1

Téma: Vzkříšení vztahu z popela

Příběh, který se chystám vyprávět, je alternativním vyústěním skutečných událostí, které se staly před několika lety. Odehrává se chvíli po mém rozchodu se Slečnou H. Se slečnou H jsme spolu chodili během mého studia na střední škole. Zažili jsme spolu spoustu krásných chvil, ale také spoustu chvil plných hádek, křiku a smutku a zvláště ke konci vztahu převažovala ta druhá kategorie. V osmnácti letech jsem odmaturoval a našel jsem si svůj byt a práci. Slečna H (17 let), stále na škole, se nastěhovala ke mně, brzy poté jsme se rozešli. Později v mém vyprávění se bude také lehce rozvíjet má sexuální touha, která nemusí všem být pochuti, ale je pro mě natolik důležitá, že jí musím zahrnout do vyprávění a to je má láska ke kakání a prdění krásných žen. Příběh začíná při našem setkání, pár týdnů po rozchodu. Od tohoto setkání jsou další události smyšlené, avšak nejsou úplně nereálné. Budu se snažit vše vystihnout autenticky a jak by se situace vyvíjela, kdybych na našem porozchodovém setkání přišel s návrhem, který brzy napíši. Ještě na začátek, aby čtenář měl představu krátce popíši vzhled, jak můj v té době, tak slečny H. Slečna H byla štíhlá poměrně vysoká brunetka, s hnědýma očima a velkými smyslnými rty. Já jsem zase blond, modré oči. V době příběhu lehce pohublý a vysoký, bez pěti centimetrů, dva metry. To je vše k mé předmluvě, užijte si prosím můj příběh:

Se Slečnou H jsme se sešli, možná abychom spolu měli naposledy sex. Věděli jsme, že se vztahem je konec. Byl mezi námi zvláštní distanc, moc jsme nemluvili a oba jsme se dívali smutně do prázdna. Po chvilce jsem sebral odvahy a přerušil jsem ticho. Nebudu se vracet k celému našemu rozhovoru, ale nabídl jsem jí, že i když spolu nebudeme. Může mě sexuálně vlastnit, zamknout můj penis, abych byl závislý jen na ní. Nejdříve nesouhlasila, bála se, že bych si jí tím jenom přivázal zase k sobě, ale když jsem pokračoval, že sama by si mohla dělat úplně co chce, klidně spát s jinými a já bych tu pro ní byl a poslušně čekal, když zrovna by ona chtěla, že by mě nemusela nikdy odemykat, pokud by nechtěla, tak nakonec souhlasila, tohle pro ní začalo být také vzrušující.

Brzy na to, jsme pořídili klícku a znovu se setkali, přijela ke mně, jenom nasadila klícku, vzala si oba klíče a jela za kamarádkama. Byla na mě stále naštvaná a tak chtěla, abych to měl těžké a zároveň se mnou ani čas trávit nechtěla. První dny v klícce byly peklo a to nemluvím o prvních nocích, kdy jsem toho moc nenaspal. Samozřejmě jsem jí o svém trápení stále psal, toužil jsem po ní. Odpovídala mi zřídka a většinou mě jenom krátce odbila, že si to zasloužím a že mi tohle všechno přeje.

Dlouhý týden uplynul, než znovu za mnou přijela. Byl jsem zvyklý na každodení ejakulaci, často víckrát než jednou a tak si jistě čtenář dovede představit, jak ztrápený a nadržený jsem byl. Přišla za mnou s tím, že by chtěla akorát vylízat, ale že nejdřív jde použít můj záchod, že potřebuje kakat. Dříve jsem párkrát byl vedle ní, když vykonávala svojí velkou potřebu, ale tentokrát mi řekla, že si to nezasloužím, aby se kvůli mně takhle snažila a ať počkám před zavřenými dveřmi. Penis se mi bolestivě snažil v kleci postavit zatímco jsem na ní čekal, nadržeností jsem doslva kňučel před dveřmi a poslouchal, jak si občas nahlas prdla, nebo jak její hovínko spadlo do toalety. Prosil jsem, aby mě pustila za ní a prosil jsem, abych jí mohl ošukat a ona se mi přes dveře jen smála. Pak začala povídat:
„Tvé klíčky s sebou ani nemám, takže na svůj orgasmus zapomeň. Každopádně jsem ráda za tvůj nápad s pásem cudnosti. Vychovám si tě, ty tu pro mě vždycky budeš a já když budu mít chuť, tak si s tebou občas prohraju. Teď jsem si to dělala každý den a často jsem myslela na to, jak ty nemůžeš. Líbí se mi ten pocit. Dobrý je, že vím, že s tímhle na pindíkovi si stejně holku ani nemůžeš najít. Budeš tu prostě pro mě. Podle tvého zoufalého kňučení a těch zpráv, které jsi mi psal, tak vidím, co s tebou nošení klícky udělalo za týden. Co myslíš, jak na tom budeš, až to budeš mít na sobě měsíc? Zatím jsem s nikým jiným od našeho rozchodu nic neměla, ale počítej s tím, že se budu chtít ještě bavit.“
Zoufale jsem byl nalepený na dveře, slyšel jsem, jak trhá toaletní papír. Pak otevřela dveře a pozvala mě k sobě. Než jsem vešel tak spláchla a zůstala sedět na míse:
„Zatím si ještě nezasloužíš vidět, co jsem vykakala, ale pojď klekni si a opři se mi hlavou o klín!“

2

Re: Vzkříšení vztahu z popela

Udělal jsem, co mi řekla a Slečna H mi začala chodidlem přejíždět po klícce s nateklým penisem.Pak mi přikázala, abych jí začal lízat. Měl jsem hlavu u její vagíny, těsně nad mísou, kde před chvíli vykonala svou potřebu. Všude byl cítít její pach, krásný pach, za který se žena běžně stydí a sdílí ho jen s opravdu nejvyvolěnějšími. Varlata a penis mě bolely, nadržením jsem myslel, že zešílím. Lízal jsem nejlépe, jak jsem dovedl a mým uším lahodily její blažené vzlyky. Pak vstala, řekla, že už jsem si svojí úchylnosti užil dostatečně a teď, že chce lízat v pohodlí postele. Přešli jsme do ložnice, lehla si a já pokračoval v lízání dokud neměla dost. Pak chtěla chvilku prstit. Během celého tohoto aktu jsem trochu vytekl, jak se má klícka dotýkala postele během lízání.Mé vytečení mělo za následek tři věci, trochu mi to ulevilo od extrémní nadrženosti, ale na druhou stranu, už jsem tolik necítil, tu všemocnou naplňující odevzdanost, tím jak ubylo mé vzrušení, ale hlavní věc – Slečna H si toho všimla a vypadala trochu zklamaně, prý tohle v plánu nebylo a uvidí, jak s tím naloží, pak se zvedla a odjela.

Po těchto událostech jsem Slečnu H neviděl asi dva týdny. Můj život se trochu změnil, na klícku jsem si pomalu zvykal, už mě tolik netlačila a v noci nebudila. Zvykl jsem si i, že si například musím dávat pozor na to, kde jdu čůrat a celkově, abych se ve společnosti neprozradil. Jak jsem byl stále nadržený, tak mě vzrušoval pohled na cokoliv erotického a nebo i pohled na pěknou holku, jsem vnímal úplně jinak než dřív. Zároveň jsem měl mysl jenom pro Slečnu H. A navíc se zamknutým penisem bych se randit přes stud ani neodvážil. Pravda, můj sociální život trochu strádal a mimo práci jsem byl hlavně sám. Kamarádi si mysleli, že se Slečnou H už nijak nejsem a já jim svojí novou situaci úplně nechtěl líčit. Se Slečnou H jsem si psal a trávil jsem tak hodně svého volného času. Ještě jak jsem jí neviděl, tak se pro mě stávala takovou nedosažitelnou bohyní a to se jí líbilo.  I dřív, během našeho vztahu si ráda se mnou hrála a teasovala mě, takže jí i tohle naplňovalo. Myslím, že skoro pokaždé, když šla na velkou, tak mi to zmínila do zprávy, což mělo za účinek, že se mi okamžitě penis začal zařezávat do klícky. Ráda mě také škádlila tím, že mi psala o své masturbaci. A což mě potěšilo, také zmínila, že myslí na to, když jsme spolu dříve souložili. Během našeho psaní jsme se zase začali sbližovat, tentokrá jinak než dřív, kdy nebyly naše role jasně stanové. Tentokrát ona byla ta co to vedla a já to musel respektovat, což i díky klícce, bylo velice přirozené. Často jsem jí prosil, aby za mnou přijela, ale na to mi vždy řekla, že to určí ona, kdy nastane čas, abych jí mohl vidět.

Po dvanácti dnech od našeho posledního setkání mi přišla zpráva, ať koupím víno, uklidím si doma, že mě zítra navštíví. Rozbušilo se mi srdce, moje bohyně přijede za mnou!

3

Tohle je konec první části. Doufám, že povídka někoho zaujala, je to příběh, který se mi formoval v hlavě už velmi dlouho a jsem rád, že ho s vámi všemi mohu sdílet. Pokud by byl zájem o pokračování, budu jedině rád, mám to v hlavě dále vymyšlené. Pokud byste někdo měl nějaké dotazy, rád je zodpovím!

4

Moc pěkné. Určitě pokračuj.

5

ČÁST DRUHÁ

Setkali jsme se. Byl pátek a na Slečně H bylo vidět, že je v dobré náladě. Od začátku se chovala flirtovně a slíbila mi, že dneska se dočkám něčeho i já. Otevřeli jsme víno a první chtěla lízat, říkala, že není zvyklá být takhle dlouho bez sexu a masturbace už jí tolik nestačí. Ach, kdybych já mohl alespoň masturbovat, co bych za to dal. Až byla s výsledkem spokojená, tak mi řekla, abych napustil vanu. Chtěla, abych jí celou umyl s takovou péčí, jakou si její krásné tělo zaslouží. S láskou jsem se dotýkal všech jejich částí a jemně jí při mytí masíroval. Zdálo se, že je s mým snažením  spokojená a řekla, ať tu na ní počkám. Zachvilku přišla zpátky za mnou i s klíčkem:
„Myslím, že je čas, abychom tvého pindíka vypustili na čas z klícky, co říkáš zlato? Sundám ti klícku ve vaně, abychom ti tvého ptáčka nejdřív umyli od pobytu za zámkem.“
Byl jsem nadšený. Sklenice vypitého vína ještě umocňovala mé blahostné pocity, když klíček zajel do zámku k mému penisu.  Slečna H mi ho vytáhla a začala mi penis mydlit a přejíždět po něm oběma rukama. Bylo to skvělé. Myslel jsem na to, jak jí ošukám a v tom – stačilo ani ne třicet sekund a veškeré nahromaděné semeno ze mě začalo cákat. Podívala se na mě naštvaně a pustila můj penis:
„Ok, jak chceš. Chtěla jsem prcat. Kolik jsi vydržel, pár sekund? Fakt asi chceš, abych si našla někoho na sex, co?“
S těmito slovy mi začala zase nandávat klícku, začal jsem se omlouvat, že to nešlo vydržet po takové době. Sliboval jsem, že zachvilku budu schopen se s ní vyspat, že toho mám v sobě tolik, že můžeme mrdat celý večer, že jí to vše vynahradím. Viděla, že mi je to opravdu líto a trochu se udobřila. Dala mi klícku na penis a řekla, ať jdu uvařit nějaké jídlo, že má hlad, budeme pít víno a uvidíme co dál. Vařil jsem v kuchyni zatímco ona ležela v ložnici v mé posteli, pak jsem spolu povečeřeli. Chutnalo jí. Pili jsme dále víno a měli se k sobě stále blíž, líbali jsme se, hladili. Sundala mi klícku a povídá:
„Sereš mě, ale hrozně tě chci, svůj trest dostaneš jindy. Oprcej mě zezadu tvrdě, tak jak dřív...“
Bylo to skvělé. Stále jsem byl poměrně rychle hotový, ale Slečna H byla s mým výkonem spokojená. Mazlili jsme se po sexu, nechala mě bez klícky. Cítil jsem, jako by to bylo zase jako dřív. Dopili jsme víno a usnuli jsme schoulený k sobě. Bylo zvláštní spát skoro po měsíci znovu dole na volno.

Ráno jsem se probudil nadržený jako obvykle a chtěl jsem Slečnu H zase šukat. Jenže tohle už ona neměla v plánu, chtěla mi znovu nasadit klícku a abych šel připravit snídani a namasíroval jí. Jak jsem byl teď bez klícky a měl předešlý den dva orgasmy, tak jsem nebyl úplně v poslušné náladě a začal jsem odmlouvat a trochu jsme se chytli, což Slečnu H dost vytočilo:
„Tak už stačí, byla jsem na tebe hodná a ty se mi takhle odvděčíš? Vracíš se do starých kolejí? Hele, víš, že ti taky mohu nasadit klícku a vysrat se na tebe, nechat tě zamknutýho a už se ti nikdy neozvat? Vím, že po mě toužíš, tak se podle toho začni chovat a buď poslušnej! Nikdo pro tebe nebude dělat tolik, kolik jsem dělala já. Kolik holek myslíš, že před tebou budou srát, jenom aby tě to uspokojilo, hm?“
Neměl jsem náladu a trochu jsem se s ní hádal. Během toho, co jsem něco říkal ke mně přišla, stáhla mi dolů trenky, řekla mi, ať držím hubu a začala mi nasazovat klícku. Už už jsem chtěl protestovat, ale naštěstí jsem se včas zastavil a tak jsem jenom poslušně stál a čekal, až skončí. Jakmile jsem měl penis zabezpečený pod zámkem tak mě párkrát plácla po zadku a řekla mi, že je to se mnou špatný, ale že věří, že pod pevnou rukou půjdu převychovat. Řekla mi, ať si jdu kleknout do kouta a přemýšlím o svém chování, byl jsem stále trochu nerudný, ale klícka a tón, jakým na mě Slečna H mluvila mi připomnělo mé místo, takže jsem jí bez řečí poslechl a trochu uraženě jsem klečel v koutě. Klečel jsem dokud se nenasnídala a neumyla. Pak se oblékla a přišla za mnou:
„Už půjdu, budeš tu klečet, dokud se za mnou nezavřou dveře. Původně jsem ti chtěla udělat radost a vykadit se u tebe, i se mi docela chce, ale za to tvoje chování to radši vydržím a půjdu až doma. Nepiš mi, dokud se ti neozvu sama, takhle hodná, jako jsem byla včera moc už nebudu, nesvědčí ti to a docelas to posral. Budeme muset udělat nějaké opatření, brzy na viděnou.“
S těmito slovy odešla a nechala mě samotného.

Měl jsem z návštěvy Slečny H rozpolcené pocity, bylo mi trochu smutno, jak návštěva dopadla. Chtěl jsem jí napsat a omluvit se, ale věděl jsem, že mi to zakázala. A největší strach jsem měl z toho, že by mě mohla opravdu nechat zamknutého a už se mi neozvat.

Po třech dnech mi napsala, že přijede. Víc nenapsala. V podvečer jsme se sešli, vypadala úžasně. Měla na sobě lesklé koženkové legíny a černé tílko. Jen co jsem ji viděl, tak se mi začal penis bolestivě snažit o erekci. Bylo vidět, že chtěla, aby mě co nejvíc přitahovala. Začala povídat velmi rázným, ale zároveň hravým tónem:

„Dneska to bude zábava. dělej přesně, co ti řeknu. První se svlékni úplně do naha a lehni si na záda na postel. Přivážu si tě.“
Udělal jsem, co po mně chtěla, byl jsem hrozně nadržený a těšil se, co přijde dál. Přivázala mi velmi pevně každou mou končetinu k rohům postele, takže jsem před ní ležel roztažený a nemohl se vůbec hýbat. Sama zůstala oblečená v jejím slušivém oblečku, posadila se k mému rozkroku a začala prsty lehcepřejíždět po mé klícce. Přes uzavřenou konstrukci klícky jsem dotyky sotva cítil, což bylo frustrující. Začal jsem sebou škubat v provazech a Slečna H mi bolestivě zmáčkla varlata a řekla, abych se uklidnil. Přesedla si vedle mého obličeje a začala povídat:
„Dneska uděláme několik důležitých opatření, spojených s tvou výchovou. Možná se ti některé mé nápady nebudou zpočátku líbit a přesně kvůli tomu jsem si tě svázala, času máme dost a dokud neuděláme vše, co je třeba, tak tu budeš přivázaný,“ začal jsem se upřímně bát, co mě čeká. Slečna H viděla můj vyděšený pohled a tak se vrátila k mému zamčenému penisu a začala mi ho rukou třít. Pokračovala:
„První věc, ta bude asi jednodušší, chci klíče od tvýho bytu, abych sem mohla chodit, jak se mi bude chtít,“ to neznělo zatím tak hrozně.
„Každopádně nemusím sem přijít jenom sama, když bych chtěla s někým něco mít, tak si říkám, že je tohle ideální místo, kde si zaprcat. Víš, že bydlím stále u rodičů a tam si frajery vodit nechci a vlastně ani moc nemůžu...“ Tohle pro mě byl šok, vím, že mě chtěla potrestat a že o tom, že bude moct spát s jinými jsme se už bavili, ale takhle tím být přímo konfrontován a ještě slyšet, že to bude v mém vlastním bytě? Začal jsem protestovat, ale Slečna H mi začala oblizovat penis přes klícku a začala si můj zamčený penis strkat do pusy. Bylo to hrozně vzrušující a mučivý zároveň, ztratil jsem  slova. Zeptala se mě, jestli teda souhlasím. Začal jsem prosit, že tohle ne a Slečna H začala odemykat klícku, chtěl jsem, aby pokračovala a tak jsem řekl, že souhlasím. Klícku zase zamknula, řekla, že tohle chtěla slyšet a šla si vzít z věšáku mé náhradní klíče. Ptal jsem se, jestli má někoho konkrétního na mysli, s kým chce spát. Na což mi akorát odpověděla, že pár nápadníků by se našlo, ale že to teď rozebírat nebudeme. Hrála si s mojí nadržeností, letmo se dotýkala mého penisu a zlověstně se u toho usmívala, pak přišla s druhým požadavkem:
„Dáš mi přístup ke svému facebooku a je ti budu pravidelně procházet tvé zprávy, chci tě mít úplně pod kontrolou. Také změníme záložní email u tvého účtu na můj, aby sis nemohl obnovit heslo. Neboj, pokud nebudeš dělat blbosti a balit třeba holky, tak do tvýho profilu nebudu zasahovat. Ale počítej s tím, že všechno vidím...“
Začal jsem prosit, že tohle ne, že tohle už je moc. Řekla mi, že mě chápe a přesně proto, mě svázala tak pevně, abych si to mohl v klidu rozmýšlet, že dokud nebude po jejím, tak se odsud nehnu a klidně mě tu nechá takhle i víc dnů a její jedno, že musím zítra do práce. Začal jsem trochu vzlikat, načež si ke mně lehla, začala mě objímat a pusinkovat. Že je to vše v pořádku, že to se mnou mysllí dobře, a že se budeme mít oba dobře, když si mě takhle vychová, že to dělá pro nás oba, že až si mě vycvičí, tak spolu zase budeme moc být jako pár a já budu ten nejpozornější a nejvychovanější přítel a oba budeme šťastní a bude úplně jiný vztah, než jsme zažili. Držela mě za klícku a jemně mě hladila. Po nějaké chvíli jsem souhlasil, moc jsem jí chtěl. Změnila mi nakonec i heslo k mailu a ke vše ostatním účtům, všude nastavila heslo: MajetekSlecnyH a jako záložní mail pro obnovu dala svůj, abych si nemohl tento krok rozmyslet.
Začala se ke mně chovat laskavě a já byl rád, že jsem se jí takhle odevzdal. Zůstal jsem ležet svázaný a Slečna H si sedla na můj obličej a pročítala si všechny mé zprávy, občas mě trochu dusila svým zadečkem v legínách, obzvláště když došla ke starším zprávám, kde jsem psal o ní a když jsme se rozcházeli, tak jsem o ní zrovna moc hezky nemluvil. Když si přečetla, že jsem jí nazval ve zprávě kamarádovi píčou, tak jsem myslel, že mě udusí. Čtení trvalo zhruba dvě hodiny a Slečna H mě střídavě nechávala dýchat a omezovala přísun vzduchu, takže jsem celé dvě hodiny měl co dělat, abych to udýchal.  Během sezení si na můj obličej i párkrát prdla, popadal jsem většinou zrovna dech a tak mi její větřík vlétl přímo do pusy. |Řekla k tomu, že to je za odměnu, že jsem se podvolil.

Když vše dočetla nechala mě svázanýho, stáhla si legíny a nařídila mi, abych jí vylízal. Pak mě po odvázala, celkem jsem byl přivázaný několik hodin a cítil jsem se velmi přemoženě a rozlámaně. Svého orgasmu jsem se nedočkal, prý mi to kazí moje chování a morálku. Dala mi pusu a jela domů.

6

Tohle je tedy konec druhé části. Zajímalo by mě, jestli Vás můj příběh baví a budu rád, za nějaké zpětné reakce. Abych věděl jestli to tu nepíši jenom pro sebe. Jestli si mé vyprávění najde své čtenáře, budu velice rád pokračovat v psaní a rozvíjení tohoto příběhu. Díky za pozornost a hezký den!

zajímavě rozehraný příběh, jsem zvědavý, co bude dál. Určitě  nepiš do šuplíku, piš dál.

8

Příběh je velmi dobře a čtivě psaný. Určitě piš dál - budeme rádi. Ostatně, pochvala od @vychovaný_manžel, který tady aktuálně publikuje skvělý, z velké části autobiografický příběh, by Ti měla být kvalitní motivací.

9

Díky za reakce, jsem moc rád, že se příběh líbí! Na další část se můžete těšit už nejspíš začátkem příštího týdne. Tentokrát se dotkneme tématu cuckoldingu, kdy Slečna H bude hledat uspokojení i jinde…

10

Tohle téma mě moc láká. Moc se těšim.

11

ČÁST TŘETÍ

Minule zmíněnými událostmi začalo, dalo by se říct, nové období. Slečna H začala velmi usilovat o to, aby si mě přetvořila k obrazu svému a aby nade mnou získala totální kontrolu a to tím způsobem, který sám od sebe nebudu schopen nikdy vzít zpátky. Prováděla další opatření, jako třeba to, že zapnula sledování na mém telefonu, aby vždy věděla, kde jsem. Na počítači mi nastavila režim rodičovské kontroly, což znamená, že ze svého počítače vidí, co já na počítači dělám a může to i korigovat, například mi omezit čas, jak dlouho budu smět počítač používat a nebo, jaké stránky mohu navštěvovat. Dokonce mi chtěla namontovat do bytu i kamery, aby mě mohla doma sledovat, ale vzhledem k ceně kamer od tohoto plánu upustila. Čas plynul, Slečna H dělala všechny tyhle opatření postupně, abych si stíhal zvykat na svůj nový životní režim a můj souhlas vždy vymámila, buď díky hře s mým nadržením, nebo pod nějakým nátlakem podobného způsobu, jaký použila, aby ode mě získala má hesla.

Vždy jsem byl velmi svéhlavý a představa, že se někdy dostanu do takovéto situace v životě, by mě dříve ani nenapadla. Když jsem však dostal do této situace, nebylo to nijak děsivé, miloval jsem Slečnu H a časem jsem se naučil i milovat být jejím majetkem. Nebyla na mě jenom zlá, často jsem mluvili o mých pocitech a i když byla v mé výchově nekompromisní, určitě mi nechtěla ubližovat. Chodívali jsme spolu do města na výstavy, do kina, na jídlo. Vlastně jsme už zase byli docela klasický pár, samozřejmě i venku jsem musel k ní projevovat velký respekt, chovat se jako gentleman a vždy muselo být ve výsledku po jejím.

Chtěla, abych i vzhledově vypadal podle jejích představ a tak jsme šli spolu ke kadeřníkovi, kterému řekla, jak mě má ostříhat, mé delší rozlétané vlasy nechala zkrátit relativně na krátko, aby vypadaly upraveně, přesně tak jak si Slečna H představovala. Sám chodit nakupovat oblečení jsem měl zakázané, aby mi vždy vybrala jenom věci, které se líbí jí. Samozřejmě jsem si musel holit i tělo a u vousů jsem si mohl nechat krátkou bradku a knírek, protože se jí to takhle líbilo. Kvůli přísné kontrole mého soukromí, jsem přicházel o kontakt s lidmi mimo ní, dělala si ze mě takovou svojí živou panenku, která tu je jenom pro ní a přesně tak jí to vyhovovalo.

Sama trávila hodně času s kamarády, bylo léto a měla prázdniny, takže často navštěvovala různé večírky a podobné věci, často pak přišla ke mně domů, abych se o ní druhý den staral, když měla kocovinu, vařil jí a podobně. Existovala šance, že na těchto setkání s někým něco má, když jsem se jí zkoušel občas zeptat, s kým byla venku a nebo co dělala, tak mě odbila s tím, že do toho mi nic není.

Přinutila mě, abych začal chodit do posilovny, aby se i mé tělo formovalo do představ Slečny H. Být viděn ve sprchách posilovny se zamčeným penisem, pro mě byla vždy velká potupa.

Plastovou klícku CB 600, kterou jsem měl doposud jsme vyměnili za kovovou mikro klec. Jednak kvůli většímu zabezpečení, ale také kvůli tomu, abych se ještě víc disocioval od svého penisu a řekněme s ním i spojenou mužskou pýchou. A opravdu, v podstatě nemít penis ze mě udělalo ještě poslušnějšího posluchovače Slečny H.

Co se týče sexu, měli jsme už z minulosti připínací penis. Slečna H zjistila, že je mnohem pro mojí poslušnost a odevzdanost mě nikdy neodemykat a jednou za čas mi jenom projet zadek připínákem. Postupně jsem si začal odvykat na spojení rozkoše s mým penisem, který mikro klícka zamačkávala, tak že jsem už skoro ani nevěděl, jak vypadá a začal jsem veškeré potěšení mít spojené jenom s mým análkem. Někdy, když jsem byl sám doma, tak jsem si potají sám hrával se svojí zadní dírkou, byla to jediná možnost masturbace, kterou jsem měl a kdyby se to dozvěděla Slečna H, jistě by mě potrestala. Do zadku jsem byl obvykle šukaný zhruba jednou za dva týdny. Naopak Slečna H samozřejmě dostávala uspokojení mnohem více. Viděli jsme se obvykle tak třikrát do týdne a pokaždé jsem jí to musel udělat, ať už jazykem, prsty, vibrátorem, nebo nasazeným připínákem. Ze začátku pro mě bylo zvláštní, mít svůj penis zamknutý a dělat jí to umělým. Ten pocit, že to děláme takhle, jen abych z toho já neměl uspokojení byl mučivý. Každopádně na vše jsem si zvykl a užíval jsem si každou slast Slečny H snad stejně intenzivně, jako bych jí zažíval sám.

Blížil se konec léta a prázdnin Slečny H. Od mého prvního zamčení uběhly zhruba tři měsíce. O tom co Slečna H dělá mimo čas, který byla se mnou jsem moc nevěděl, neříkala mi to. Začínal jsem mít, ale tušení, že se schází s někým dalším. Když jsme byli se Slečnou H partneři, tak jsem byl velice žárlivý, nyní po třech měsících převýchovy jsem nemohl, než to akceptovat, bral jsem jí jako bohyni a samozřejmě já už byl jen její otrok, nemohl jsem očekávat, že se bude věnovat jenom mě, zasloužila si všechno. Občas říkávala věci jako:
„Víš zlato, někdy mi chybí klasický sex a taky bych někdy chtěla být ta dole, ta submisivní, občas mi chybí být vyprcaná jako čubka se zmalovaným zadkem. Ale ne, ne tebou, to ne. Ty jsi moje hračka zlato, nedělalo by dobrotu, aby ses někdy, kdykoliv, cítil nějak jinak, než můj otrok. Tohle si budu muset vyřešit jinak...“
Věty, jako byla tahle mi říkala poslední dobou čím dál častěji, asi se mě snažila připravit na to, co se mělo stát dál...

Byl jsem zrovna v půlce směny v práci, když mi přišla zpráva od Slečny H, zobrazil jsem si jí a byla tam fotka mé bohyně, jak klečí s penisem v puse, v mém bytě a mužská ruka jí drží silně za vlasy a rve její hlavou proti svému údu. Fotka byla vyfocena a zřejmě také odeslána tím mužem, kterého právě kouřila. Tohle vidět pro mě bylo hrozně znepokojivé, nemohl jsem myslet na práci a myslel jsem jenom na to, co se zrovna děje u mě v bytě. Tohle jsem nikdy předtím nezažil, v žilách mi koloval vztek, zoufalství, frustrace a nebudu to popírat, také vzrušení. Po nějaké době mi přišla další fotka, fotka na které je má královna přehnutá přes kolena toho muže a její nádherný zadeček, zadeček který kdysi patřil jenom mě, nese velmi výrazné stopy po bití. Fialové a modré skrvny od dlaně lemovaly celou prdelku.

Byl jsem zoufalý, nejen že nějaký jiný muž právě prcá mojí lásku v mém bytě, ještě k tomu, ale ví asi vše o mě a takhle se mi vysmívá.
Přišla mi další zpráva, tentokrát hlasová nahrávka, utíkal jsem v práci na záchod, abych si jí pustil a byla to nahrávka jak moje Slečna vášnivě, hlasitě oddechuje a prosí, aby jí onen muž prcal, co nejvtrději, jako malou kurvičku. Nemohl jsem se vůbec soustředit na práci a zbytek pracovní doby, se mi vlekl, jak kdyby hodiny zamrzly. Další zprávy mi už nepřišly.

Když konečně práce skončila, tak jsem hned pospíchal domů. V celém mém bytě byl cítit zatuchlý pach ejakulátu, vína a potu. Na zemi se válela vypitá flaška od mého vína, kterou jsem si schovával, že jí vypiji se Slečnou H, u postele stáli špinavé skleničky od vína. Postel jsem měl rozházenou. Uprostřed místnosti ležely černé krajkové kalhotky mé bohyně. Zvedl jsem je, byly doslova nacucané vlhkostí. Poraženě jsem si lehl do postele a čichal jsem vůni mé paní z jejích použitých kalhotek. Cítím na krku něco lepivého. Otočím se. Celý můj polštář je pošpiněný mrdkou toho samce a já v ní teď ležím. Nikdy jsem se snad zatím necítil poníženěji. Vlezl jsem si do vany a smutně jsem si přejížděl prsty po malinkaté klícce, kterou jsem měl místo svého penisu.

Druhý den za mnou Slečna H přijela, byla doslova nabitá novou energií, vypadala nádherně. Viděla, jak se tvářím, bylo mi hrozně.
„No jo, ty moje žárlivko,“ řekla a poplácala mě po zadku. Chtěla, abych jí šel hladit do postele, že jí všechno bolí. Svlékla se a já viděl jak má prsa pokryté kousanci a jak její prdelka je nateklá modřinami. Mé ponížení neznalo konce. Hladil jsem jí, jak chtěla a ona povídá:
„Víš, včera to bylo fakt skvělý. Tohle jsem potřebovala. Jsem mu říkala o tobě, jak jsi můj majetek a jeho hrozně vzrušovalo dominovat holce, která má svého zamknutého otroka. A bylo to fakt úžasný, už mi chyběl pořádnej sex. A myslela jsem u toho i na tebe, byla jsem mokrá z toho, jak tě to musí ponižovat, ale to si zvykneš. Někdy budu chtít, abys byl u toho, bude mě moc vzrušovat, když mě uvidíš s jiným klukem. Ale abych tě i odměnila, žes to takhle zvládnul, tak dneska můžeš jít se mnou na záchod a sledovat jak budu kadit, moc se mi chce, jsem kvůli tobě nešla dva dny, abych ti mohla dát takovouhle odměnu. A až skončím, tak dneska budeš mít šťastný den, odemknu si tě a udělám ti to rukou, zatímco budeme stále na záchodě. Sice ti tvůj orgasmus pokazím a pak půjdeš zase do klece, abys nebyl protivnej, ale i tak si myslím, že je to víc než dobrá odměna, co říkáš zlato?“

12

Dobrý!

13

Hodně dobrý. Jen tak dál.

14

Díky za pozitivní reakce! Teď si chci na nějaký krátký čas od psaní odpočinout a pak přijdu s dalším pokračováním tohoto vyprávění.