1

Téma: někdy je třeba zkoušet a kombinovat..

Díky za toto forum a možnost podělit se o vlastní zážitky - tedy jestliže to bude někoho zajímat.. ☺
Takže: první dny..
Nevím, jak u vás, u nás bylo na počátku nikoli slovo, ale podezření z nevěry.. Následovalo "překvapení" od manželky v podobě plastového CB6000 a uzamčení.. No řeknu vám, první pocity v uzamčení - peklo = bezmoc, vztek, neškodnost, neschopnost, pocit neustálého osahávání tam dole (CB mi nasadila na obnažený žalud..) prostě hrozný.. Naštěstí "to" nemusím mít na noc, vždycky jenom přes den a onanovat mám povoleno  (ale vždycky jí o tom musím říct..) Když se chci večer umýt, znamená to hezky poprosit o klíče.. Ponížení až na dno.. Ale budiž.. Je o pro Ni..

Za několik dní jsem zjistil, že 1) uvedený CB jednak na mnoha místech tlačí (kroužek má hrany, klec je mi malá), 2) skouzává a je možné jej docela snadno sundat.. (příčinou obojího jsou u mne dosti výrazné změny velikosti penisu v klidovém a naopak vzrušeném stavu..) Říkám Jí o tom.. Po mnoha pokusech a omylech zjišťuji, že nejlepší bude CB doplnit o řemen kolem pasu a řemen, který bude klícku shora přidržovat řetízkem. Záhy zjišťuji, že to funguje bezvadně.
Uplyne cca týden v uzamčení.. CB6000 se ukáže jako malý - jsem do něho narvaný a bolí to.. Paní mi dovoluje "to" sundat a řešíme co a jak dál.. objevujeme kyblíkový CB z nerezu. Okamžitě kupujeme. Je skvělý, nicméně kov je kov.. chtělo by to něco dovnitř.. Dalším pátrání objevujeme C-Ringz Hardcore Silicone cock Blocker  a CB6000 rovněž ze silikonu. Kupujeme a zkoušíme.. Klece jsou skvěle kompatibilní = klec C-Ringz se krásně vejde mezi kroužek a klec "kyblíku" a klec CB6000 se dá krásně nasadit na zajišťovací čep.. Celkový pocit = měkkoučko, pohodlí, velice příjemné.

Aby toho nebylo málo objevujeme další problém - sklouzávající předkožka. Jako řešení se nabízí radikální a těsná obřízka, kterou nechci.. moje paní na ní ale trvá.. Naštěstí alenacházíme řešení, kterým je vysloužilý silikonový erekční vibrační kroužek - po ustřižení vibrační části jej nasazuji za obnažený žalud kde krásně přidržuje ohrnutou předkožku.. Paní je spokojena.. Pravidla uzamykání není potřeba měnit, dostávám dokonce možnost vybrat si silikonovou klícku.. Funguje to báječně.. Došli jsme tak daleko, že CB s paniným dovolením sundávám jen každý večer na umytí, jinak mám nasazeno i v noci a neskutečně si užívám ty nádherné, doposud nepoznané pocity..
A co vy? jak to bylo u vás?

2

Re: někdy je třeba zkoušet a kombinovat..

Prajem vám veľa štastia, nech vám to vydrží navždy))). My sme sa dostali k správnej klietke “najmenší Captor” až o vyše 2,5 roku. Dovtedy sme veľa skúšali, cez slzy, cez bezmocnosť)))). Teraz je už všetko na svojom mieste. Permanentne zamknutý pripravený pre Lady.

3

KHD X3 znamy jako Captor ma nastupce X3s:

X3s PRISON: https://www.shapeways.com/shops/pedro69 … UBE+PRISON
X3s CLASSIC: https://www.shapeways.com/shops/pedro69 … BE+CLASSIC
X3s ESPRESSO: https://www.shapeways.com/shops/pedro69 … E+ESPRESSO

Zkousel nekdo?

Ja sem ted taky v Captoru. Zacal jsem na CB6000s, pak HT v4, mezi tim naky kovovy, cobra atd. a ted zatim spokojenost s Captorem. Cobra vubec nedrzi, slo jednoduse zvrchu vylovit a vratit ... . Na moje maly rozmery potrebuju neco, co mi natahne koule (pero maly, koule vytahany), aby klec nezklouzavala dolu po kulich a pak nevypadaval ven.  HT a Captor jsou na tohle nejlepsi kontrukce i kdyz vytahnout nasilim jde, ale uz ho nevratim a urcite sam nevyklouzava. Na miste nejlip drzi Captor a ani me nesvedi kuze na koulich z te kozni rasy, jak se kuze prelozi, kdyz se nacpe do krouzku. HT mi zhruba po dvou nocich v kleci zacal delat problemy, ze mi pero lezlo (splhalo v otvoru) po erekci nahoru az pak poradne nedrzelo a pri ruznych pohybech vypadavalo.

4

Ahoj. Nebojte se hledat tu správnou klícku a občas je střídat. Máš obrovskou výhodu, že to po tobě Paní chce a aktivně to vyžaduje. Jen tak dál. Držím palce, aby vás to oba bavilo. Těšíme se na vaše zážitky.

5

Díky všem za příspěky a odkazy - určitě podrobně prostuduji, poznatky využiji a napíšu! ☺

6

Ahoj všem! Chtěl bych se podělit o jeden poznatek z nedávné doby - zkuste to vzít třeba jako tip. Zajímalo by mne jestli jste zažil někdo něco podobnýho.. Jde o to, že se paní rozhodla pro menší změnu, totiž trochu mně pomučit a proto 1) zakázala onanovat, 2) nařídila nosit pás nepřetržitě - přesněji řečeno sundat max. jednou denně jen na umytí a vždy pod jejím dozorem. 3) Aby mi přeci jen trochu ulevila, dovolila mi nosit silikonový C-Ringz Hardcore Silicone cock Blocker, ale vždycky jen se staženou předkožkou - viz můj první příspěvek.. Copak o to - při dobrém namazání bylo nasazení poměrně snadné a nošení celkem pohodlné - tedy prvních několik hodin.. Díky velice měkké a prostorné kleci jsem byl neustále velice příjemně stimulován, a to natolik, že večer už jsem doslova žebral o odemčení a "úlevu".. Skončilo to tak, že mně panička sama umyla a opět bez milosti uzamkla.. V noci jsem prakticky nespal - měl jsem prakticky neustále erekci a na sundání klece nebylo vůbec pomyšlení, jelikož penis ji vyplňoval do posledního místečka.  Zhruba v pět hodin ráno přišlo pak naprosto neuvěřitelné vyvrcholení. Když to paní zjistila, vzala to musím říct docela s nadhledem - řekla, že tím alespoň zjistila, jak si se mnou může pohrávat, tak jsem zvědav, co přijde.. Takže silikon sám osobě myslím výborný stimulant.. na hraní doporučuji vřele!

7

Ahoj vespolek - tak doufám, že tu nepíšu kraviny a snad to i někoho zajímá ☺, ale chci se podělit o další nápad, z hlavinky mojí paninky.. ☺ zdá se, že je docela vynalézavá, ☺ jenom nevím, jak ji to napadlo.. Vlastně jde jen o malou, ale velice příjemnou, obměnu v používání "kyblíkového" PC - viz. předchozí příspěvky.. Inovace spočívá v novém "vyvložkování" ☺☺, k čemuž tentokrát použila drobně upravené masturbační vajíčko TENGA EGG, u kterého na špičce prostřihla cca 5mm otvor.. Nasazení potom už proběhlo klasicky -
1) nasadit kovový kroužek PC a zajistit pomocí řemene kolem boků
2) stáhnout předkožku za žalud a nasadit gelový kroužek, aby se neshrnovala zpět,
3) vajíčko obrátit naruby = hladkou stranou dovnitř, vymazat olejíčkem a navlíknout na žalud
4) nasadit klec (kyblík) a zamknout - při správném nasazení bude na ústí klece vidět z penisu jen ústí močové trubice. Přeji příjemné nošení !