1

Téma: Jak to mají ženy

Ahoj, můj dotaz je převážně pro ženy tady na fóru. Nechybí vám "kus živého masa v sobě"? Jak to tu pročitám tak je tu spousta mužů kteří jsou pod zámkem delší dobu a svou bohyni uspokojují všemi možnými způsoby a vám to stačí? Ptám se proto protože mě to přijde jako nesmysl, u nás není šance být dlouhodobě pod zámkem. Děkuji za zkušenosti a poznatky.

2

Re: Jak to mají ženy

To je prosté. Moje ženuška zažije mnohem víc rozkoše, když ji uspokojuju ručně nebo ústy. Takové silné orgasmy jí klasickou souloží ani nedovedu dopřát.

3

Ano to chápu a plně s tebou souhlasím, ale nechybí jí to?

4

No nechybí. Občas si to dáme, jedině bez mého vyvrcholení, ale však se dá použít na zásun i třeba něco uměhého.

5

U nás prozatím žena sex vyžaduje, stačí ji to jednou týdně, ale ten styk chce, nemá ráda vibrátory nebo umělé věci, které by ji nahradili živý penis. Maximálně používáme masážní hlavici nebo můj jazyk či ruce. Po styku mě stejně hned zamyká, takže vlastně jsem odemčený jen na hygienu a na sex. No a není řečeno že budu mít vždy při sexu dovoleno ejakulovat. Ale jak sem psal v jiném vlákně, teprve s tím začínáme.

6

Řekl bych že si většina žen zvykne na jinou formu uspokojení. Přítelkyni to třeba tak vzrušuje že jsem schopen jí udělat jen jazykem což se mi třeba bez pásu nepovedlo, vždy jen stykem. Ale běžný styk nezatracujeme to vůbec. Máme pás spíš na zpestření, nejdéle jsem vydržel zatím týden. A to jen jednou. Většinou je to u nás otázka 2-4 dnů což bohatě stačí na zpestření :-)

7

Střechař. My sme na tom podobne pouzivame to na soestrenie vztahu mam na mysli zamykanie moja madam neda dopustit na riadny zasun miluje sex a ja tiez no miluje aj lizanie a podobne neni problem ze sa necha lizat aj hodinu v kuse a uribi sa pri tom aj dva trikrat kazda zena to ma inak hlavne si treba uzivat

8

Taky to máme jako zpestření,ale šlo mi hlavně o ty kteří píší o dlouhodobém uzamčení.

9

Zkusím říct manželce, aby vám na to odpověděla sama jestli bude chtít.

10

Ahoj,
Lákalo by mě být zamknutý třeba alespoň měsíc, případně déle... Ale zrovna třeba moje přítelkyně na to moc není a většinou je ona kdo nevydrží. Na druhou stranu, můj zvýšený zájem o ní, když jsem zamčený se jí líbí. Takže jsem byl zatím zamčen delší dobu pouze, když byla pryč. Potom jsme ještě zkusili zamknutí s odemknutím pouze na zásun, ale bez vyvrcholení. To bylo taky dobrý.
Takže abych to shrnul, v případě mé polovičky něco živého uvnitř asi chybí...

11

Ahoj, my teprve začínáme, (hlavně z partnerovi iniciativy, já jsem přirozeně víc submisivní a na dominantní roli si musím hodně zvykat), ale osobně si to vůbec neumím představit zcela bez opravdového fyzického styku. Jako nějaké pomůcky jsou určitě taky fajn, ale reálný penis, je prostě za mě nenahraditelný a chyběl by mi.

12

To přeci záleží jen na vás, jaká si určíte pravidla. Přítel tě může stále klasicky uspokojovat a bude se moci udělat, až na tvůj příkaz, pokud to nezvládne, vymýšlíš pro něj určitý trest.

13

Já jen sám za sebe si myslím, že pokud muž/samec svou ženu/Dámu skutečně miluje, pak je pro něj dostatečně frustrující už jen to, že "se udělá dřív, než-li svou milovanou uspokojí nebo dovede až na samý vrchol blaženosti" takže /než-li jen nějaké to "šup sem-šup tam" :_/ je přípínák přes zamčenou klec, výborná věc i pomůcka stimulující oba partnery k intenzivnějšímu prožitku a tím i ke kvalitnějším sexuálním zážitkům... "šťastný ten muž, se kterým si jeho Paní ráda hraje" /a mrzí mne velmi, že jsem toto nemohl nikdy sobě ani své bývalé Paní dopřát :_/