1

Téma: Microcage s urinal hadičkou

Ahoj,

jaké máte zkušenosti kde je takhle zavedená hadička pro čůraní? Uvažuju nad microcage a a rád bych se pohodlně vymočil když budu mít penis hodně zaražený, našel jsem si microcage kde je možnost přišroubovat takhle kovovou nebo silikon hadičku. Zajimalo by mě jak je to po zdravotní stránce něco zavádět? Samozřejmě bych dělal hygienu a čistil to každý den. Jde mi taky o to jakou zvolit kovovou či silikon? Díky za radu.

2

Re: Microcage s urinal hadičkou

Ahoj, jestli hadičku,tak určitš měkkou, silikonovou a stejně bacha na infekci. Mě škrábala i ta silikonová, uvidíš

3

Tady mám co je možné ojednat.

https://i.ibb.co/qYgLmb7/Smart-Select-20221205-001354-Ali-Express.jpg

Pátral jsem po internetu ale moc jsem k téhle kleci nenašel. Jak je to s delkou nerad bych to zavedl tak aby to bylo hluboko a teklo to samovolně. A doma mám dezinfekci pro erotické hračky tak to budu řešit takhle proti infekci která by neměla škodit.

4

Hadička má 14cm

No já mám opačné zkušenosti. Silikonová hodně dráždí močovou trubici. S ocelovou je to mnohem pohodlnější a navíc má velkou výhodu v tom, že je z jednoho kusu. Už jsem totiž slyšel o případech, kdy se lidem během nošení ten silikon uvolnil a v penisu jim zůstala trčet ta kovová část.

6

díky moc za info

7

Ahoj
pro mne kov je lepší než silikon - taky mám pocit, že silikon více dře.
A to jako hadička u klícky nebo i jako klasický silikonový dilatátor.
Ale to hlavní - za mne ani kov ani silikon není na dlouhodobé nošení.
Já to mám maximálně pár hodin a stačilo.

8

Taky to nebudu přehanět, uvidíme jak se rozhodnu to tam vůbec zavadět