1

Téma: milujibdsm: ode dneška jsem v pásu cudnosti od my-steel.de

Krásný dobrý den všem. Tak jsem od dnešní osmé hodiny ranní zamčený v opravdovém pásu cudnosti Německé výroby. Zakrytý mám kompletně celý pohlavní orgán. Přeji všem krásné zamčené dny. |A pozor, blíží se LOCKTOBER.

2

Re: milujibdsm: ode dneška jsem v pásu cudnosti od my-steel.de

Také se připravuji na celé uzavření mám objednáno zde od Vojty a už se těším https://www.ebay.com/itm/374178223902 A nemoci si šáhnout snad bude konečně fajn.

3

ovoce33:
Tak prakticky přesně tenhle mám, jen rovnou z Číny. Dalo to trochu práci pokrátit, co bylo moc dlouhé, ale teď sedí jako ulitý. Člověk si na nic nemůže sáhnout, to je sen...
Doporučuji zkrátit napřed kolem pasu, aby nešel sesunout dolů a pak ten zbytek.
Čůrat se s tím dá vážně jen v sedě :-)

4

Tak tohle vypadá opravdu moc dobře. A jde v tom dělat vše normálně? A Dlouhodobě?

5

Dlouhodobě to bohužel zatím nevím, mám ho pár dní. Veslovat jsem zkoušel, necítím žádné omezení. Běhat jsem zatím nezkoušel. Mám pochyby i o kole, ale to by se muselo zkusit, samotná klec sahá až dolů, mohla by kolidovat se sedlem.
Akorát na to jedno, na to může člověk zapomenout. Jinak je to celkem bytelný kousek, asi 600g. Každopádně potvrzuji, že to je úplně jiný level.