1

Téma: Má nošení PC vliv na velikost penisu?

Má skutečně nošení PC vliv na velikist penisu? Pokud ano, je to poznat jak “v klidu” tak i při ztopoření?

2

Re: Má nošení PC vliv na velikost penisu?

Myslim,že nošeni má velmi malej vliv na rozmery. Pidstatnejsi je spís věk  nebo hormonalni hladiny. Me je pres 60 klicku mosim vic jak 9 let trvale a pozorujimale zmenseni cca o 1 cm ale oproti veku kdy mi bylo cca 35 -40. Horsi je to s erekci ale to je take vekem a zmenou co to prinasi. Mi vysvetlila doktorka. V 35 bych o ženskem pradle ani neuvazoval a dnes ho nosim bezne. Tedy je tam urcita sex. motivace ale v ramci spolecneho vztahu. Feminizace.

3

Stačí se nad tím logicky zamyslet a dojdeš k závěru, že nemá. Tyto dotazy zde padají pořád a odpovědi stále stejné.

4

na velikost to vliv nemá. On penis neje ani operativně zmenšit ani klicka ho neudělá menší. Erekce vždy bude normální

5

Ahoj, jsem přesvědčen, že nemá.
Když si vezmeš, jak se velikost ptáka mění přes den s teplotou, nadržeností atd...Když uběhnu 10k tak ho mám extrémně malého, protože "zaleze" do podbřišku. Dám se horkou sprchu a vše je OK.
Stejně tak, ikdyž máš klec, tak při erekci máš tvrdý kořen a klec odtaženou od těla.
Klec ho nikdy neomezuje tak exrémně, aby se začal měnit.

Určitě nebude na škodu ho nechat občas postavit, aby se protáhly všechny svaly okolo..

Je to ale můj subjektivní názor, nejsem odborník, jen uživatel :-)

A