1

Téma: Hra na farmě Willcocks

S Davidem jsem chodila necelý rok. Byl to pohledný sportovec o trochu vyšší než já a sama sebe jsem nikdy za žádnou žirafu nepovažovala. Začali jsme spolu hned po maturitě a odjeli na Nový Zéland. Se svýma 54 kilama a 3 prsama jsem se svojí útlou postavou byla pro mnohé velice atraktivní. Pracovali jsme tam na jedné farmě, když jednou tam dorazila nějaká delegace asi majitelů farem v oblasti. Zrovna jsme měli odpolední pauzu, když ze stříbrného Range Roveru vystoupila asi nejhezčí bytost jakou jsem kdy viděla. V krátkých bílých minišatech obepínajících perfektní postavu, v lodičkách na vysokém podpatku tam stála blond na krátko střižená bohyně. Úsměv, který mi věnovala byl odzbrojující. Upravila si jediný pramínek delších vlasů, který ji šimral po tváři a lehounce mi pokynula rukou, abych za ní přišla.
Cítila jsem se trapně v těch ošoupaných lacláčích a bílém špinavém poloroztrhaném tričku, skrze které mi byla vidět celá podprsenka. Nechala mě dojít až k ní. Nezmohla jsem se ani na otázku. S přivřenýma očima, s hlavou mírně na stranu a lehkým úsměvem si mne prohlížela. Srdce mi bušilo.
"Ahoj, kdopak jsi?" angličtinu jsem tou dobou už vládla velmi obstojně, ale tohle byl ten případ prvního kontaktu, kdy mluvit je pandořina skříňka a když jí otevřete, už nic není jako před tím. Otočila jsem se na Davida, který zrovna odnášel bednu s granátovými jablky na valník. Bylo to zvláštní, ale měla jsem pocit jako bych ho podváděla.
"Ahoj, jsem Erika." "Víš Eriko, dnes pro Tebe přijede auto. Nedaleko odsud je Vila, kde se pořádá letní slavnost na počest úrody. Pakliže se rozhodneš přijít, stačí, aby sis oblékla šaty co budou připraveny u tebe na posteli." V hlavě se mi roztočil vír myšlenek a otázek. "Muži  mají dnes slavnost na farmě, takže se o svého hocha nemusíš bát. Pořádá ji pan Willcocks." Bylo to neuvěřitelné. Ona mi bezostyšně četla myšlenky.

Probudila jsem se jako mávnutím kouzelného proutku. Všude kolem byla tma. Pouze čichem jsem cítila přítomnost sterilního nemocničního prostředí. Všude na kůži jsem cítila latex. Byla jsem v kleče a stehny jsem objímala jakýsi válec, ani jsem se nezkoušela zvednout V kundičce jsem cítila tlak. Ruce mi visely ve vzduchu připoutané ale volné. Na hlavě jsem měla helmu, když tu se rozzářil display přede mnou." Dobré ráno dámy, vítejte v naší soutěži. Jak se můžete přesvědčit jakákoli snaha o uvolnění je marná a ublížily byste pouze samy sobě." Říkal do sluchátek příjemný ženský hlas.
Přede mnou se objevila spoutaná postava v podivném postroji sedící v kleče na polstrovaném stole s rukama zvednutýma do vzduchu celá v červeném na hlavě digitální helmu a evidentně žena. Na stejném stole před ní, ležela bílá postava zalitá do latexu a připoutaná ke stolu. Byl to muž. Jediné co neměl zahalené byl penis.
Následoval záběr shora na oválnou bílou místnost se šesti stoly rozestavěnými do pravidelné hvězdice na kterých byly červené sedící a bílé ležící postavy. Bylo to surrealistické a efektní a asi by se mi to strašně líbilo kdybych netušila, že jednou z těch postav jsem já a přede mnou leží David. V jedné z těch domněnek jsem se mýlila. "Je Vás šest a budete soutěžit mezi sebou. To před Vámi je přítel některé z Vás. Nic nevidí, nic necítí, nic neslyší. Je zbaven všech smyslů kromě doteku na tom jediném místě. Vaším  úkolem není nic jiného než přinutit ho zmáčknout červené tlačítko co má v ruce. Před startem soutěže byli instruováni, že jeho stisknutím bude JEHO přítelkyně vyřazena ze soutěže a odsouzena k orgastickému mučení po celou dobu konání. Ovšem to není tak zcela pravda. Pouze to aktivuje zařízení na vašich mušličkách, a zkrátí se gumové lamely, které Vám umožňují honění penisu před Vámi a tím se dráždění pochopitelně stane obtížnějším. Je to jediný způsob jak pozastavit zařízení na kterém sedíte. Vtip je v tom, že se nevypne dokud celá soutěž neskončí.
Na displeji se ukázalo schéma přístroje a jak funguje. Skleněná trubička neustále pod vibracemi nepravidelně nasává poštěváček a umělý nafukovací penis neustále vjíždí a zajíždí do pochvy přičemž na vnitřní straně malý výstupek masíruje bod G. Poštěváček i bod G je vystaven lehkým elektrošokům.
Následovalo instruktážní video z prostředí džungle, kdy pohledná dívka v řemínkovém postroji byla nedobrovolně nasunuta na přístrojový penis a na vhrnuté kapucce poštěváčku přisátá elektrodová trubička. "Ten chlapec před ní je její přítel. Pro názornost pouze ukážeme jak rychle dívka pochopí co má udělat. Vy jste ve výhodě, protože nemáte zpočátku vše nastaveno na maximum." Dívka se lehce nadzvedávala do rytmu vzdouvajícího se penisu. Ruce v poutech zkusila dát k přítelovu penisu a kupodivu to šlo a dokonce se mohla předklonit. Evidentně to bylo navrženo tak aby se dívka sedící na přístroji mohla pusou a rukama věnovat penisu před ní ale nic víc.  Začala ho jemně hladit a kouřit. Vpravo na displeji se ukázala klesající intenzita výkonu zařízení. Pochopila, že čím více ho bude obšťastňovat, tím méně ji bude přístroj dráždit. Netrvalo to dlouho a její přítel se prohnul. Z penisu vytryskla dávka spermatu přímo dívce do obličeje. Ta na moment přestala honit jak byla v šoku a trochu se zakuckala, ale nemilosrdný přístroj jí týral . Za malou chvíli se prohýbala v extázi předrážděnosti. Pochopila že jediné co musí je pokračovat na přítelově ocase a tak se předklonila a rukama od lepivé šťávy pokračovala v dráždění. Muž začal valit oči a přes roubík prosit o pomoc, ale ona jej i přes ochablost neustále velmi silně dráždila dál. On stiskl červené tlačítko a ruce se jí roztáhly od sebe takže penis pustila. Ona ale dál používala ústa a k  jeho překvapení se gumové lamely natáhly a dívka v postroji pokračovala. On řval bolestí, ona kňučela strachem, že nebude mít dost sil aby penis udržela v pohybu. Náhle se video rozplynulo a já se vzrušená na maximum nemohla soustředit. V uších zněl tlukot srdce. Bože doufám, že David vydrží co nejdéle.
"Jak jste z tohoto videa určitě pochopily, je jen na vaší vůli a odhodlání vyhrát. Na levé ruce máte také brzdný systém. Pakliže se ho dotknete dráždění přestane přesně na 2 minuty. Budete vyřazeny ze soutěže. Čím dříve se pustíte do penisu před sebou tím více stoupne vaše šance na výhru. Je snadné si spočítat, že dívce které první selže přítel se bude vést nejhůř a tím vzrostou vaše šance. Co myslíte jak Vás miluje? Vydrží Vaše laskání? A je ta socha před Vámi skutečně váš přítel?
Bylo to děsivé a vzrušující zároveň. Horečně jsem přemýšlela jak z toho ven ale nic mě nenapadalo. Šest červených postav efektně zabíraných několika kamerami najednou se tyčilo nad šesti penisy. Poznala jsem čí je Davidovo, i když musím říct, že pořadatel vybral všechny přibližně stejné. Muži byli připoutání opravdu důkladně. Nemohli se hnout ani o píď. Ruce nad hlavami drželi jedinou jejich domnělou záchranu, červený knoflík.
Bylo zvláštní, že se hlas věnoval pouze výhře jedné z nás. A jaké výhře? Tím že jsme měly nasazené masky jsme sice mohli mluvit a dokonce křičet, ale vzhledem ke sluchátkům hluboko v uších jsme slyšeli pouze ten hlas a napínavou pronikavou hudbu. Takže pusa se nám v následujících chvílích hodila pouze k jednomu. Bylo zvláštní že přesto, že jsme měli být během několika sekund znásilňované, tak ani jedna z červených postav nepropadla panice. Všechny tam byly jak vytesané do kamene. Lesklý upnutý latex na krásných tělech a v místech pohlaví stroj na utrpení. Jedna kamera dokonce našla místo pod poštěváčkem které bylo úplně mokré. Asi jsem to byla já.
Na displeji se objevila trojka a penis v mé vagíně lehce zavrněl. Dvojka, jednička. Pouta na rukou se od stropu uvolnila a já vystartovala dopředu na ochablý penis. Dráždila jsem ho rukama a plivala na něj, aby byl co nejvlhčí. Lízala jsem koule. Cucala žalud co nejhltavěji a honila ten kus ptáka jak nejrychleji to šlo. Přede mnou se měnily kamery, jakoby někdo vybíral v jaké fázi soutěže se kdo nachází. Tuto párty určitě někdo režíroval. Jedné z nás se již podařilo celkem velkého samce ztopořit tak, aby šla práce lépe. Můj šampion byl stále na půl ochablý. Na dalším střihu byl někdo s obrovsky nalitým žaludem, to nemůže vydržet dlouho. A vzápětí se ukázalo naprosto šílené úsilí jedné z nás, která asi pochopila, že její šance dostávají značné trhliny.  Jenže dokud se přístroj nezapnul, tak jsme jen mohly tušit co nás čeká. Postavy ležící na zádech postupně začaly hlouběji a hlouběji oddychovat. Já jsem si se štěstím uvědomila, že ten den co nás odvedli jsem to Davidovi dělala třikrát.
Byla jsem v tom docela zručná. Zatím jsem do krku až po kořen dostala každého svého přítele, i když jich moc nebylo a trápení s dávením jsem jednoduše odstranila tréninkem. Uměla jsem i lízat koule během zásunu. Když jsem to chtěla mít rychle za sebou tak jsem se přisála na žalud a oběma rukama škrtila proti sobě nahoru dolu. Většinou se kluci udělali během pár minut. Nejraději jsem měla, když jsem ho spoutala a dovedla pod vrchol. Tam jsem ho pak olizovala pod korunkou žaludu a šimrala bříškem prstu krouživými pohyby tak dlouho dokud nezačal škemrat. Musel mě buď udělat pusou a nebo stačil roubík a další půlhodina mohla začít. Potom leckdy stříkal až na strop. Sperma jsem polykala jen zřídka a to jen s džusem.
Můj šampion byl už taky docela zahřátý. Věděla jsem, že víc jak tři minuty nevydrží. Dá se to poznat podle lesknoucího se žaludu. Když je úplně vyhlazený a naběhlý krví tak je to blízko.  To pak stačí jednou rukou udržovat honění, do druhé si hodně, hodně plivnout  ruku otočit malíčkem nahoru a udělat jakousi korunku. Spojit palec a prostředníček a jen kroutit zápěstím okolo žaludu.
Na obrazovce přede mnou se objevil penis a nějaká moc šikovná postavička právě přisávala na žalud. Chlapík se začal zmítat v křeči. Sperma mizelo uvnitř plných rtů. Pak se hlavička zvedla a ruce nepřestávali v pohybu. Prý je to pro chlapy to nejstrašnější mučení na světě. Soudě podle napínajících se svalů bych tomu i věřila. Stůl se začal hýbat ze strany na stranu, ale byl příliš silně ukotvený, než aby tu potvůrku shodil. Bylo vidět na displeji záběr na jeho ruce jak se vzpírají a najednou to zmáčkl. Jedna z nás to začala mít těžší. Byla jsem hodně vzrušená, cítila jsem vlhko mezi nohama i lehce nasátý poštěváček. Je to tady. Pravá soutěž začala. Záběr na jinou soutěžící poodkryl útrapy, které asi čekají na každou z nás. Na chvíli přestala v práci a jako by jí blesk uhodil do podbřišku. Ruce  se jí roztrhly od sebe. Rychle se vzpamatovala, napjala prsní svaly sepjala ruce a pokračovala o to usilovněji. Bylo na ní znát, že je to o dost těžší.
I já jsem použila svých největších triků, abych toho nebožáka pod sebou i s jeho přítelkyní odsoudila k mučení. Netrvalo dlouho a jemně slaná teplá chuť mi zalila ústa. Nebylo to špatné, ale já se musela soustředit na to, aby to mačkal co nejvíce za sebou. Každou minutu se totiž tlak v lamelách zvýší, takže ruce již nejdou spojit tak dobře.. Nakonec jeho trýznitelka nebude schopná pokračovat v práci. Zmáčkne tlačítko a ubude soupeřka.
Tělo pode mnou se začalo zmítat. Záběr kamery na latexem zakrytý obličej prozrazoval muka, která můj sameček prožíval. Rychlé nádechy a výdechy, hlava se zmítala ze strany na stranu. Určitě řval. Na displeji se znázornila grafika s tím jak si kdo stojí. Stoly 2,3,6 už byly v mučícím režimu. Z toho jsem usoudila, že jsem jedno z těch čísel. K mému úžasu byla znázorněna i tepová frekvence. Bylo úžasné se dívat, jak jedné z nás náhle vyletěla na 130. Cukající se figurka v červeném už byla naprosto vyčerpaná a nemohla již ani spojit ruce k sobě, aby zmáčkla knoflík pro dvouminutovou pauzu. S vypětím všech sil se natáhla a dokázala se byť jen na chvíli osvobodit. Celkem rychle se přidávaly i další červené nešťastnice. Všude bylo sperma a tlumené sténání mužů  prolínal skřehot mučených žen.
K mému zděšení se vzápětí aktivoval i můj odporový systém a dráždění se změnilo v muka. Ruce k sobě ještě dát šly, a tlak na chvíli polevil, ale já tušila že malér přijde brzy. Naštěstí jsem si uvědomila, že kolabují takřka všichni najednou a bude to spíše otázka vůle. Moje předrážděnost už byla takřka nesnesitelná ale mlhavě jsem viděla, že už fungují pouze dvě červené figurky a tou jednou jsem byla já. Ruce jsem měla v bolestech protože už nešly dát k sobě a jediný způsob jak udržet dráždění mojí buchtičky na pokraji snesitelného, bylo kouřit světovou ligu. Sperma jsem cítila v každém zákoutí úst, ale bylo mi to jedno. Teď se nedalo přestat.
Probudila jsem se na saténové loži pod palmovým baldachýnem v nádherném bílostuhovém postroji. Buchtička mne bolela, ale nemohla jsem si na ní sáhnout. Byla zamknutá v moderní adaptaci na středověký pás cudnosti. S položenou hlavou na polštáři a rukou přes slzející oči jsem si uvědomovala v jaké šlamastice jsem se ocitla. Zpěv racků a mořský vítr, ale jako by mi říkal, že to ještě není ani začátek.
Stín mi zakryl slunce a já z pod ruky uviděla, železnou klícku na stuhách, kterak obepíná boky opáleného muže. "Spala jsi dva dny."...

2

Re: Hra na farmě Willcocks

Moc pěkné.

3

pevne verím v pokračovanie smile

4

Tak to je pecka ))))

5

Paráda