1

Téma: Nesedí mi pás cudnosti

Dobrý den, jdu si pro radu od zkušenějších, už opravdu nevím kde dělám chybu.
S přítelkyní jsme se domluvili na uzamknutí, oba jsme se hrozně těšili. Mám poměrně objemnější penis, 20cm při ztopoření a zhruba 9-12 bez erekce, průměr spíše větší. Klec jsem tedy objednal 12cm ManCage03.S nasazením není problém, s uzamknutím také ne. Problém však nastává při erekci, nebo spíše při snaze o ní. Část penisu, jež je zasunuta v průhledé části klece ztopoří do míry, do které to klec povolí, to je bez problému, tím se však ale penis lehce napřímí a o kousek povyjede. To však také není největší problém. Tím je to, že mi samozřejmě ztopoří i část penisu směrem od kořene ke kleci, to klec "vytlačí" dobré 2-3 cm od samotného kořene, i když podle fotek by měla v podstatě klec sedět přitisknutá na podbřišku, čímž při posunu klece směrem od těla dojde k silnému zaškrcení varlat, a to je bolest opravdu nesnesitelná, viditelně se i špatně prokrvují, v podstatě jako by mě někdo silně kopal do koulí:DD Nakonec to dopadne tak, že mi na 5cm ztopořeneém kusu penisu visí klec, 5 centaku daleko od těla, což by tak určitě být nemělo, kdy teprve potom začíná klec škrtící varlata a tak nějak zabraňuje penisu v úplném napřímení a erekci...

Jak mám zabránit vyklouznutí klece směrem od kořene penisu aby zůstal penis ohnutý dolů a neztopořoval se vůbec? Mám nejmenší kroužek, nejkratší rozestup mezi penisem a kroužkem, lubrikuji nelubrikuji, nic nepomáhá. Při klidovém stavu všechno krásně sedí, při erekci se to ale fakt nedá.
Prosím porďte:(

2

Re: Nesedí mi pás cudnosti

Ahoj. Myslím, že máš zbytečně velkou klec. To že ti dovolí erekci ti vadí. Zkus ha nacpat do Cobry S max M. To ti nedovolí vůbec s erekcí začít a budeš mít klid.
Moc držím palce, aby ti to pomohlo.

3

Ahoj, popsal jsi to podrobně a myslím, že jsem to pochopil správně. Při nasazování je běžné, že se začne topořit. Proto ta představa, že nás Paní zamkne - hezká představa - ale někdy dost nereálná. Nejlepší je to udělat sám a rychle a myslet u toho na fotbal.
A teď k hlavnímu problému. V podstatě je to normální a běžná věc. Tohle se děje nám všem a to je příčina největších bolestí a problémů při nočních erekcí. I když ho nacpeš do menší a nebude tolik prostoru pro erekci, stejně ti při erekci odtáhne klec od těla. Tím i kroužek a dojde k tahu za varlata. A bolí to. Ale jak opadne erekce, vše si zase sedne hezky zpátky na místo. Ale je to o zvyku. Týden, dva v kuse a zvykneš si.

4

Presne toto iste som mával na začiatkoch, po niekoľkých týždňoch nosenia klietky sa to upokojilo, erekcie už nemávam tak silné, aby mi zmodrali gule, to už len veľmi zriedka - telo si nejako zvyklo a teraz ma málokedy vôbec v noci zobudí.
Keď som na začiatku mával takéto isté silné erekcie ako opisuješ, odtiahnutie klietky od tela, modré vajcia atd. velmi pomoze spraviť niekoľko klikov/drepov a sadnut na wc a snazit sa curat.

5

Ahoj
jeden z triků je použít něco, co klícku přitáhne a bude ji držet u těla.
Občas používám lanko, které se používá pro zamykání kol (lanko plus skoby tak akorát stačí kolem mého pasu).
Pro začátek bych navrhoval nějakou pevnou, jemnou šňůrku (sametku nebo něco podobného).
Taky jsou mezi námi lidé, kteří klíč měli u sebe, a hlavně v noci, když to nastalo, se odmykali. Nebo chladili.