1

Téma: Absolutní cudnost

Zdravím všechny

Mám k vám všem zásadní otázku. Ale popořadě.

Jmenuju se Mike a je mi 28 let. S partnerkou (je o dva roky mladší než já) už spolu žijeme šest let. Poznali jsme se na vysoké a první tři roky byly pořádná jízda plná sexu. Pak moje láska přišla s tím, že náš vztah je jen o sexu. Něco na tom bylo. Jsme v podstatě vanilkáři co občas rádi praktikovali něco ostřejšího z BDSM nebo DDLG, ale jinak to byla celkem klasika. A kromě sexu jsme byli spíše spolubydlící než plnohodnotný pár. Proto se rozhodla, že stravíme nějaký čas cudně a já dostal svoji první klícku (a vzápětí ještě dvě, protože trvalo najít nějakou která by nedělala otlaky). To ale věc moc neposunulo, protože já se na ní pak nepřestal lepit, vískat jí, líbat jí a samozřejmě na v posteli jsem na jazyku žádnou klícku neměl. Takže asi po dvou měsících jsme se rozhodli, že začne pás nosit i ona. A zabralo to. Když jsme po sobě nemohli pořád lést, stali se z nás skvělí přátelé, které spojuje veliká láska. A když už jsme večer šli do postele, hezky jsme se k sobě přitulili a usnuli, milujíce se jako nikdy. A po třech letech, pokud před spaním slyšíme, že sousedi vedle řádí, jen se usmějeme a užíváme si, jak máme krásný vztah, bez toho aby nás to neustále strhávalo k tomu samému, přitulíme se a usneme.

A teď se dostávám k zásadní otázce. Zní to sice jako idila, ale nosit klec má přece jen svoje a hlavně partnerka má s nošením kovového pásu spoustu mrzutostí. Moje láska proto před pár dny přišla s nápadem, který nám už několik dní nedá spát. Přišla s možností navštívit plastického chirurga. Ona by si nechala odstranit klitoris a já varlata. To první zní možná děsivě, ale v africe je toto prováděno milionům žen. Byly bychom potom absolutně cudní. Oba o tom vážně uvažujem. Oba jsme sex milovali, ale to žít v "nucené" cudnosti milujeme ještě víc. A nemuseli bychom nosit ty aparatury. Jaký je váš názor? Máme do toho jít?

2

Re: Absolutní cudnost

Pěkná blbost

3

Souhlas. To jako nikdy nechcete deti, ze se nechas vykastrovat? Navic myslim, ze by ti to ani zadny doktor neudelal. Cudnost je jedna vec, ale toto s tim nema nic spolecneho.

4

Nemyslím že je to to pravé řešení cudnosti nějak my tam chybí to že to vydržím a ne že nemůžu? Třeba to cítíte jinak nevím.

5

To je šílená blbost obecně, a ve vašem věku ještě víc.
Nastuduj si, co s člověkem udělá kastrace, jak hrozně tě změní.
Za rok, za dva, půjdete od sebe, a budete toho zmrzačení do smrti litovat.

6

Ahoj, rozmyslel bych si to... Jedná se o nevratné kroky.
Klícku, pás - můřeš sundat, tohle je navždy.

Ale chci především poukázat na rozdíly. Není to vyvážené.
Ona - odstraňuje "centrum rozkoše", jedno z center rozkoše. Může mít děti, vaječníky sloužící k reprodukci, dál produkují vajíčka i hormony, ...
Ty - odstraňuješ orgány reprodukce, už nikdy nemůžeš mít potomky, změní se Ti totálně hormonální rovnováha v těle...

Aby to bylo přibližně vyrovnané, tak by mělo jít spíš žalud vs. klitoris, případně vaječníky vs. varlata.

Tedy ani do jednoho bych já nešel, kam by se ztratila ta radost z cudnosti? To těšení se, až mne Paní příště odemkne a nechá chvilku běhat na volno. Ale motivace na cudnosti má každý trochu jiné. Pro mne je každé zamčení obnovou přísahy věrnosti mé životní lásce (a Paní) a o to nechci přijít.

7

Jasně, souhlas s Medvídkem, ale hlavně, pro boha, cudnost v našem podání je hra, kdežto Mike400 píše o zmrzačení. Navíc úplně nepromyšleném. Viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Kastrace

Malý výcuc: Asi 25–32 % kastrátů má astenické a depresivní dysforické příznaky, pocity méněcennosti, izolovanosti, podrážděnosti a životního ztroskotání, objevují se i potíže se soustředěním pozornosti, psychická traumatizace z operačního defektu na genitáliích nebo zvýšená paranoidnost.

8

ohledně absolutní cudnosti u žen jsem někde našla možnost sešití pysků nebo jen umístění pirsingů.
jaký na to máte názor

9

Na webu je dost videí, jak mají ženy buďto sešité stydké pysky nebo je mají spojené několika piercingovými kroužky nad sebou. Vypadá to moc přitažlivě, chtěl jsem to udělat i přitelkyni, ale zatim na to sbírá odvahu. U pánů stači sešít předkožku silonovým vláknem nebo propíchnout předkožku proti sobě a vložit pircingový kroužek nebo tyčinku. Když je šití nebo propichnuti co nejblíž k tělu, tak tohle spolehlivě zabrání  erekci. Je to jednoduché a zcela spolehlivé, dělali to už staři Řekové. Dokud se nedaly koupit klicky nebo pásy cudnosti, tak jsem byl takhle zajištěný proti masturbaci řadu let, teď  to přítelkyně  střidá podle nálady.

10

Pavle, můžeš prosím přesněji popsat, o jaký zákrok (u mužů) jde? Uvítal bych i nějaké odkazy na zdroje. Zajímá mne to enormně.
Díky předem za reakci, klidně i soukromě.

11

Ad: ohledně absolutní cudnosti u žen jsem někde našla možnost sešití pysků nebo jen umístění pirsingů.
jaký na to máte názor

1) Zabrání to zasouvání
2) Milionkrát zvýší riziko infekce
3) Co s prevencí na gyndě?
4) Pořád bude možné se udělat vibrátorem

12

Teď ještě tu o Červené Karkulce... :-D

13

Mike400:
1. Kastrace tě nejspíš zbaví vedle možnosti se uspokojit i touhy po partnerce, a o to nejspíš nechceš. Pokud bys to myslel vážně a chtěl si značně znesnadnit vyvrcholení, ale udržet touhu, lepší by byla penektomie (nulifikace). Nejspíš by ti stejně nějaké ty cestičky jak se (si to) udělat zbyly, jen by to nešlo tak snadno. Ono to jde i v PC a kdo tvrdí že ne tak podle mě lže.
2. Žena nemá k aktivaci sexuálního vzrušení jen klitoris, takže chtěla-li by se opravdu takové možnosti zbavit, nejspíš by si musela nechat udělat infibulaci. Mnohé africké národy tohle opravdu pořád v rámci zachování národního koloritu praktikují.
Patříte-li tedy do party extrémních modifikátorů svých těl (a že takových na světě je!), s chutí do toho, vaši lásku to jistě posílí.

14

Nedalo mi to a hledal jsem nějaké ilustrace toho, co by si Mike400 a jeho partnerka přáli... O penektomii jsem nic pěkného nenašel, o infibulaci jsou toho spousty, například https://www.health.nsw.gov.au/kidsfamil … rt-web.pdf. Asi se mužská nulifikace oproti od infibulaci moc nevyskytuje, takže Mike400, budeš zařazen mezi průkopníky!

15

Díky za názory