1

Téma: Úplný začátečník

Zdravím potřebuji pomoc. Dnes mi přišla moje první klec cudnosti. Potřeboval bych nějaké rady a tipy. Jak dlouho mám být třeba ze začátku zamčeny atd. Do práce se chci odemykat aby nikdo nic nepoznal. Můžete mi někdo poradit na ten začátek prosím ?

2

Re: Úplný začátečník

Ja sem v zamykani taky začátečník. Ale vim ti poradit z mojich skusenosti.
Ber to pomaly. Zamkni sa na deň na nekolko hodin. Pak to postupne prodlužuj. A ked si budes isty ze si s nosenim pohodny tak skus ist s klickou spat.
Snad to pomohlo.

3

Re: Úplný začátečník

Přesně začit s par hodinama zkusit přidavat. Dodržovat hygienu.

4

Re: Úplný začátečník

Je to dost individuální. Já jsem zamčený taky poprvé a to od 29.9., takže už 42. den, jen ze začátku jsem zkoušel různé klícky než jsem našel takovou, která mi vyhovuje. Ale v podstatě jsem odemčený jen cca na pět minut každé cca 3 dny na hygienu. Náhradní klíček je někde schovaný v domě, netuším kde, zatím jsem nepotřeboval použít.

5

Re: Úplný začátečník

To me nenapadlo kam dat klíček abych se neodemkl

6

Re: Úplný začátečník

My s mojou Pani manželkou, máme upravenú šporničku
do ktorej hodím kľúčik ked sa zamykám a nieje doma.Je na nej zámok na heslo a keby som potreboval kľúč, manželka mi pošle heslo do sms.Keď kľúčik hodím dnu, už sa ku nemu nedostanem.Fungujeme takto už roky

7

Re: Úplný začátečník

Ale já nikoho nemám

8

Re: Úplný začátečník

Ked nemaš KH(kličnika) odporučam appku na internete Chaster.