1

Téma: Tether spout

Zdravím máte niekto skúsenosti s takýmto niečim? Jedná sa mi hlavne o tu tyčku ktora sa vloží do vtáka. Ďakujem za postrehy a názory.
https://badassworkroom.com/products/tet … g-chastity

2

Re: Tether spout

Viděl jsem to jednou někde na videu a upřímně jsem vůbec nepochopil ten princip jak to funguje.

3

Já to taky neznám a nechápu, mohl bys nám to tady trošku vysvětlit a objasnit?

Zkus si vygooglit "tether spout experience", v angličtině něco najdeš.

4

https://tetherproducts.com/Pages/TopTie … 0Tips.html
Tu je niečo o tom na akom princípe to funguje.

5

Jo bezva, dík.

Hele, ty tady něco chceš od lidí, tak se taky snaž. Nemohl bys to popsat vlastními slovy třeba 2-3 větami?

6

Ravenclaw:

Upřímně to je tolik textu, který jsem snad nepřečetl ani v povinný četbě. Nemluvím o tom že není v českém jazyce. Pokud jsi to přečetl,tak nám to vysvětli. Předej svoje poznání. Myslím si že nikdo z tohoto fóra o tom neví tolik jako ty.

7

Otázka: Jak přesně fungují tethersouts ?
Odpověď: Mužské močové trubice se liší od ženských v tom, že kolem mužské močové trubice, těsně pod ústím nebo otvorem, leží zapuštěný prstenec extrémně tuhé tkáně, která silně odolává natahování, a že pod tímto prstencem se mužská močová trubice jedinečně rozšiřuje a tvoří drobnou baňku. -komůrka, lékařsky známá jako fossa navicularis, která leží v žaludu a může pohodlně držet velké předměty, aniž by se musela roztahovat nebo natahovat, takže tuhý prstenec tkáně obklopující močovou trubici na jejím konci působí jako zúžení.
     Tethersouts jsou navrženy tak, aby využívaly těchto dvou jedinečných vlastností mužské močové trubice. Jsou to 2dílné sestavy sestávající z hubice a držáku, které dohromady fungují přesně stejným způsobem jako knoflík na oděvu a využívají zúžení na konci močové trubice jako knoflíková dírka. Tyto dva kusy jsou vloženy jednotlivě a jsou poté slepě sestaveny uvnitř fossa navicularis, aby vytvořily to, co je pak známé jako tethersout.
     Trubkový výtok se zasune jako první. Funkčně je to analogie závitu nebo nýtu, který drží knoflík a později se stává prostředkem, kterým se věci připevňují. Dále se vloží držák. Funkčně je analogický samotnému tlačítku (dokonce tak vypadá) a jako každý knoflík má velikost jen stěží dostačující na to, aby prošel otvorem močové trubice po okraji, stejně jako knoflík prochází úzkou štěrbinou knoflíkové dírky. . Poté, co tak učinil, je otočen o 90 stupňů do strany uvnitř fossa navicularis a hubice je pak stlačena nebo protažena skrz něj zezadu. Zvýšený okraj nebo příruba na hubici zabírá s držákem a brání hubici v úplném protažení.
     S hubicí nyní mírně vyčnívající jako tryska a přístupnou pro připojení k čemukoli chcete, a s držákem, který se nyní nemůže otáčet, protože ji hubice drží a nutí ji, aby čelila otvoru močové trubice naplocho zevnitř, tlačítko směřuje ke knoflíkové dírce, takže celou sestavu, která je nyní upínací hubicí, je prakticky nemožné vytáhnout. Funguje přesně jako tlačítko, neúprosně připevněné k penisu na jeho samém konci jako nepoddajný uzávěr a schopné bezpečně udržet mnohem větší napětí, než kdy dokázal jakýkoli PA piercing. A díky prostornosti fossa navicularis, která obecně zabraňuje jakékoli nepříjemné dilataci nebo roztažení, neexistuje v podstatě žádný limit, jak dlouho tam může být držena pro jakékoli účely, které chcete.

8

No... Vyčerpávající popis... Řekl bych že tam chybí dle mého názoru hlavní věc. A to že žalud musí být poté zastrčen do klece aby byl obepnut a tedy nemohlo z něho toto tělísko ven. Pak by to tedy asi mohlo nějak fungovat. Ale asi dokud nikdo nevyzkouší tak neví... Ale zní to a vypadá logicky. Taky čistě teoreticky by to šlo i bez toho volného kroužku. Jako systém je to zajímavý a za mě by stál za zkoušku. Pro lidi co je třeba nějak neláká PA.

9

Stačí zadat do vyhledávače a najdeš třeba tohle video. Je to zajímavé...
https://www.xvideos.com/video47950847/r … etherspout

10

@Arnoštek Funguje to tak, ze to právě samostatně nelze jen tak vyndat. Ten otvor v močové trubici je na konci v jejím ústí směrem ven, zúženo. Oba díly zařízení, jak trubicka, tak tělísko, se musí zasouvat samostatně, aby se tam vůbec dostaly. Jejich spojením se pak docílí takove velikosti, která vyplní dutinu uvnitř zaludu a současne to získá takový obvod, který trubici ven neprojde. To telisko je vlastně disk, nebo zploštělý koralek, který se vkládá naplocho směrem nejužšího obvodu, kdy po vložení do již zasunutí trubičky se narovná napříč trubice a dosáhne se tím odpovídajícího zvětšení obvodu, který už však v daném umístění neprojde ústim močové trubice. Funguje to a ja si brzy zadám do výroby první vlastní zlepšený vzorek pro me potřeby či potřeby nejbližších :-)

11

Jo. Z videa jsem to pak tak nějak pochopil. Jen teda po jistém cviku už ten kroužek musí být pro některé asi pořádný. Teda řekl bych že každý kdo se trochu zajímá o hračky pro vnikání do močové trubice ví, co jsou tam někteří schopni nacpat.
Každopádně mě samotného to dost zaujalo a slyším o tom prvně. Třeba někdy... Do piercingu se mi moc nechce...
Díky za upřesnění.

12

No ja sam to mam a skušal som to. Problem je v tom že mam priliš dlhú tu trubičku a trčí mi von alebo nemam správne vyvinuťý žaluď. A ako píše kolega vyššie neda sa to len tak vytiahnut. Preto som to sem pridal že ak s tym ma niekto skusenosti a vie kde zohnat k tomu tie trubičky hlavne kratšie alebo by to vedel vyrobit na 3d tlačiarni by bolo fajn.

Oodkaz na objednavku z aliexpresu: https://www.aliexpress.com/item/4001156060751.html

13

To video na xvideos som pred casom videl a hrozne sa mi to pacilo. Dik za link kde to objednat. Urcite si to zakupim

14

Kdyby to někdo chtěl objednat viz. Z odkazu víše, tak dejte vědět rád bych to otestoval jak to funguje i když si momentálně nedokážu představit jak si něco rvu do ptáka a jak hledám onu skulinu kam to zapadne smile
Nejlépe na email: prostehonza66@seznam.cz

15

Ahoj,
Všude čtu a vidím jak dovnitř, ale co ven?
Je to složité vytáhnout?
Určitě zajímavá věc, ale nemůže to vést k zánětu? Nosí to někdo dlouhodobě?

16

Ten borec z videa píše na fetlife,že je to tak na max 48 hodin.