1

Téma: Pás cudnosti a zdraví

Kladu si otázku, jaký účinek má dlouhodobější nošení pásu cudnosti na pohlavní orgán a tím i celé zdraví..Dlouhodobé přiškrcení chámovodů, varlat, nemožnost plné erekce, zmenšená činnost semennych váčků tím pádem nižší produkce testosteronu-vše v těle se vším souvisí, minimální produkce spermií, nedostatečná hygiena atd atd.. Sval který se neprocvičuje ochabne..Nedochází  časem k nevratné poškození pohlavního orgánu jako např. ztráty plodnosti, problémy s erekcí, předčasné ejakulace, kožním problémům a vlastně i jiným skrytým zdravotním problémům které může mít za následek plné fungování pohlavních žláz a všech věcí okolo nošení pásu cudnosti? Nejedná se zde o pomalé dlouhodobé sebepoškozování?

2

Re: Pás cudnosti a zdraví

Souhlasím,pás nosím jen krátkodobě,pokud je součástí našich her.

3

Ne, opravdu to nepoškozuje zdraví. Pokud máš kroužek správné velikosti,  neškrtí, provádíš hygienu......žádné poškození nehrozí.

4

Zatím ho mám vždy jen krátkou dobu a vše je v pohodě. Časy postupně prodlužuji

5

Dobré téma...
Myslím si, že nošení pásu cudnosti chlapa více či méně poškozuje.
Kvůli problémům s noční erekcí jsem musel používání pásu během (vždy přerušovaného) spánku ukončit. Když se penis snaží postavit, protože to je od přírody správně a něco tomu brání, nemůže zůstat vše 100% v pořádku. Po několika týdnech tohoto násilí jsem si všimnul menší ochoty a schopnosti penisu k erekci. Po přestávce se ale vše vrátilo do normálu. Dále je zde pravidelné buzení pro větší či menší bolesti a diskomfort. Potřebuji se vyspat a zachovat si fyzickou i duševní svěžest, abych podal nutný pracovní výkon a dokázal se soustředit a půl dne nezívat. Je známou věcí, že pokud je spánek pravidelně přerušovaný, dochází k horší regeneraci organismu, zvyšování krevního tlaku apod.
Pás proto nosím pouze přes den a často jsem zamčený pouze mentálně. Pocit fyzického uzamknutí mi je příjemný a nejraději bych byl v pásu nonstop, ale z výše uvedených důvodů jsem se toho vzdal. Zajímají mě však názory a zkušenosti ostatních.
Nebylo by asi bez zajímavosti, kdyby si nějaký cudný lékař, laborant apod. prováděl odběry krve a měření tlaku po určitou dobu s pásem a bez pásu.

6

Ahoj,
Hrozně záleží na pásu jaký si vezmeš na sebe, já nosím pás s různě dlouhými přestávkami už 9 let, můj první byl CB6000s a postupně jsem vyzkoušel různé typy, až jsem začal dlouhodobě používat na den CaptorS a na noc Minicage s urinační trubičkou.
Jsem obřezaný, takže pásy se mi pohodlně nasouvají a hygienu řeším pokaždé odemčením a po umytí si penis a varlata natřu masážním olejem. Pás nosím běžně v práci a žádné zdravotní problémy nepozoruji, noční erekce mám, ale protože mě to nebolí, málokdy se probudím.
S manželkou jsem měl poslední pohlavní styk cca před 10 lety, proto erekci moc neřeším, manželka se se mnou ráda mazlí, ale jenom když mám „nasazený náhubek“ prý si to moje malé péro nic jiného nezaslouží a jednou za měsíc mi uleví masáží prostaty aby chránila mé zdraví.

7

No tak pokud je to tvoje dobrovolné rozhodnutí tak je to jen tvoje věc a nikdo ti do toho nemůže samozřejmě mluvit ale po 10ti letech v kleci už nějaké změny ve funkci určitě jsou, normálního pohlavního styku s plnou tvrdou erekcí,výdrží a stříkáním pravděpodobně již nebudeš schopen.

8

Asi to má v hlavě každý jinak nastavené. Někdo erekci neřeší, jiný si chce zachovat schopnost souložit, a to navzdory faktu, že mnoho dominantních partnerek po zavedení cudnosti u muže ztratí zájem o klasický sex. Co jsem četl v našich i zahraničních diskuzích, tak u velké části párů, kde cudnému muži vládne žena, se už nějaké velké souložení neodehrává. To je docela zajímavý fakt. Jak to máte vy ostatní v cudnosti s klasickým sexem? Chtěli byste a vaše láska vám to neumožní, nebo o to už ani moc nestojíte, protože vám pořádně nestojí?

9

Sex má přece mnoho podob a možností a podob, co je pro někoho zásadní, je pro jiného podružné. Každý pár preferuje něco jiného. Pro někoho je kvalitní zásun vším, jiný nedá dopustit na didlo, jak pro ni, tak pro něho.
Je pravda, že po tak dlouhé době už nemám o klasickou soulož zájem. Preferuji však jiné neméně vzrušující praktiky ovšem má partnerka má snížené libido, takže je na tyto akce malý prostor.

10

Zdravím Pánové,
samozřejmě aspekt negativního vlivu dlouhodobého nošení pásu zejména s kroužkem je jedna věc a nepochybuji o tom, že alespoň jistý minimální vliv zde bude, což je značně individuální v závislosti na osobě, druhu a rozměru pásu, způsobu nošení (i v noci/pouze přes den) atd. Nicméně, pohlédl bych na to také z opačné strany. Máte někdo nějakou vychytávku, když už nosím pás, co udělat pro zdraví svých genitálií ?? Zřejmě nemusím zdůrazňovat, že zdraví varlat má zásadní vliv na celkový zdravotní stav a vitalitu každého muže případně subky, mezi něž se také řadím.
Osobně řeším revitalizaci organismu mnoha způsoby již nějakou dobu a v posledních dnech testuji izolovat jednu techniku pouze na šourek a penis.

11

No je pravda, že varlata by měly být co nejdál od těla, aby se moc neprohřívala, což klece co nosím dostatečně splňují, vzhledem k tomu, že chodím v podstatě stále na „ostro“.
Vyžaduje to ovšem dokonalou hygienu, naštěstí mám práci, kde se můžu po každé toaletě omýt tekoucí vodou, aniž by mě někdo nenadále přistihl s šourkem u umyvadla.