1

Téma: Moč ako elixír zamknutého vzťahu

Hrávate sa niekto s vašim zlatým mokom? My s Lady máme nejaké skúsenosti, ale keďže pre Lady to nie je veľmi po chuti, vzrušuje to hlavne mňa. Veľmi rád by som bol, aby sme to robili spolu, ale asi tomu musíme nechať čas. Niekedy keď je Lady vonku s kamarátkami, tak mi pošle správu, aby som sa vyčúral do vínového pohára, že dievčatá pijú biele víno, tak že si dáme spolu. Alebo keď sme boli v lete na prechádzke a veľmi mi trebalo cikať, tak mi Lady povedala, že to mám voľne pustiť do riflí. Bolo to veľmi krásne. Mojím snom je, aby mi Lady načúrala do cereálii, do polievky, do kávy, no zatiaľ je to vzdialená fantázia.

Ako to máte vy? Skúšali ste niekto niečo podobné?

2

Re: Moč ako elixír zamknutého vzťahu

Když na to přijde, Paní mě napojí přímo do úst

3

krásne napady

4

Tak to je paráda NovaCzech. Mna raz Lady celého pomočila, keď sa vrátila v noci z výjazdu. Asi o tretej nadránom mi prišla SMS, aby som čakal nahý v sprche. Keďže nahý som bol, tak som sa len presunul do kúpeľne. Asi po pol hodine som počul zámok. Lady rovno ako bola v čižmách a šatách nabehla do sprchy rozkročíla sa a povedala: pozri sa na mňa, otvor ústa a polykaj. Bolo to nazoaj nadherne, no odvtedy sa to už nezopakovalo. Bolo to asi pred 3 rokmi, už si veľmi nepamätám, ale zážitok to bol veľmi silný a krásny.