1

Téma: Kastrace

Klícku nosím už několik let a moje paní říká, že už mi ji nikdy v životě nesundá a navrhla mi, abych si nechal udělat úplnou kastraci, pak, že bych ji snad po čase už nemusel vůbec nosit. Ona ale chce, aby to bylo z mé strany dobrovolné, abych za ní sám přišel a poprosil jí, aby mě nechala vykastrovat. Dává mi čas, ale já nevím. Fakt je, že děti nemáme a mít nebudeme, a že pro mě by to bylo pak pohodlnější, ale trochu s tím otálím. Říká, že mi nechá dole udělat plastiku aby nebylo po šourku ani památka. Zajímalo by mě, co si o tom myslíte, nebo jestli je tady někdo takový, kdo je vyřezaný a jakou s tím má zkušenost.

2

Re: Kastrace

To tady nejsme nikdo a taky bych s tím asi trochu otálel.
PS: Vím o tvé další identitě tady na fóru.

3

To kastrat
Pokud to míníš upřímně, docela by mě zajímat profil tvé Paní. Tolik ji láká představa, že budeš mít pouze penis bez šourku? Obávám se, že bys pak musel užívat určité hormony, aby poté tělo mohlo "normálně" fungovat. Teoreticky i ženské, to je ale už celkem extrém, nicméně zajímavý.

4

Tohle téma už tu někde proběhlo. Takový zásah do organismu je už hodně za čárou. Podívej se na wiki, nadpis Účinky kastrace. https://cs.wikipedia.org/wiki/Kastrace

Celý ten nápad je úplně postavený na hlavu. S klíckama si hrajeme proto, abychom byli více nadržení a měli větši prožitky. Po kastraci nebudeš mít o sex zájem, partnerky si přestaneš všímat, prostě úplný opak toho, o co lidem na tomto fóru jde.

5

Jůůůůůůů, tohle tady už bylo.
A přesně jak píše davidt . Je to takové kontraproduktivní :-)
A NovaCzech má pravdu v těch zdravotních problémech.
Kastrat - přijedete na sraz, až bude?