1

Téma: Zvykání na klícku

Ahoj,
Mimo dotaz v předchozím vlakne bych se strašně rad zeptal pravidelných uživatelů jak dlouho komu trvala adaptace na svou klicku. Chápu ze celkové povahou věci toto přináší určitou úroveň diskomfortu ale předpokládám ze celkové by si uživatel měl plus minus po nějakém čase zvyknout na nový předmět v kalhotách?
Díky

2

Re: Zvykání na klícku

Na klec přes den jsem si zvykl poměrně rychle v řádu dnů. Horším problémem byly noci. Jak jsi asi už četl v jiných vláknech chce to mazat a chladit. A hlavně pokud to jen trochu jde nesundávat. Cca po měsíci si kůže na koulich tak zvyklá. Že teď někdy ani nevím zda jsem nebo nejsem zamčený.  Vše samozřejmě záleží i na typu klece.

3

Já si taky musel zvykat. Trvalo to přes měsíc trvalého uzamknutí. Postupně jsem si zvykal. Ale Paní musela být neústupná a nekompromisní. Nyní už klícku vnímám pouze při pokusu o erekci. Ale nadrženost je neskutečná a mé Paní se to moc líbí.

4

No tak zvykání je asi těžké pro každého z nás u nás to postupně trvalo asi 3 roky než to došlo do téměř trvalého zamčení a oboustranné spokojenosti.

5

Chce to trochu cviku. Zvyknout si na klec není během několika dní. Je nutné vytrvat a nepovolit. Mě to trvalo okolo 1 roku. Dnes už jsem na tom tak, že když jdu bez klícky, připadám si jako bych byl úplně nahý. Klec se stala mojí každodenní součástí. Hlavně je potřeba najít vhodný model a hlavně velikost. Dlouho jsem zkoušel různé modely a velikosti a až klec COBRA vel.2 mi opravdu sedí nejlépe. Je to nejlepší pás co jsem nosil. Tahle klec z tebe udělá opravdového a oddaného subíka. Močit jde už jen na holčičku. Klec je perfektně tvarovaná, velikost 2 směřuje a tlačí penis do varlat. Tak že při močení si vždy pomočím i varlata. Je to opravdu hodně ponižující pocit, ale zároveň mě to hrozně vzrušuje.