1

Téma: Pás cudnosti a cyklistika

Zdravím všechny,

chtěl jsem se Vás zeprat, zda tu někdo má zkušenosti s nošením pásu cudnosti a jízdou na kole. Jsem zapálený cyklist a za táden najedu více jak 100 km a dá se říct, že kolo je moje druhá láska. Pás cudnosti máme na cestě a přítelkyně mi slíbila, že až dorazí minimálně mi ho tři týdny nesundá. Tak mě zajimá co mě čeká a především Vaše zkušenosti či případné rady.

Děkuji

2

Re: Pás cudnosti a cyklistika

Ahoj, vicemene denne najezdim 20 km, behem toho jsem vyzkousel ruzne pasy - Holytrainer, Captor, Aircage a nyni Cobra. S zadnym jsem nemel problem, ani zvykani si neni velke. Urcite ale doporucuji cyklisticke kalhoty s polstrovanim. Jednak kvuli ochrane, druhak to pak neni videt ani v prilnavych kalhotach.

3

Ahoj,
také jsem zapálený cyklista. Za týden najezdím také něco kolem 100km. Jezdím prakticky každý den. Pás cudnosti nosím už několik let a žádný problém. Důležité je, aby byla zvolena správná velikost kroužku a klece, aby dobře seděl. Pak není sebemenší problém. Vyzkoušel jsem různé typy a momentálně už přes rok a půl nosím Holytrainer. Navíc mám piercing PA 6mm, proto mám klícku trochu upravenou(přidělán otvor pro piercing pod žaludem). Momentálně uvažuji o pořízení klícky Cobra.

4

Jezdím na bajku, obvykle je to mezi 40 a 55km, většinou tak 2x týdně. Žádný pás není ideální a při jízdě v těžkém terénu to bývá fakt hodně nepříjemné. A taky ty dojezdy, když už toho člověk má dost... Ale dá se, no.

5

Ahoj, určitě na kolo doporučuji pevné přilnavé kalhoty s vložkou. Je potřeba , aby se ti klec co nejméně pohybovala. Dětský olejíček předtím, ale vzít si ho i sebou. Je super a záviděníhodné, nadšení tvé lásky do zamykání, ale nepřepalte začátek. Při prvních otlacích a odřeninách přerušit, a pokračovat za pár dní. Ono si to pak krásně sedne a můžete trhat rekordy. Za mne ještě doporučuji, než rekordy podívat se cyklus od Ivy, ten dává smysl i dlouhodobě. Držím palce, ať vám to jde.

6

Pikolik, mohl bych poprosit fotku toho upraveného pásu, mám taky PA piercing, sice jen 4 mm, ale zajímala by mě ta úprava. Díky.

7

Lollapalooza: Ahoj, přidávám odkaz na stránky amateri, kde mám několik fotoalb. Je tam vidět upravená klec s přidělaným otvorem na kleci pro PA.
https://www.amateri.com/cs/alba/2765905 … od-me-pani

8

ahoj, já třeba mám docela problém na silničce, tam je to něco co mi docela vadí, na časovce je to v pohodě, ale tam mám krátké sedlo. Na Biku, je to v pohodě. Ale je to o tom úhlu posedu

9

Na kolo se mi nejvic osvědčila klícka armor 01,která kryje navíc i celá varlata. V ostatních klíckách jsou varlata venku a od sedla dost trpí. K tomu nosím na kolo i plenkové kalhotky a přiléhavé oblečky. Pak je to všechno jako ve vatě.