76

Re: Náš příběh

Já jsem dnes dostal po dlouhé době svou odměnu. Pořádně jsem nestříkal už od června, ale před čtyřmi týdny jsem měl pokažený orgasmus. Dnes jsem splnil nejkratší možnou lhůtu pro odběr semene, která mi byla milostivě dovolena a navíc jsem splnil i počet orgasmů, které musím Paní orálně udělat. Má Paní nebyla ale spokojená ani s těmi mými pokaženými orgasmy, říkala že si stejně myslí, že má chuť jí sloužit po tom na pár dnů klesá a tak jsme to dnes po lekci zkoušeli elektrostimulací. Sice to vypadalo, že se to každou chvíli povede, ale kupodivu se to nestalo. Přitom několik posledních dní jsem byl tak nadržený, že jsem si nemohl ani lehnout na břicho, aby to na mě nešlo a dnes při lekci, když mě Paní projížděla připínákem jsem ji musel prosit, aby přestala, protože jsem se málem udělal. Nakonec jsme zvolili milking a použili vibrátor na dráždění prostaty a během chvilky bylo všechno semeno venku, bez jakéhokoli pocitu uspokojení. Cítím se trochu uvolněnější, ale moje nadrženost a touha sloužit své Paní je stále na vysoké úrovni. Teď budu buset vydržet další měsíc. Ale já to tak prostě miluju ;-).

77

Přesně vím, o čem tvá Paní mluví, také to tak někdy u Tlapíka je.
Takže nejlepší je prostě žádné výstřiky nemít a hotovo. Jen vykapat, milking je skvělá volba nebo projíždět zadek je perfektní, takže tvá Paní je úžasná a doufám, že to nebude jen jeden měsíc, ale prodlouží ti to na víc měsíců, vždyť ten váš výstřik není vůbec důležitý ;-)

78

Xena: Je to skutečně tak, jak píšete. Výstřik muže není ani důležitý, ani potřebný. V takové formě vztahu jaký máme my a asi i Vy, je spíše naobtíž. Na tom jsem se shodli i s mou Paní. Ale zbavení se semene občas potřeba je a proto jsme hledali způsob, jak to udělat. Anální milking je asi nejlepší variantou. Sice jsem si vyškemral, že v dubnu, kdy mám narozeniny mi to Paní udělá výjimečně připínákem až do konce,
ale skutečně to beru jako velkou odměnu. Jinak naše dohoda je taková, že já už žádné orgasmy mít nebudu. Ona samozřejmě ano a to s kýmkoli bude chtít.

79

A ty jsi cuckold?

80

V podstatě ano. Má Paní má milence, ale je to spíše příležitostné. Zatím pouze pár schůzek a noc na hotelu.

81

Vážení přátelé,
tak se mojí Paní plní přání - slíbila mi 3 vyvrcholení za tento rok,a že se mi vrátí poluce. Myslel jsem, že blafuje, ale myslí to vážně. Udělala mi to zatím jen jednou. A přivádí mě drážděním k šílenství. A nenechá se ukecat, fakt nepovolí a má z toho radost, že škemrám.   A po včerejším hraní, kdy mě přivedla snad 120krát na pokraj, já kňučel, ona zakazovala, jsem fakt v noci vytekl. To už je podruhé. Plní se jí přání no.

82

Ty kráso! :-O Jen tři?! No... tak to bych asi nedal. Jsem asi měkota, ale po planých pokusech (a hraji si až 2 hodiny) kluky nakonec udělám. wink Není dlouho co jsem toužil zažít poluce, ale asi není o co stát.Měl jsi z toho něco, nebo jen skvrnu na prádle?
Jinak samozřejmě zdravím na Vysočinu. smile

83

Fakt prý jen tři. A jestli jsem něco z toho měl? Zbudil jsem se a cítil jak to pumpuje, pocit jak u zkaženýho a panika co se děje.

84

Tak že to nezaspíš, ale vzbudí tě to. Asi je to podobný jako kdyby ses počůral. Teď myslím tu paniku.

85

No panika to je protože opravdu nevíš co přijde pocit je tak neurčitý že nevíš co????Ale pokud přijde sperma jde to ustát a odfoukneš si ale s tím pomočením je to průser.

86

3 orgasmy je teda hodně málo, chtěl jsem jich mít taky co nejméně, původně polovinu z toho co ma paní, měl bych jich mít zatím jen 12 ale mám 21, asi mám slabou vůli a nechám se unést, a ona se tak nechá celkem snadno ukecat. Teď mám novou výzvu nestříkat do konce měsíce, tak uvidíme jak to dopadne.