkuji, Paní!“ „Máš ho pěkně vychovaného! Je šikovný!“ pochválila mě Paní Katka. „Vidíš, Moniko, toho můžeš také dosáhnout u svého budoucího manžela. Ale jen tehdy, pokud budeš na něj přísná stejně tak, jako Jana na tady toho svého samečka!“
„Tak vstaň, dostaneš svoji odměnu za výsledky hry. Připrav se do pozice výprasku!“ přikázala mi moje Paní. „Tak šup, pospěš si!“ popohnala mě plácnutím po zadku. Katka s Monikou se tomu pousmály. Ihned jsem pochopil. Nachystal jsem výchovný řemen, položil jsem se břichem na stůl, na kterém mi Paní provádí preventivní výprasky. Roztáhnul nohy, ruce dal před sebe a řekl: „Jsem připraven, Paní!“ Katka s Monikou tomu všemu přihlížely. Paní Katka pochvalně konstatovala: “Šikovný sameček, vzorná výchova. Sice má před sebou ještě dlouhou cestu k dokonalosti, ale základní úkony již zvládá velmi dobře! Přivazovat ho nebudeš?“ zeptala se. „Myslím, že už není potřeba, už hezky drží sám, však uvidíš! Ani se přitom delší dobu nepomočil, takže mu už misku pod penis nedávám!“ pochlubila se moje Paní.
„Kdo začne první?“ otázala se společensky Katka. „Dáme přednost paní domu, ne?“ navrhla Monika. „Souhlasím,“ přitakala Katka. „Dobře, začnu já. U mě udělal 3 chyby!“ Zatnul jsem zuby a čekal první ránu. Přišla vzápětí. Ihned poté pleskla druhá i třetí. Zadek mi začal červenat. „Teď já,“ řekla Katka. „Já mám taky poznamenány tři chyby, připrav se!“ Ale než jsem se nadál, dopadly na můj zadek tři obrovské rány páskem rychle za sebou, avšak větší silou, než od mojí Paní. Nečekal jsem to a vykřiknul jsem. „No, ty naděláš, to nebylo zas tak moc,“ udivila se naoko Katka a předala pásek Monice. Ta měla čtyři chybná určení. Než začala, přiblížila se hlavou k mojí a jakoby šeptem, ale tak, aby to slyšely i ostatní dámy, mi řekla: „Hezky drž, já si to užiju!“ Trochu mě z jejích slov zamrazilo. Popošla za mě. Nejprve mi pásek přiložila na zadek. Pak se rozpřáhla a vší silou mě jím přes něj přetáhla. Zařval jsem, byla to velká bolest. Katka a moje Paní údivem zatleskaly. Po krátké pauze se rozpřáhla podruhé. Zase přiložila pásek k zadnici a pak mě jím znovu švihla. Bolest snad ještě větší. Třetí a čtvrtou ránu jsem už jen prokřičel. Chvíli jsem ležel na stole a vzpamatovával se z toho, jak mě tato mladá, krásná, vysoká dáma neskutečně seřezala. Poté jsem se pomalu sesunul k nohám Katky mojí Paní a Moniky. Postupně je všechny políbil a jmenovitě, s oslovením, každé poděkoval za výprask.
„Ale to není vše, ještě zbývá odměna za druhé kolo hry!“ usmála se moje Paní. Teprve nyní jsem si uvědomil, že hra měla dvě kola. Mezitím, co jsem se vzpamatovával, Paní donesla z vedlejší místnosti úzkou, vyšší barovou stoličku s hladkým horním povrchem. Pak chvíli něco hledala v mě už známé krabici s erotickými pomůckami a stále se s něčím okolo této stoličky pohybovala. „Hotovo, můžeme začít, pojď sem k nám!“ zavolala si mě. Přišel jsem zpět do pokoje a leknutím mi vyschlo v krku. Uprostřed místnosti byla postavena již zmíněná barová stolička a na ní trčelo kolmo vzhůru mohutné, dlouhé silikonové dildo s pevnou přísavkou. Jeho délku jsem odhadnul okolo snad pětadvaceti centimetrů. „Tak přistup blíž k nám, líbí se ti?“ zeptala se moje Paní a mrkla na dildo. A Monika dodala před všemi, za obecného smíchu: „Mimochodem, je větší, než ten tvůj, že ano?“ Poté moje Paní pokračovala: „V druhém kole naší hry ses spletl celkem desetkrát. Bude tedy následovat trest. Ten ti provedeme na této stoličce. Neboj, budeme na tebe hodné, že, holky?“ rozhlédla se po ostatních. „Ale hra je hra!“ usmála se. Jak to dořekla, přistoupila ke mě z jedné strany Paní Katka a z druhé strany moje Paní. Stouply si až těsně ke mě. Vzhledem k jejich výšce jsem jim byl mezi nimi jen po ramena. Bylo mi takto mezi nimi se svou výškou hrozně trapně. Monika, která stála před stoličkou před námi si toho všimla, jak jsem mezi nimi malý a s úsměvem mě ještě v této situaci ponížila poznámkou: „Holky, nechcete si od něj nechat podráždit bradavky? Ani by se při tom nemusel ohýbat, stačí se k němu jen přitisknout!“ Myslel jsem, že se studem propadnu. „To máš dobrý nápad!“ zasmála se Katka a bohužel její nápad hned zrealizovala. Kousek si vyhrnula si tričko, jen tak, aby jí vykouklo jedno prso. Měl jsem jej těsně před obličejem. Otočila se ke mě, přitiskla jej na mě a řekla: „Ochutnej si, samečku!“ A já musel přede všemi sát její bradavku a to ve stoje, aniž bych se musel jakkoliv předklonit. Obě dámy tuto ponižující situaci s velkým zájmem sledovaly.
Až mě dostatečně ztrapnila, upravila si tričko a zeptala se: „Tak co, holky, jdeme na to?“ Katka i moje Paní, jak stály vedle mě, si spojily ruce za mými zády, druhou rukou mě každá chytla pod kolenem a naprosto bez problémů si mě obě zvedly mezi sebe do vzduchu. Byl jsem tak zvednutý mezi dvěma dámami, nohy roztažené široko od sebe, zadek vystrčený dopředu, neschopný jakéhokoliv pohybu. Mohly si takto se mnou bohužel dělat, co chtěly. Přede mnou se tyčila barová stolička s trčícím, dlouhým, silikonovým dildem. Přímo naproti mě stála Monika. Dívala se mi do očí, zálibně si prohlížela i můj penis a varlata mezi roztaženýma nohama, na která měla zcela nekrytý výhled. Jakmile se nabažila pohledu na mé ponížení, kterak mě obě dámy drží zvednutého a zcela bezbranného, řekla: „Tak mi ho sem přineste a začneme“. Obě dámy si mě donesly nad stoličku přímo nad dildo. Monika mezitím namazala dildo lubrikačním gelem. Pak mi tímto gelem důkladně namazala i můj anální otvor i s jeho okolím. Párkrát přitom vnikla dvěma prsty i hluboko dovnitř, aby se gel dostal všude, přičemž jsem mírně zasténal. „Líbí?“ reagovala na to s mírným úsměvem a dodala: „Já vím!“ A pro svoje potěšení a jako malý bonus pro mě přitom uvnitř prsty i párkrát zahýbala. To hned mělo mírnou odezvu na mém penise, na což reagovala opět úsměvem. Pak mi rukama roztáhla obě půlky široce od sebe a nasadila špičku dilda přímo na vstup do mého análu. „Tak, holky, můžete začít!“ ohlásila Monika. Obě dámy mě začaly postupně nasouvat na zakulacenou špici dilda. Cítil jsem, jak celý jeho objem vniká do mého zadku. Nemohl jsem nic dělat, celé moje nasouvání na něj si řídily dámy samy. Monika s potěšením sledovala kromě mizejícího dilda v mém análu i můj výraz v obličeji. Snažil jsem se nekřičet. Konečně jsem ucítil, jak jsem byl posazen plnou vahou na židli. Zasouvání ustalo, celý objem dilda byl ve mě. Myslel jsem, že ho mám až v krku. „Monika mě pochvalně zlehka poplácala po tváři a řekla: „Šikovný sameček! Vidíš, ani to nebolelo!“ Pak se obrátila k dámám: “Tak, holky, první zásun má za sebou, takže ještě devětkrát!“ Zblednul jsem. Ihned poté mě začaly obě dámy opět zvedat a dildo postupně vyjíždělo z mého análu ven. Pocítil jsem částečně úlevu. Jenže jen na chvíli. Jakmile bylo téměř celé venku, dotýkalo se mého zadku jen špičkou, začaly mě opět na něj nasouvat. Tentokrát již mnohem rychleji. To už jsem nevydržel a začal sténat. „Neboj, samečku, už to bude, necukej se, už jen osmkrát. Holky ti to udělají tak, aby tě to moc nebolelo! Že jo, holky?“ zeptala se pobaveně Monika Katky a mojí Paní. „To víš, budeme na tebe hodné! Obě víme, že ho máš zasunutý hodně hluboko, ale určitě to zvládneš, jsi statečný. A nestyď se před námi!“ usmála se na mě moje Paní a Katka s úsměvem přikývla. Načež opět mě začaly zvedat a dildo vyjelo z mého análu velmi rychle. Ani jsem se nenadál a během chvilky jsem opět seděl celou vahou na židli. Začaly se mi kromě sténání tlačit do očí slzy. A dámy mě opět zvedly. Zadek mě pálil a bolest jsem už skoro ani necítil. Jen jsem vnímal, že asi po pátém zasunutí mi Monika znovu nalubrikovala anál zvenku i prstem uvnitř. Zadek jsem měl ale už tak roztažený, že jsem její prst uvnitř skoro ani necítil. Jen jsem slyšel její smích. Konečně, když mě zase nasadily na dildo na židli až do sednutí, řekla to vytoužené slovo „Deset!“ Katka mi vzápětí oznámila: “No vidíš! A máš za sebou! Byl jsi šikovný, musíme tě pochválit, hezky jsi držel, jsi šikovný!“ A pustily mě z rukou. Jenže já zůstal sedět na té úzké barové židli s dildem hluboko v análu, což byl opět jejich úmysl. To je situace, ze které skoro nebylo možno se zvednout. Není se o co opřít a na nohy je stolička vysoká.
Dámy chvíli se zájmem pozorovaly, jak se pokouším zvednout, načež se nakonec slitovala Monika a řekla s úsměvem: „Chudáčku, nemůžeš vstát, chceš pomoci?“ „Ano, prosím, sundejte mě dolů, Paní Moniko,“ žadonil jsem potupně. „Tak pojď,“ řekla soucitně Monika a udělala něco, co jsem ale nečekal. Stoupla si ke mě z boku, jednu ruku mi dala za záda a druhou mě vzala pod kolenem. A prostě si mě zvedla do náručí. Jen jsem ucítil, jak mi dildo rychle vyjelo ze zadku ven. Trochu jsem přitom zasténal. „Nono, pšššš, už je to dobré, už je venku“ konejšila mě Monika. Chvíli si mě v náručí viditelně vychutnávala, pohupovala se mnou, přičemž mě přitom pomalu poponášela po místnosti. Katka s mojí Paní ji k tomu obdivně zatleskaly, zavýskly a smály se. Trapněji a poníženěji mi už nemohlo být. Být takto nesen v náručí mladé, dvacetileté, vysoké a krásné holky, před pohledy dalších dvou nádherných dam. Po chvíli si mě položila mě na zem, přitiskla k sobě, čímž mě zase, zcela vědomě, před ostatními ponížila svoji výškou, protože jsem ji dosahoval stěží po bradu. „Jak se říká?“ zeptala se mě Monika. Hned jsem pochopil, co jsem neudělal. Kleknul jsem si, políbil jí nohy a vyčerpaným hlasem řekl: „Děkuji, Paní Moniko, že jste mě sundala z té stoličky.“ A víc jsem nezvládl. Hanbou i vysílením po tom všem jsem již zůstal klečet u jejích nohou, objímajíc její lýtka. Paní Katka i moje Paní to vše sledovaly. „Podívej se na něj, krásně vychováváš svého manžela, Jani. Je velmi učenlivý, šikovný a pokorný. A statečný! Vydrží hodně, což je u některých praktik při převýchově potřeba,“ uznale řekla Katka. „Ano, jsem s ním docela spokojená, ale jeho převýchova zdaleka nekončí!“ odpověděla ji moje Paní. „Ještě má mnoho před sebou, že ano, ty můj samečku?“ zeptala se mě. „Ano, paní, děkuji Vám za dosavadní převýchovu,“ odpověděl jsem, stále klečíc u nohou Paní Moniky.
Chvíli bylo ticho. Já klečel na zemi u nohou Paní Moniky, dámy si užívaly pohledu na moje ponížení a svoji nadvládu nade mnou.
„Holky, ukážu vám něco dalšího, co na samečka v převýchově velmi dobře funguje a čím si ještě více v sobě uvědomí a upevní svoji podřazenost vůči vám!“ zvolala najednou zvesela Katka. Otočil jsem hlavu a zahlédl jsem, jak si začala navlékat černou, tenkou, gumovou lékařskou rukavici a potírat ji celou kluzkým gelem. Začal jsem tušit, že mému dnešnímu ponížení zdaleka není konec......
----------------------------------

Mám pokračovat? Co na mě Paní vyzkoušely dále? Čemu se Monika ještě přiučila? Jak mě dál převychovávala moje Paní?
Další pokračování, zda bude a jaké, opět záleží na Vás, čtenářích, na Vašem případném zájmu o další díly...
Jak jsem již psal, zpětné reakce čtenářů (tedy nejlépe ty kladné) jsou pro každého autora vždy velkým povzbuzením...

44

Píšeš skvěle, určitě pokračuj.

45

Perfektní!
Jen tak dál!!

MOc hezky napsané:-) Uršitě prosím pokračuj v psaní dál

47

je to moc hezké , jiste pokračuj

48

Skvele popisovano, pokracuj prosim.

Díky, těší mě, že se povídka líbí! Zatím to vypadá, že další díl bude... smile

50

Je to opravdu skvěle napsané, hraješ si s popisem pocitů, detailů ... to se mi líbí - jen tak dál!