1

Téma: Muž 49 let hledá ženu z Prahy nebo SČ

Inzerát od uživatele zesadu:

Rád bych se seznámil se ženou, ideálně z Prahy nebo středních Čech, kterou vzrušují pásy cudnosti na mužích i na ženách, esteticky i eroticky. Jsou součástí Tvých erotických fantazií, ale vzhledem k nesmělosti, absenci vhodného protějšku nebo nedostatku prostředků máš s nimi zatím omezené zkušenosti. Hrála sis s řemínky... ale toužíš pocítit v rozkroku nekompromisní kov? Když mi prozradíš svoje míry, seřídím pro Tebe dámský nerez pás cudnosti a zamknu tě klidně na prvním rande! Mám zájem o zavírání společné i na střídačku. Pokud budu zamčený já, nemělo by ti být cizí lízání, užití erotických hraček nebo nošení erotického prádla (včetně mého příležitostného crossdressingu). Na Tvoje fantazie jsem ale zvědav snad ještě více - napiš!

Nehledám klíčnici a nejsem primárně zaměřen na BDSM hry (pokud ano, tak jen okrajově a spíše jako switch). Necítím se jako "otrok" ani nehledám "otrokyni". Pás cudnosti vnímám jako nástroj prodloužení a zvýšení vzrušení nade všechny meze, zvýšení citlivosti celého těla, znásobení prožitků z orálního nebo análního sexu i jako nástroj pro dosažení maximální empatie vůči prožitkům nezamčeného partnera. Tvůj orgasmus bude i můj (a doufám i opačně) - dokud nezažiješ, nepochopíš.

Nemám čas ani trpělivost na dlouhodobé nošení (více jak cca 24 hodin nebo celý víkend) - spíš je to pro mě pomůcka na prožití noci, během které se nám zaručeně nebude chtít vůbec spát. Baví mě zkrátka "cítit se více nahý než nahý" a hledám ženu, která by to měla hozené podobně. Společně je to daleko lepší...

Můj věk je 49 let. V případě vzájemných sympatií nad rámec společného koníčka se nebráním ani vážnému vztahu. Mám rád i klasické milování, ale kromě něj mám i občasnou potřebu "hraní si" a hledám hravou ženu, která to má hozené podobně.

Kontakt: soukromé zprávy