1

Téma: Holytrainer V5

Ahoj všichni, asi jen tak pro zajímavost: zjistil jsem, že se objevila nová verze Holytraineru - V5. Designově se na klíckách a kroužcích od V4 snad ani nic nezměnilo nebo jen minimálně. Jediná novinka této verze je nějaký nový typ nebo mechanismus zámku.

https://www.holytrainer.com/chastity-li … y-shop.asp

Tak jen abyste o tom věděli, protože myslím, že právě Holytrainer byl před pár lety i vynálezcem současného integrovaného zámku, který se pak dostal do většiny klícek na trhu.

A jako obvykle, kdybyste měl někdo zájem o zprostředkování objednání Holytraineru V5 v této originální verzi, můžete se na mě obrátit. Vyjde to ale na slušný ranec a reakci z Číny zatím moc neočekávám.

https://www.holytrainer.com/img/holytrainer-v5.jpg

https://www.holytrainer.com/img/specifications/evolution_v.jpg

2

Re: Holytrainer V5

moc pěkná hračička radši Paní neukazovat

3

Koukám někdo chytře zapřemýšlel.

4

Bohuzel ten klicek je universalni, nekde se mi vali doma.

5

dost blbé když paní co doplňuje toaleťák na WC tak tě odemče

6

Jo, HT V5 small dorazí zítra. Zrovna když jsme se s manželkou domluvili, že je potřeba originální HT (hlavně kvůli bezpečnosti materiálu), objevil se tam HT 5 za stejnou cenu.

Má i jinak řešené sanice tak se snad nebude v teple a při silných pokusech o erekci rozkližovat jako čínská verze. Dám tu vědět, jak to vypadá. Ale pozor - jelikož to přichází ze Švýcarska (mimo EU), platí se celní poplatek. Doručovací společnost mi napsala, že to bude 1192 kč (!) To je víc jak čtvrtina pořizovací ceny :-( ... Fakt mimo a fakt pálka.... Snad to alespoň bude stát za to....

7

Jak to dopadlo s originalem? Rozklizuje se jako kopie? Za me co jsem zkousel klece, tak tahle je asi nejlepsi kombinace bezpecnost/pohodlnost, ale ve spoji se po case raztahne a pak se klec na krouzku hybe, proto by me zajimalo jak je na tom original.

8

manzel: Tak HT 5 vyzkoušeno.
Opravdu se sanice nerozjíždí - jako u HT4 z Číny - HT5 má jinak řešené zasunutí klícky do kroužku. Ten mechanismus zacvaknutí tlačítkem je fajn - člověk u seb nepotřebuje mít vlastně ani ty klíče, což občas mnohé zjednodušuje. Jen je to jaksi víc vidět např. pod plavkama - to u HT4 byly ty rýsující se tvary tak nějak víc zaoblené. Musím říct, že mají asi jinou velikost/tvar kroužku než HT4 - Čína, protože velikost small při druhém největším kroužku mi byla u HT4 tak akorát, kdežto u HT5 je klícka trochu nepříjemně vmáčklá mezi koule a při sezení/dřepu mi skřípe šourek - to budu muset nějak vyřešit. 
Možná bych doporučil vzít o jednu velikost větší kroužek.
Jinak ale hlavní výhoda - SAFE materiál! Proto jsem si tak drahou věc pořídil - žádný zápach, odolný materiál, neohýbá se v teple a hlavně žádná ropa a měkčidla, z čeho to nejspíš vyrábějí číňani. Jo, a těch 1192,- za clo a DPH jsem fakt zacvakal - tak aby bylo jasno, co je konečná cena...

9

Jen malý dodatek ke konečné ceně za nový Holytrainer V5. Posílají je teď do ČR (i na Slovensko) nově pouze kurýrem UPS a za proclení doplatíte 2599 Kč. Takže konečná cena klícky je rázem 6900 Kč. I přesto nabízím případným dalším zájemcům zprostředkování objednání. Asi tak do týdne můžete mít nový Holytrainer doma.

10

Krásná klícka až na tu cenu