1

Téma: Integrovaný zámok Burg Wächter ME/2

Ahojte,

chcel by som sa s Vami podeliť o skúsenosť. Objednal som si z cudnost.com Cobru, avšak prvý kus mal kvalitatívne muchy. Chcem veľmi vyzdvihnúť a poďakovať sa Vojtovi za nadštandardný prístup pri riešení reklamácie, veľmi rýchlu reakciu a odbornú pomoc. Skutočne, toto je známka eshopu, ktorý dbá na zákazníka. Obrovská vďaka a palec hore! Ale k veci ... dostal som teda novú Cobru, ale stále sa vyskytovala malá vôľa medzi krúžkom a klietkou.

Spravil som pokus - objednal som si originál zámok Burg Wachter ME/2 z Amazonu: https://www.amazon.de/-/en/dp/B001BAWCEU

Zámok prišiel a po výmene zámku vôľa takmer úplne vymizla a klietka drží v krúžku omnoho pevnejšie a tesnejšie. Chápem, že pri cene tohto originál zámku vs. jeho napodobnenín by sa Cobra predražila, no odporúčam to každému, ak to so zamykaním myslíte vážne. Tá investícia cca 15 EUR sa oplatí.

Zámok ME/2 vs pôvodný zámok ku Cobre:
- priemer cylindra je 6,07 mm vs 5,94 mm, teda rozdiel 0,13 mm (zdá sa to málo, ale zrejme sú to práve tie rozhodujúce desatiny milimetra, ktoré Cobra potrebovala vyplniť)
- zámok je pevný, nevyklá, pocitový rozdiel je okamžitý, vloženie kľúča, otáčanie, cvakanie zúbkov, proste cítiť poriadnu nemeckú prácu
- kľúč a zúbky sú skutočne profilované, je zrejmé, že každý zámok a kľuč je originál, vidieť hrany výbrusu
- samotný kľúčik je ťažší a pôsobí pevnejšie

Takže zhrnutie (TLDR:)
- veľmi odporúčam obchod cudnost.com/cudnost.cz a jeho prevádzkovateľ Vojta je človek, ktorý zjavne má blaho zákazníka na prvom mieste, ďakujem!
- ak chcete kvalitný zámok, kúpte si Burg Wachter ME/2

2

Re: Integrovaný zámok Burg Wächter ME/2

Moc děkuji za slova chvály a za doporučení na kvalitní alternativu integrovaného zámku.

3

Re: Integrovaný zámok Burg Wächter ME/2

Mimochodem, Burg Wachter využívá i https://chastity-shop.com/ . Ano, je to dražší než 15€, ale stříbro se ještě dá ... navíc na vánoce mívá 10~20% dolů + nebojte se nechat nacenit normální drahý kámen dle vašeho výběru místo zirkonu/diamantu;) Zároveň můžete objednat víc zámků k jednomu klíči, sami od něj máme jeden náhradní...
Jen by mě zajímalo, kolik variant ten BW zámek má (doufám, že víc než HT...).

4

Re: Integrovaný zámok Burg Wächter ME/2

ahojte,

ja mma prave s tym integrovanym zamkom problem, pride mi velmi jednoducho odomknutelny a raz sa mi v noci dokonca sam odomkol, asi ako som sa tocil...
mate s tym niekto podobne skusenosti?
dik

5

Re: Integrovaný zámok Burg Wächter ME/2

ahoj, samozrejme to nemozem nijak podlozit, ale som si celkom isty, ze toto by sa Ti so zamkom Burg Wachter nestalo smile

6

Re: Integrovaný zámok Burg Wächter ME/2

Ahoj,

moc děkuji za tip. Zámeček jsem si na Amazonu koupil a mohu potvrdit, vypadá to opravdu skvěle.
Na těch čínských kopiích mi hrozně vadilo, jak jsou stejný klíče ke všem pásům. To pak z toho člověk má prd radost.

Tady je vidět na první dobrou kvalita a určitě to za těch pár euro stojí. :-)