1

Téma: Cobra: druhá recenze po roce

Pánové,  přidávám druhou recenzi Cobry.
Před rokem jsem si pořídil první Cobru. S volbou velikosti jsem požádal o radu Vojtu, s tím, že mám průměrný penis. Poradil mi zvolit velikost raději menší, a to velikost 2.
Po ročních zkušenostech jsem usoudil, že dvojka je přeci jen příliš těsná, a pořídil jsem si Cobru velikosti 3.
Tady je porovnání zkušeností s oběma velikostmi.
Velikost 2. Je hodně těsná. Pobyt v ní je trochu mučení,  vhodný jako BDSM praktika. Zařezává se do žaludu i v klidovém stavu. Brání erekci. To může být plus i mínus, podle situace.
Klady: Je krásně lehký. Vejde se nenápadně pod oblečení a nepřekáží. Při pobytu na veřejnosti a při sportu je to lepší.
Zápory: Při močení stéká moč na šourek. Při práci sevření rozptyluje, obzvlášť v důležitých situacích. Při nočních erekcích jeho sevření bolí a budí. Téměř stále o něm vím. V případě trestného uzamčení to vše může být kladem.
Velikost 3. Padne dobře na penis v klidovém stavu. Hezky kopíruje jeho tvar. I tak po sejmutí zůstává mřížka krásně obtisknutá na žaludu.
Klady: Při močení nestéká moč na šourek,  protože ho klícka přesahuje, většinou. V klidu nesvírá,  dává o sobě méně vědět, méně rozptyluje. Při nošení bez úzkých kalhot je pohodlný, nebudí ze spánku. Při erekci méně svírá. Penis v něm lépe vypadá.
Zápory: Vyžaduje volné kalhoty. Těsnější oblečení napíná nebo v něm překáží. Je nápadnější, hůř se skrývá.
Závěr: Je dobré mít obě velikosti a používat je podle situace. Při dlouhodobém nošení je střídat během nutné hygieny.

2

Re: Cobra: druhá recenze po roce

Mám podobné zkušenosti. Za mne je to jednička.