1

Téma: Zkažený orgasmus

Hojky,
před měsícem jsme s ženou zkoušeli po 14 denní sexuální abstinenci, kolik  tzv. zkažených orgasmů je moje tělo připraveno za sebou zvládnout během jednoho večera. Žena šla na to celkem rafinovaně, při vkládání análních korálků si během této procedury vůbec mého penisu nevšímala. Pravda je, že jsem u toho hodně tekl. Teprve, když byla ta největší kulička ve mě tak spustila vibrace a rukou ho konečně začala honit. Těsně před orgasmem jsem jí upozornil, aby přestala, já sevřel kuličky tak, aby mi v tu chvíli masírovaly prostatu a oba dva jsme pozorovali, jak jsem proložil zkažený orgasmus. Sperma pomalu vyteklo, ale penis zůstal i nadále v pozoru. Poté se tato operace opět opakovala. Dostali jsme se na číslo 4. Sice i na páté kolo byl připraven, ale začínalo to být bolestivé, tak jsme radši přestali. Proto jsem se chtěl zeptat Vás všech, kteří tuto praktiku máte rádi, jakou máte hranici počtu zkažených orgasmů za sebou během jednoho večera.

2

Re: Zkažený orgasmus

U nás se to stane tak jednou, třikrát - na uvolnění a při hrátkách - jen jako následek.

3

Re: Zkažený orgasmus

Nás tato technika celkem baví, jelikož jsem po vyvrcholení stále nadržený, tak mě ani neopustí chuť k dalším hrátkám. Takže jsme ten večer právě cílili na jeden zkažený orgasmus za druhým. Byl jsem mile překvapen, jak se s tím moje těle vypořádalo. Na internetu jsem našel video, kde dotyčný došel k číslu 5, tak při příštích hrátkách mám za cíl toto score aspoň vyrovnat.