1

Téma: Řemínek na kovovou klec

Ahoj,
chci se zeptat, zda má podle vás  nějaký pozitivní vliv nošení řemínku k kovové kleci?
Mám větší Prisontrainer. Je to kov, takže něco váží. Přes den mě to nijak neomezuje, je to spíš příjemné připomenutí, iže je můj pták uvězněný v kusu masivního kovu.
Ve spánku (spím na boku) mě trochu tahá za pytel. Myslíte, že popruh by pomohl?

Případně díky za jakékoliv postřehy k fixaci klícky popruhem.

A

2

Re: Řemínek na kovovou klec

Já používám ty pružné tady z cudnosti.
Odlehčuje to klec při nošení ve dne.
A v noci to drží klec blíže tělu, takže noční erekce mne tak moc netahají za koule.
Takže: já používám a jsem spokojen.

3

Taky používám ten pružný pásek. Je to fajn pomůcka. Usnadňuje to nošení klícky.

4

Díky za reakce. Rozhodně ho tedy zkusím.
A

5

Já jsem si udělal na zkoušku ten pásek. Mám sice jen plastovou H2, ale funguje to na erekce úplně dobře. Žádné tahání za varlata se neděje. A to i v případě, že to mám chycené na dvou místech nahoře (minimální pohyb). Když chci, aby se ani nehla, tak mám třetí proužek, který dám zespoda, mezi půlky a vzadu je všechny spojím. Tady je + i - to, že je to přes řiť.

6

Ahoj,
v pátek jsem vyzvedl řemínek a od té doby ho zkouším. Musím říct, že je to užitečná věc. Klec mi tolik nevytahuje pytel
- chůze do schodů je jednodušší. Bez řemínku se mi občas stiknouu koule o stehna, což může být mírně nepříjemné
- Spaní na boku jsem řešil těsnými boxerkami. S popruhem to jde i bez. Není to totéž, ale rozhodně to pomáhá
- Včera jsem s ním byl běhat a pro tenhle účel je to idální. Utáhl jsem pásek a tím zamezil rotaci klece, která většinou skončí nepohodlím na jednou z koulí. 10km a nic jsem nemusel upravovat, urovnávat...

Díky všem za rady!
A

7

Ještě jedno nezanedbalné plus - ikdyž uznávám, že jen pro mě.

Žena konstatovala, že kombinace ptáka uvězněného v ocelové kleci a "postroje" okolo pasu vypadá cool a sexy :-)